Pārlekt uz galveno saturu

Biedru daļa

Biedru daļa

 

Andris Kadiģis

Biedru daļas direktors 

andris.kadigis@chamber.lv

+371 67830825

+371 26177250

Edgars E

Edgars Ernstsons

 Biedru attiecību daļas vadītājs

edgars.ernstsons@chamber.lv  

+371 67201111

+371 26391961 

Evita Puriņa

Evita Puriņa

Biedru daļas eksperte

evita.purina@chamber.lv

+371 67201108

 

Zane Cīrule

Zane Cīrule

Biedru daļas eksperte

zane.cirule@chamber.lv

+371 67830813

Zanda Goba

Biedru attiecību vadītāja

zanda.goba@chamber.lv

+371 67201156

+371 27823440

Arturs Harks

Artur Hark

Biedru attiecību vadītājs

artur.hark@chamber.lv

+371 27123434

+371 67201119

 

Jana Gurska

Biedru attiecību vadītāja

jana.gurska@chamber.lv

+371 67201106

+371 27781733

Janis Celmins

Jānis Celmiņš

Biedru attiecību vadītājs

janis.celmins@chamber.lv

+371 67201158

+371 25757029

Sandra Sutina

Sanda Šutina

Biedru attiecību vadītāja

sanda.sutina@chamber.lv

+371 67830810

+371 26337946

 

 

Matiss Vargulis

Matīss Vargulis

Biedru attiecību vadītājs

Matiss.vargulis@chamber.lv

+371  67201155

+371 27402538

Elina S

Elīna Šķista

Biedru attiecību vadītāja

Elina.skista@chamber.lv

+371 26853348

+371 27402538