Pārlekt uz galveno saturu

HANSAB, SIA

SIA "HANSAB" ir uzņēmums, kas nodrošina inovatīvus tehnoloģiju risinājumus dažādiem valsts un biznesa sektoriem Baltijas reģionā. Uzņēmums apkalpo dažādus sektorus: banku un finanšu sektoru, mazumtirdzniecību, valsts sektoru, izglītības iestādes, viesnīcu un izklaides industrijas uzņēmumus, transporta un loģistikas uzņēmumus, kā arī rūpniecības un veselības aprūpes uzņēmumus.
"Perimetra drošība - drošības risinājumi"

Ielūdzam uz Hansab «Perimetra drošība – drošības risinājumi» semināru, kas norisināsies šī gada 19.aprīlī, Ieriķu ielā 5A, VEF Kvartāla kamerzālē, plkst. 10.00.

Semināra laikā mēs, mūsu partneri un drošības eksperti iepazīstināsim ar drošības situāciju Latvijā un Eiropā, kā arī jaunākajiem risinājumiem, kas palīdz nodrošināt cilvēku, ēku un perimetra drošību. Semināra izskaņā interesentiem būs iespēja piedalīties interaktīvā konkursā «Miglas aizsardzība», labākie tiks apbalvoti.

"Elektromobilitāte Latvijā - kur esam un kurā virzienā dodamies"

Aicinām interesentus uz Hansab rīkotu semināru, kura laikā mēs mūsu partneri un draugi dalīsimies pieredzē par elektrisko auto un tās infrastruktūru Latvijā. Semināra laikā tiks demonstrēts jaunais Nissan Leaf. Vairāk par semināru: http://www.hansab.lv/lv/seminars-elektromobilitate-latvija-kur-esam-un-…
Interesentus lūdzam reģistrēties.

Suprema mobilā piekļuve - ērtumam un doršībai

Mūsdienu cilvēka dzīve jau sen vairs nav iedomājama bez viedtālruņa, un ne jau tāpēc, ka tas ir ērts sazināšanās rīks, bet gan tāpēc, ka viedtālruņa funkcijas mūsdienās ir kļuvušas teju vai neierobežotas un tās sāk aizstāt mūsu ierastās ikdienas darbības ik uz soļa. Jāpiebilst, ka tas būtiski samazina gan laika, gan naudas resursu patēriņu.

Aizsargstabi pūļa pasargāšanai

Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā. Tirgus ikdienā pulcē lērums apmeklētāju, tāpēc svarīgi tos pasargāt no dažādiem ārējiem faktoriem, piemēram, uzbrukumiem ar automašīnām.

Tallinn Design House

Šī gada martā Tallinas Dizaina Nams atvērta unikāla koncepta dizaina veikalu, kurā iespējams iegādāties igauņu dizaineru radītas lietas, sākot ar modi un beidzot ar mēbelēm. Šāda koncepta dizaina nams paredzēts kā vietējiem iedzīvotājiem, tā arī tūristu uzmanības piesaistīšanai.

Tallinas Dizaina Nama koncepts ir inovatīvs un daudzfunkcionāls, kas paredz arī dažādu prezentāciju, pasākumu, sanāksmju rīkošanu. Nodrošinot inovatīvu un daudzfunkcionālu vidi, Hansab aprīkoja dizaina namu ar iespaidīgu video sienu un video straumēšanas jeb live-stream kameru.

Pepper robots

Šogad Hansab īstenojis inovatīvu apmeklētāju reģistrēšanas risinājumu, kuras būtiskākā sastāvdaļa ir unikālais, pārsteidzošais cilvēkveidīgais robots Pepper telekomunikāciju uzņēmuma Telia galvenajā birojā, Igaunijā.

Robota Pepper galvenais uzdevums ir sagaidīt apmeklējumus, palīdzēt veikt reģistrācijas procesu un informēt Telia jaunās biroja ēkas darbiniekus par apmeklētāju ierašanos. Nākotnē paredzēts Pepper pievienot tādas funkcijas, kā spēju izklaidēt un informēt, piemēram, par jaunajiem Telia produktiem vai pakalpojumiem.

Tallinas osta

2016.gada izskaņā Hansab īstenoja ievērojamu satiksmes plūsmas uzlabošanas projektu četrās Tallinas ostās - Virtsu, Kuivastu, Rohukilas un Heltermaa. Tā kā Tallinas osta ir augstu satiksmes intensitāti un ir lielākā osta Baltijas Jūras piekrastē, tad galvenais šī projekta mērķis bija izveidot tādu ostas teritorijas infrastruktūru, kas nodrošina efektīvu kravas un vieglo transportlīdzekļu plūsmu kā ostas teritorijā, tā ārpus tās, vienlaikus, samazinot transportlīdzekļu radīto izmešu daudzumu.

mPOS risinājums saņem prestižo nozares balvu “Platīna pele 2016”

Pērnā gada izskaņā mPOS (mini karšu terminālis) risinājums, kas tapis sadarbojoties Hansab Grupas uzņēmumam Ellore OU un Swedbank, saņēma prestižo Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (LIKTA) risinājumu balvu “Platīna pele 2016” kategorijā “Risinājums biznesam”.

Izstrādātais risinājums ir mazs un ērts mini karšu terminālis, kas darbojas ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību un spēj pieņemt gan tradicionālās, gan bezkontakta maksājumu kartes un ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem ar nelielu karšu norēķinu darījumu skaitu.

Hansab uzstāda 45 DPD paku terminālus visā Baltijā paku nosūtīšanai un saņemšanai

Pērn Hansab realizēja ievērojamu Baltijas mēroga automatizācijas projektu, uzstādot vairāk kā 45 automatizētus paku terminālus vadošajam sūtījumu piegādātājam Baltijā un Eiropā - DPD. Attīstoties e-komercijai un palielinoties sūtījumu saņēmēju skaitam, DPD turpina investēt Pickup tīkla infrastruktūras attīstībā, nodrošinot klientiem pakalpojumus atbilstoši nozares augstākajiem standartiem.