Pārlekt uz galveno saturu

PRAKTISKS ATBALSTS

prakstisks darbs

FORCE MAJEURE IZZIŅA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera izsniedz Force Majeure izziņas. 

Force Majeure Definīcija: ārkārtēji nenovēršami apstākļi, kuru dēļ nav iespējams pildīt līgumsaistības, kā rezultātā viens līgumpartneris rada zaudējumus otram. Juridiskajā praksē Force Majeure jēdziens nav stingri formulēts, tie varētu būt: kari, revolūcijas, streiki, zemestrīces u. c.

Vairāk informācijas par Force Majeure izziņu izsniegšanu meklē: https://www.chamber.lv/lv/content/231

Izziņas par valstī ieviestajiem ierobežojumiem

Šobrīd pēc uzņēmumu pieprasījuma LTRK izsniedz arī izziņas par ierobežojumiem, kas valstī ieviesti saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu Nr. 103 “Par Ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī”.
Vairāk informācijas par izziņu izsniegšanu šeit

 

KONSULTĀCIJAS UZŅĒMĒJIEM COVID-19 KRĪZES PĀRVARĒŠANAI

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina visus biedrus, kuriem ir nepieciešama konsultācija par valsts atbalsta mehānismiem  Covid-19 krīzes pārvarēšanai, sazināties ar LTRK.

Vairāk informācijas meklē: https://www.chamber.lv/lv/content/jaunumi/4263

 

ATBALSTA PASĀKUMI UZŅĒMUMIEM COVID-19 EKONOMISKO SEKU IEROBEŽOŠANAI

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina iepazīties ar kopīgiem spēkiem esam panāktajiem atbalsta rīkiem uzņēmumiem. 

Vairāk informācijas meklē: https://www.chamber.lv/lv/content/jaunumi/4253

 

BIEDRI PALĪDZ BIEDRIEM

LTRK aicina visus biedrus, kuriem ir iespēja palīdzēt citiem uzņēmumiem saistībā ar valstī esošo situāciju, ievietot informāciju pie sava uzņēmuma profila www.chamber.lv lapā sadaļā paziņojumi (https://www.chamber.lv/lv/my-cabinet/business/announcements). Tāpat arī aicinām ievietot informāciju šajā sadaļā tos biedrus, kuriem ir nepieciešama palīdzība.

Vairāk informācijas meklē:  https://www.chamber.lv/lv/content/jaunumi/4176

LABĀS PRAKSES PIEMĒRI

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība ir izstrādājusi vadlīnijas būvniecības nozares darba devējiem un darbiniekiem vīrusa COVID-19 ierobežošanas laikā. Pieejams ŠEIT.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija ir apkopojusi savu biedru un partneru ieteikumus par efektīvāku attālināto darbu un mācībām. Aicinām ar materiāliem iepazīties ŠEIT.