Pārlekt uz galveno saturu

ArGaumi, SIA

SIA „ArGaumi” ir augošs ģimenes uzņēmums, kas rada gaumīgus, praktiskus un elegantus mājas tekstila izstrādājumus. Mūsu pārliecība ir, ka nav nepieciešamas visas pasaules bagātības, lai cilvēkam – draugam vai radiniekam, kolēģim vai klientam, priekšniekam vai darbiniekam - radītu jauku pārsteigumu un prieku jeb „mazo laimīti”. Mūsu lina un kokvilnas izstrādājumi ir 100% roku darbs - radoši, sirsnīgi vienkārši un eleganti. Tajos apvienota mākslinieciskā vērtība ar praktisku funkcionalitāti – tie ir ne tikai skaisti un gaumīgi, bet arī praktiski pielietojami jebkura cilvēka ikdienas dzīvē.

Galvenās mūsu ražoto produktu grupas ir:

mūsdienīgi tekstilizstrādājumi virtuvēm
interjera elementi mājām, restorāniem un viesnīcām (viesistabām, guļamistabām un vannasistabām)
individualizēti dāvanu komplekti (t.sk. linu kā materiālu apvienojot ar koku, mālu vai citiem dabīgajiem materiāliem)
Visus izstrādājumus iespējams personalizēt (monogrammas, logo uzšuves) vai nedaudz mainīt un papildināt, ņemot vērā klienta vēlmes attiecībā uz īpašu dizainu, korporatīvo identitāti vai vēl ekskluzīvāku materiālu.

Uzņēmuma pamatdarbība notiek Līvānos (Latvijā), taču pasūtītos izstrādājumus piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Mūsu darbības pamata pieeja ir elastīga „tieši-laikā” ražošana (just-in-time production), t.sk. izmantojot mūsu izveidoto sadarbības partneru tīklu. Mēs esam atvērts, uz sadarbību orientēts un atbildīgs uzņēmums un esam gatavi ražot to, kas ir vajadzīgs, kad tas ir vajadzīgs un tik daudz, cik vajadzīgs.

Nav rezultātu.