Pārlekt uz galveno saturu

Reģionālās nodaļas

Vidzemes nodaļa
Juris Sleņģis

Juris Sleņģis

Valdes padomnieks

reģionālajos jautājumos,

Vidzemes nodaļas vadītājs

juris.slengis@chamber.lv

+371 64235320

Avatar Agnese

Agnese Gaile-Skujiņa

Vidzemes nodaļas vadītāja vietniece

valmiera@chamber.lv

+371 64235320

+371 20264530

Avatar Haralds

Haralds Flemings

Biedru atlases vadītājs

haralds.flemings@chamber.lv

+371 64235320

+371 28622619

Avatar Liene

Liene Ozoliņa

Biedru atlases vadītāja

liene.ozolina@chamber.lv

+371 64235320

+371 22033688

Kurzemes reģiona nodaļa
Ralfs Minkevičs

Ralfs Minkevičs

Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs

ralfs.minkevics@chamber.lv

+371 24502990

Annija Eizenarma

Annija Eizenarma

Biedru atlases vadītāja

annija.eizenarma@chamber.lv

+371 29943813

Kristīne Zabe

Kristīne Zabe

Liepājas nodaļas vadītāja

kristine.zabe@chamber.lv

+371 29127069

Aleksandrs Stulpe

Aleksandrs Stulpe

Ārējās tirdzniecības dokumentu daļas eksperts Ventspilī

ventspils@chamber.lv

+371 63625658

Latgales reģiona Rēzeknes nodaļa
Igors Sorokins

Igors Sorokins

Latgales reģiona

Rēzeknes nodaļas vadītājs

rezekne@chamber.lv

+371 29431587

Peteris Lipiniks

Pēteris Lipiniks

Biedru atlases vadītājs

peteris.lipiniks@chamber.lv

+371 29546672

 

Latgales reģiona Daugavpils nodaļa
Marina Terza

Marina Terza

Latgales reģiona Daugavpils nodaļas vadītāja

marina.terza@chamber.lv

+371 26526964

Signe Obuhova

Signe Obuhova

Biedru atlases vadītāja

signe.obuhova@chamber.lv

+371 22428450

Zemgales reģiona Jelgavas nodaļa
Ilze Brice

Ilze Brice

Valdes padomniece

reģionālajos jautājumos

ilze.brice@chamber.lv

+371 29141693

Baiba_Nolbnerga

Baiba Nolberga

Zemgales reģiona

Jelgavas nodaļas vadītāja

jelgava@chamber.lv

+371 28646086

Zemgales reģiona Jēkabpils nodaļa

Agrita Landzane

Agrita Landzāne

Zemgales reģiona Jēkabpils

nodaļas ārējās tirdzniecības

dokumentu daļas eksperte

jekabpils@chamber.lv

+371 27721772

Peteris Lipiniks

Edgars Ratnieks

Biedru atlases vadītājs

edgars.ratnieks@chamber.lv

+371 29269866