Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

SIA “AINA serviss” - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos vēlas izmantot savu ilggadējo pieredzi un profesionālitāti, lai sakārtotu darba aizsardzību uzņēmumā tā, lai mūsu klients justos drošībā.
Piedāvā pakalpojumus darba aizsardzības sistēmas izveidošanā uzņēmumā.

Interbaltija profesionāļi sniedz objektīvus biznesa vērtējumus un palīdz saņemt kreditēšanas apdrošināšanu, piesaistīt investorus, konsolidēt biznesu u.c. gadījumos!

Biznesa vērtējumus sniedzam, ievērojot 100% konfidencialitāti, jo saprotam, ka rezultāti lielā mērā nosaka uzņēmuma nākotni. Garantējam objektīvu, caurspīdīgu un vispusīgu vērtējumu. Darbus uzsākam 24 stundu laikā kopš pieteikuma saņemšanas.

Izvērtējot elektrotīklu bojājumu un ugunsgrēku statistiku “Elektron” SIA eksperti izstrādāja speciālo pakalpojumu – Ekspress Elektroaudits. Ekspress Elektroaudits tas ir tehnisko pakalpojumu kopums, kas iekļauj objekta apsekošanu, esošās tehniskās dokumentācijas izskatīšanu un elektrisko mērījumu veikšanu.
Ekspress Elektroaudita rezultātā “Elektron” SIA speciālisti sastāda tehniskās apsekošanas atskaiti, norādot slodzes grafikus, īsslēguma strāvas aprēķinus, kontaktsavienojumu termogrammas un elektroinstalācijas neatbilstības foto fiksāciju.

Laikā, kad sajūtās pietrūkst gaismas un siltuma, un pamazām sākam meklēt ziemas garšas un smaržas, vienlaikus gribam atrast veidu, kā PATEIKT PALDIES.
 Cilvēki, ar ko ikdienā dalām savu darba laiku, kā arī sadarbības domubiedri, ir paliekoša vērtība tāpat kā gaisma!

Mes esam sapratuši, ka gaisma ir svarīgakais, ko otram var iesaiņot, tāpēc jau astoto gadu Baznīcas ielā37 ir siltāko lampiņu virteņu mājas.

Meklē jaunus klientus?
Gribi noskaidrot kā strādā tavs konkurents?
Vēlies uzzināt, kā samazināt iespējamos riskus, kas saistīti ar nedrošiem sadarbības partneriem?
Sakrājušies virkne debitoru parādi?

Izmanto piedāvājumu:
 Pieslēguma maksa datu bāzei – 10%
 Klientu Portfeļa monitorings – 20%
 Debitoru portfelis (slēdzot atsevišķu līgumu) – 30%
 Specifiska datu atlase (pirmajam pasūtījumam) – 35 %

SIA “GEO LUX” piedāvā augstākās klases - Itāļu ražotāja Stonex - klasiskās mērniecības instrumentus. No top ražotājiem, Stonex produkcijai ir labākā cenas, kvalitātes un veikstspējas attiecība.
LTRK biedriem piedāvājam 15-35 % atlaidi no standarta cenas visai Stonex produkcijai un papildus viena gada garantiju, kas kopā veido 2 gadus.
Produkcijas klāsts:
• GNSS uztvērēji,
• Elektroniskie tahimetri,
• 3D Lāzerskeneri (iekļauts Jaunums – rokas 3D skeneris F6);
• Teodolīti,
• Nivelieri,
• Kontrolieri un programmatūra.

Jaunmoku pils Kolonnu zāles noma īpaši izdevīga! Visa zāle par puszāles cenu.

Inženiertehniska kompānija Elektron SIA sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar elektrisko mērījumu veikšanu, lai izpildītu ugunsdrošības noteikumus, ka arī nodarbojas ar elektroapgādes tīklu projektēšanu, ekspertīzi un elektroauditu.
Esam gandarīti piedāvāt LTRK biedriem 15% atlaidi elektrisko mērījumu veikšanai atbildoši MK nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”.
Atlaide piemērota visiem elektrisko mērījumu pakalpojumiem, norādītiem apakšā:
- Elektroinstalācijas kontaktu savienojumu kvalitātes pārbaude ar termokameru;

Piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus ar 20 % atlaidi!

Mēs esam grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus. Mūsu mērķis ir ļoti labi izdarīt savu darbu, lai uzņēmumu vadītāji varētu mierīgi sēdēt pie kamīna ar glāzi konjaka un baudīt vakaru, neuztraucoties, ka ar grāmatvedību kaut kas varētu nebūt kārtībā.

Mūsdienīga, reprezentatīva darba telpa ir daļa no Jūsu uzņēmuma tēla. Pārdomāta dizaina darba vieta rada funkcionāli ērtu vidi darbam un patīkamu atmosfēru, kas svarīga gan darbiniekiem, gan klientiem. Piedāvājam izstrādāt interjera dizaina projektu Jūsu birojam vai darba vietai, kas atainos Jūsu uzņēmuma vērtības.