Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

Uzņēmuma vadītājs un grāmatvedis = spēcīga komanda! Piedāvājam tieši Jūsu uzņēmumā izveidot stabilu, likumiem atbilstošu grāmatvedības uzskaiti. Esam vērsti uz kvalitatīvu, ilgtermiņa sadarbību ar uzņēmumiem no visas Latvijas.

Tulkot.lv visiem LTRK biedriem piedāvā 15% atlaidi visa veida valodu pakalpojumiem, pieteikumā norādot kodu: biedrs – biedram.

Tulkot.lv ir profesionāļu komanda ar plašu un daudzpusīgu pieredzi tulkošanas un valodu pakalpojumu projektu vadībā. Piedāvājam tulkojumus un dažādus valodas risinājumus vairāk nekā 95 valodās un valodu kombinācijās. Nodrošinām individuālu pieeju katra klienta vajadzībām veiksmīgai un izdevīgai sadarbībai. Labprāt strādājam arī ar nestandarta projektiem.

Kuģītis Tevi vedīs apskatīt krāšņās Rīgas vietas - vēsturiskās Vecpilsētas celtnes, rosīgo Centrāltirgus rajonu, gleznaino Andrejostu, Kronvalda parku un Rīgas brīvostu. Lieliska atpūta kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem.

Stikla dizaina studija Glass Point aicina pateikties saviem sadarbības partneriem, sarūpējot īpašas dāvanas svētkiem un nozīmīgiem notikumiem. Augļu trauks no otreiz pārstrādāta stikla, brīvā formā pūstas viskija glāzes, stikla karafes uzņēmuma korporatīvajās krāsās, pateicības vārdi iegravēti stikla traukos - tik daudz dažādas idejas ir iespējams īstenot! Jūsu sadarbības stāstu mēs varam palīdzēt izstāstīt, īstenojot stiklā un pievienojot tam paliekošu vērtību.

Bilancspējīga grāmatvede sakārtos tavus finansiālos dokumentus atbilstoši LR likumdošanai.
Profesionāla pieredze pilna grāmatvedības cikla nodrošināšanai:
a) debitori,
b)kreditori,
c)gada pārskati,
d)gada ienākuma deklarācijas,
e)pirmreizējo dokumentu apstrāde
f) citi pakalpojumi
Samaksa pēc vienošanās.

UZŅĒMĒJ!
Mēs skaidri apzinamies, ka Jums jūsu uzņēmums ir tas pats, kas automašīnai degviela.
Tā Jūs dzen uz priekšu un, lai tiktu tālāk, regulāri nepieciešams to papildināt.
Par katru cenu, Jūs nedrīkstat apstāties, savādāk kāds Jūs apsteigs.

Lai kļūtu skaidrs visiem, tad šī degviela uzņēmējdarbībā ir izaugsme un motivācija.
Jūs apstājaties izaugsmē un Jums aptrūkstas motivācija, kā rezultātā konkurenti Jums paslīd garām kā nazis pa sviestu.

Kurš gan to vēlētos?
Domājams, ka gandrīz neviens…

SSI SCHÄFER ir pasaules līderis noliktavu aprīkojuma izstrādē, ražošanā un piegādē.

Piedāvājam pilnu risinājumu un pakalpojumu klāstu noliktavām, sākot no manuālām, daļēji un pilnībā automatizētām preču uzglabāšanas un apstrādes sistēmām līdz noliktavas vadības programmatūrai.

Mūsu plašā pieredze un zināšanas sniedz iespēju izstrādāt un ieviest risinājumus atšķirīgu nozaru uzņēmumiem ar specifiskām vajadzībām.

Individuālas sesijas (60-90min) kurās ar kouča palīdzību, atvērsiet jaunus priekškarus un paskatīsieties uz savu dzīvi, mērķiem, resursiem, efektivitāti un līdzsvaru. Katra sesija sniegs Jums iespēju vairāk izzināt saprast un apzināties sevi un saskatīt neskaitāmas iespējas un resursus.

Veidotas tiek matu rotas - kroņi, rotas uz ķemmītēm, vainaga tipa utt. Visas rotas ir veidotas 1 eksemplārā, kā arī tās tiek veidotas no kristāliem, swarovski tai skaitā.
Oriģinālas rotas, kas piemeklētas katrai klientei individuāli. Var veikt arī pasūtījumu.
LTRK biedriem 20 % atlaide no kopējās summas. Piedāvājums ir spēkā uz visām matu rotām, tai skaitā arī uz individuālajiem pasūtījumiem.

9 dienu mācību programma uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem par to, kā vadīt biznesu mūsdienās, izmantojot iespējas, ko sniedz tehnoloģijas.

Nākamā (nu jau 5. grupa): 12. marts - 29. septembris

Vairāk informācijas: https://www.kic.lv/lv/digitala-kompetence-biznesam/