Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Expo3

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ekonomikas ministrija parakstījusi līgumu par Latvijas pārstāvības organizēšanu Expo 2020 Dubaijā.

KP, KNAB un IUB aicina iepirkumu organizatorus un pretendentus uz noslēguma semināru Rīgā.

 

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) īsteno uzņēmējdarbības projektu, kura laikā vairāk nekā 80 jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem būs iespēja apgūt uzņēmējdarbības modeļus, lai stiprinātu radošumu un izpratni par biznesa vidi.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ekonomikas ministrija aicina medijus uz preses konferenci 14.novembrī, plkst. 10:00, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, lai informētu par Expo 2020 Dubaijā gatavošanās procesu un aktualitātēm. 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina piedalīties Zaļo ideju konkursā jauniešiem "MANA ZAĻĀ IDEJA - LATVIJAS DIVSIMTGADES PIRMAJAM GADAM".

 

Jēkabpils biznesa forums

Piektdien, 2.novembrī, biznesa foruma “Izaicinājumi biznesa vidē” ietvaros eksperti pārrunāja darbaspēka nepietiekamības problēmu Latvijā, kā arī nepieciešamību diskutēt par pašvaldību motivācijas veicināšanu, piesaistot uzņēmējdarbību, lai tādējādi attīstītu reģionus.

Biznesa forums Cēsīs

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Cilvēks nākotnes biznesā”, kas notiks 30.novembrī plkst. 10:00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Raunas ielā 12, Cēsīs.

Darba likuma grozījumi tiks apstrīdēti

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir pārliecināta, ka šodien, 1.novembrī, Saeimā 3.lasījumā pieņemtie grozījumi Darba likumā, kas nosaka virsstundu apmaksas kārtību, tiks apstrīdēti Satversmes tiesā kā Satversmei neatbilstoši.

“Esam ļoti nepatīkami pārsteigti, ka “aizejošā” Saeima pēdējā sēdē veica šādas u izmaiņas Darba likumā, neņemot vērā, ka grozījumi neatbilst Satversmei, uz ko skaidri norādīja gan Tiesībsarga birojs, gan Ārvalstu Investoru padome (FICIL), gan arī Saeimas Juridiskais birojs.

Iepirkumu balva

Vēl tikai 3 dienas aicinām pieteikt pretendentus Iepirkumu gadas balvas 2018 nominācijām!