Pārlekt uz galveno saturu

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR COVID-19

Informācija

 

RĪGAS PLĀNOŠANAS REĢIONS PAR 90% SAMAZINA NODEVU TAKSOMETRA PAKALPOJUMA SNIEDZĒJIEM

Rīgas plānošanas reģiona attālinātajā Attīstības padomes sēdē nolemts par 90% samazināt nodevas apmēru taksometru pakalpojumu sniedzējiem reģionā, tādā veidā solidarizējoties ar pārvadātāju nozari ārkārtējās situācijas apstākļos.
Lēmums paredz piemērot 90% atlaidi maksai par licences kartītes izsniegšanu pasažieru komercpārvadājumiem ar taksometriem un speciālās licences kartītes izsniegšanu, kas nepieciešama pārvadājumu veikšanai Rīgas starptautiskajā lidostā. Noteiktā atlaide tiek piemērota maksai par licences kartītēm un speciālajām licences kartītēm, kuras tiks izsniegtas uz 2020.gada maija, jūnija un jūlija mēnesi.

Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Ekonomikas ministrijas sagatavotā informācija, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un to atbildes, tirdzniecības uzņēmumiem saistībā ar COVID-19 pieejama ŠEIT.

Ekonomikas ministrijas publicēta aktuālā informācija ēdināšanas uzņēmumiem pieejama ŠEIT.

Informācija par uzņēmēju rīcību saistībā ar infekcijas slimības izplatīšanās ierobežošanu, darbanespējas lapām un citām aktualitātēm pieejama šeit.

Ekonomikas ministrijas sagatavotā informācija, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un to atbildes, tirdzniecības uzņēmumiem saistībā ar COVID-19 pieejama ŠEIT.

Finanšu ministrijas sagatavotā informācija par atbalstu uzņēmējiem pieejama ŠEIT.


Ministru kabineta apkopotā informācija par COVID-19 aktualitātēm pieejama ŠEIT.


Informācija par LIAA konsultatīvo tālruni uzņēmējiem COVID-19 krīzes pārvarēšanai - 68803505 pieejama ŠEIT.

 

Finanšu ministrijas sagatavotā informācija par atbalstu uzņēmējiem pieejama šeit.

 

Ministru kabineta apkopotā informācija par COVID-19 aktualitātēm pieejama šeit.

 

Visus jautājumus saistībā ar ārkārtējo situāciju un piesardzības pasākumu iespējamo ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi lūdzam sūtīt uz elektroniskā pasta adresi covid@chamber.lv.