Pārlekt uz galveno saturu

BEZMAKSAS audits TIKAI LTRK biedriem!

Plakano Jumtu būvniecība.

Labdien, cien.Uzņēmēj!

Mums ir patiess prieks, ka skatāmies vienā virzienā, izvirzām augstus mērķus un tiecamies pēc rezultātiem, tieši tāpēc kopīgi esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri.

Lai kopā sasniegtu savus mērķus ātrāk, ar labu,sausu un drošu Jumtu virs galvas tas notekti izdosies vēl labāk.
Kausējamo Jumtu eksperti ROOFMASTER, tikai decembra mēneša ietvaros, piedāvā saviem līdzdomātajiem un kluba biedriem veikt BEZMAKSAS auditu Jūsu ēkas Jumtam!

Jumta auditā iekļauts:

1. Pilna Jumta apskate, ekspertīze, novērtējums un slēdziens.
2. Jumta dzīvotspējas aprēķins.
3. Jumtam nepieciešamā remonta vai jauna seguma ieklāšanas aprēķins piemērojot -10 % atlaidi Jumta darbiem tikai LTRK biedriem.

*Dažkārt mēs nemaz nenojaušam cik svarīga investīcija nākotnē ir ieguldījums savas ēkas noturībā un ilgdzīvotībā. Mēs par to Jūs informēsim pilnīgi bez maksas.

Nedaudz par mums:

Esam šaura spektra uzņēmums, kas specializējas tikai uz Lēzeno jumtu segumu ieklāšanu, atjaunošanu un remonta darbiem, izmantojot mūsdienīgus un profesionālus risinājumus, kas balstīti 12 gadu krātā pieredzē.

Katrā projektā mēs ieguldām visas savas zināšanas un pieredzi, lai mūsu paveiktie darbi veicinātu Jūsu biznesa izaugsmi un attīstību.

Uztici savu ēku un jumtu Profesionāļiem!Kamēr Tu domā kā pareizi uzbūvēt vai renovēt savu Jumtu, Tu nedomā par savu BIZNESU. Fokusējies uz svarīgako. Par Jumtu parūpēsimies mēs!

Ceram uz veiksmīgu sadarbību!