Pārlekt uz galveno saturu

LTRK biedri devušies biznesa un pieredzes apmaiņas braucienā uz Kasablanku

1

No 4. līdz 5.maijam Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizēta delegācija devās uz Kasablanku Marokā, lai piedalītos projekta “Euromed Invest” organizētajā konferencē “Euromed Business Roadshow in Morocco”, lai veicinātu sadarbību starp Eiropas Savienību un Vidusjūras reģionu.

Divu dienu vizītes ietvaros notika konference, kur aptverot tādas nozares kā vides tehnoloģijas, atjaunojamā enerģija, lauksaimniecība, zaļās tehnoloģijas, veselības un tūrisma pakalpojumi, lai tādējādi stāstītu par biznesa un investīciju iespējām Marokā un veicinātu potenciālo sadarbību starp Eiropas Savienību un Vidusjūras reģiona valstīm. Pasākumā piedalījās uzņēmēji no Marokas, Itālijas, Francijas Alžīrijas, Ēģiptes, Tunisijas, Lielbritānijas un Latvijas.

Mūsu valsti “Euromed Business Roadshow in Morocco” pārstāvēja lauksaimniecības tehnikas ražotājs SIA “Baltic Manufacturing Group”, dažādu profilu uzņēmumu grupa “Gedvillo partner group” un tulkošanas pakalpojumu sniedzējs SIA “Linearis”. Savukārt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera prezentēja jaunizveidoto Latvijas Eksporta klasteri.

Pēc prezentācijām tika rīkotas arī savstarpējas uzņēmēju tikšanās, lai tādējādi ieinteresētu par sadarbības iespējām.

Pasākuma otrajā dienā dalībnieki apmeklēja ūdens tehnoloģiju izstādi “International Water Expo”.

Projekta Euromed Invest mērķis ir veidot sadarbības modeli starp Eiropas valstīm un Āfrikas  Vidusjūras reģiona valstīm ar mērķi palielināt Eiropas uzņēmumu biznesa iespējas un investīcijas reģionā, kā arī veicināt Eiropas uzņēmu konkurētspēju reģionā.  80% no projekta finansē Eiropas Savienība. Projektu vada MedAlliance Consortium, uz projekta aktivitātes ievieš Anima Investment Network.

 

1

2

3

4