Pārlekt uz galveno saturu

Japāna

❗️❗️❗️Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ,organizācija ar dalībniekiem tiks uzsākta vērtējot globālo situāciju. 
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem.❗️❗️❗️

Japana

LTRK aicina pieteikties tirdzniecības misijai uz Japānu, kuras laikā tiks organizētas klātienes individuālas tikšanās un radīta iespēja dibināt tiešus biznesa kontaktus ar Jūsu profilam atbilstošiem potenciālajiem eksporta partneriem Japānā.
 
Aicinām reģistrēties sazinoties ar zemāk norādīto LTRK kontaktpersonu un vizīte norisināsies pamatojoties uz individuāliem pieprasījumiem.
 
Dalība tirdzniecības misijā sniegs iespēju:
• Uzsākt vai paplašināt eksportu uz Japānu;
• Dibināt klātienes biznesa kontaktus ar mērķa komersantiem Japānā;
• Saņemt konsultatīvu atbalstu un uz eksperta zināšanām balstītu informāciju.
 
Eksporta partneru atlasi Japānā veic augsti kvalificēts Japānas tirdzniecības, investīciju un starptautiskā mārketinga uzņēmums “Fenetre Partners” Ltd., kura galvenais mērķis ir palīdzēt biznesa pārstāvjiem apzināt un ienākt Japānas tirgū (uzņēmuma darbības laikā ir realizēti vairāk nekā 200 starptautiski projekti). Uzņēmumam ir pieredze darbā ar dažādam organizācijām tādās valstīs kā ASV, Kanāda, Lielbritānija, Vācija, Dānija, kā arī, šogad uzsākta sadarbība ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.
 
Dalība tirdzniecības misijā pieejama tikai pilntiesīgiem LTRK biedriem.
 
Dalības maksa būs atkarīga no uzņēmuma profila.
 
Summā ir iekļauti tulka pakalpojumi no japāņu valodas uz angļu valodu un no angļu valodas uz japāņu valodu, kā arī, transfērs no viesnīcas uz tikšanos vietām Japānā.
 
LTRK kontaktpersona: nauris.lazdans@chamber.lv, + 371 67201109