Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Eksperti: Latvijas ekonomikai vairāki izaicinājumi

Tik liela ekonomikas krīze, kādu pieredzējām pirms desmit gadiem, tuvākajā laikā eksperti neprognozē, taču būtiski risināt darba spēka nepietiekamības, produktivitātes celšanas un piemērotas izglītības jautājumus, lai nenonākam recesijā. Šādas galvenās atziņas piektdien, 17.maijā, izskanēja Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Valmieras pilsētas rīkotajā biznesa forumā, kas notika Uzņēmēju dienas Vidzemē 2019 ietvaros.

LTRK Vidzemes nodaļa godina labākos uzņēmējus

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis un Valmieras pilsētas mērs Jānis Baiks piektdien, 17.maijā, Uzņēmēju dienu Vidzemē 2019 ietvaros pasniedza “Balvas uzņēmējdarbībā 2019”, kur par gada uzņēmēju atzīts SIA “Dižozols”.

LTRK aicina apmeklēt Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates

Godātais Uzņēmēj!

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina apmeklēt Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates trešdien, 22.maijā, plkst. 11:00, lai klātienē uzdotu sev interesējošos jautājumus par Eiropas Savienības attīstību un biznesa vidi. Pasākumā kā eksperti piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis un LTRK padomes locekļi Enno Ence un Didzis Mizis.

 

Politiskās partijas pārstāvēs:

LTRK rīkos apmācības Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Training Lab Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas projekta “Creazone 2.0: Reinvent” (proj. nr. LLI-186) ietvaros rīkos apmācības Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem,  kas notiks šī gada 17. un 18. maijā, un 22. un 23. maijā.

 

 

Aicinām sekot līdzi EP vadošo kandidātu debatēm tiešsaistē

Trešdien, 15. maijā, Eiropas Parlamenta (EP) plenārsēžu zālē Briselē no pulksten 22:00 līdz 23.20 (pēc Latvija laika) notiks Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja amata vadošo kandidātu debates.

 

 

 

Šīs būs vienīgās debates, kurās piedalīsies visi seši Eiropas partiju izvirzītie EK priekšsēdētāja amata kandidāti:

Neskatoties uz ekonomikas izaugsmi, ēnu ekonomika Latvijā 2018. gadā ir pieaugusi par 2.2% salīdzinājumā ar 2017. gadu

Jaunākais SSE Riga “Ēnu ekonomikas indekss Baltijas valstīs” uzrāda satraucošu tendenci, proti, pieaugot ekonomikai Latvijā turpina pieaugt arī ēnu ekonomika. Atbilstoši šodien publiskotajiem pētījuma rezultātiem, ēnu ekonomika Latvijā 2018. gadā sasniedz 24.2% no IKP, kas ir pieaugums par 2.2% salīdzinājumā ar 2017. gadu.

LTRK namā notika apmācības par Ķīnas eksporta tirgu

LTRK namā projekta "LEF Network to China" ietvaros 10.maijā notika 1. apmācību modulis par Ķīnas eksporta tirgu, ko vadīja organizācijas EU-SME Centre eksperti no Ķīnas.

Lielākais biznesa notikums “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2019” jau drīz Valmierā!

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau 22.gadu pēc kārtas aicina ikvienu apmeklēt “’Vidzemes uzņēmēju dienas 2019”, kas notiks 17. un 18.maijā Valmieras centrā. Tās tiek rīkotas sadarbībā ar Valmieras pilsētas domi un “Citadele banka”, pulcējot vairāk nekā 250 uzņēmumu, novadu un ārvalstu stendus.  

LTRK: Inovācijas uzņēmējdarbībā ir atkarīgas no sadarbības un komunikācijas prasmēm

Piektdien, 10.maijā, Daugavpilī tika atklātas “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019”, kur biznesa forumā “Inovācijas = veiksmīgs mūsdienu uzņēmums” eksperti vienojās, ja uzņēmēji un zinātnieki savā starpā biežāk sadarbotos un komunicētu, inovāciju apjoms būtiski pieaugtu.