Pārlekt uz galveno saturu

Zviedrija - būvniecības nozare

❗️❗️❗️Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ,organizācija ar dalībniekiem tiks uzsākta vērtējot globālo situāciju. 
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem.❗️❗️❗️

BV ZviedrijaLTRK aicina būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties biznesa vizītei uz Zviedriju, kuras laikā notiks klātienes individuālas tikšanās un radīta iespēja dibināt tiešus biznesa kontaktus ar uzņēmējdarbības profilam atbilstošiem potenciālajiem partneriem Zviedrijā.

LTKR partneris būvniecības nozares biznesa vizītē Zviedrijā: Lettiska Builder Alliance, kas dibināta 2016.gadā ar mērķi veicināt spēcīgu un efektīvu sadarbību starp labākajām Latvijas būvkompānijām.

Darbojoties vairākos kopīgos projektos Skandināvijā, īpaši Zviedrijā, ir iegūta plaša pieredze un kontaktu loks, kas  ļāvis Aliansei ne tikai piedalīties, bet arī organizēt dažādas tirdzniecības misijas dažādās pasaules valstīs. Lettiska Builder Alliance ir organizējusi vizītes ne tikai uz Skandināviju, bet arī Ķīnu, tādējādi veicinot Latvijas būvnieku virzību plašākos pasaules eksporta tirgos.

 

Biznesa vizīte tiek plānota septembrī, kad katram dalībniekam tiks izveidots individuāls tikšanos grafiks.

Dalības maksa par biznesa vizīti: 2 000 EUR + PVN

Reģistrācija notiek līdz 19.07.2019. – https://ej.uz/Buv_Zviedrija

Dalība biznesa vizītē pieejama tikai pilntiesīgiem LTRK biedriem.

 

LTRK kontaktpersona: nauris.lazdans@chamber.lv