Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

LTRK biedriem 25% atlaide individuāliem pasūtijumiem un 30% atlaide esošajai mēbeļu produkcijai.

Mēs piedāvājam īsu, unikālu iepazīšanās semināru, kas atklās personāla vadības speciālistiem un uzņēmumu vadītājiem jaunas metodes, kā identificēt kandidātu “soft” kompetences, prasmes un spējas, izmantojot Pielietojamās improvizācijas tehnikas personāla atlasē un novērtēšanā.

Datums: 6.02.2020.
Laiks: 10:00 – 13:40
Vieta: Rīga (centrs), Kaņepes kultūras centrs

9 dienu mācību programma uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem par to, kā vadīt biznesu mūsdienās, izmantojot iespējas, ko sniedz tehnoloģijas.

Nākamā (nu jau 5. grupa): 12. marts - 29. septembris

Vairāk informācijas: https://www.kic.lv/lv/digitala-kompetence-biznesam/

Aicinām vadītājus pieteikties visu laiku pieprasītākajai vadītāju biznesa pamatu programmai. Tā tiek dēvēta par mūsdienīgau un praktisku alternatīva augstskolu izglītībai.
Tuvākā grupa:
19. februāris - 28. augusts (20 dienas)
Vairāk info: https://www.kic.lv/lv/biznesa-klase/
Ar ESF līdzfinansējumu

Viennozīmīgi praktiskākā programma ražošanas vadītājiem, kas sniegs rīkus, izpratni un tehnikas, kā uzlabot uzņēmuma procesus. Unikāla 10 dienu programma ražošanas vadīšanā, ko atzinīgi novērtējuši jau 250 ražošanas uzņēmumu vadītāji.
Mācības vada pieredzējušu ražotāju un vadītāju komanda: Inga Ozola (Rimi Baltic Group), Georgijs Buklovskis (ilggadējs Brabantia Latvia vadītājs, atzītākais TOC eksperts Latvijā), Aldis Cimoška (HansaMatrix), Māris Strazds (LODE), Ruslans Sosinovičs, Agris Lapiņš, Sandra Liepa (LATRAPS) u.c. izcili savas jomas praktiķi.
Tuvākās grupas:

Digitālais mārketings nemitīgi attīstās un šajā mainīgajā tehnoloģiju laikmetā uzņēmumiem ir jādomā tālredzīgi un ir jābūt īpaši vērīgiem un zinošiem, lai nepalaistu garām arvien jaunas tendences, kas varētu būt izšķirošas uzņēmuma konkurencē, izaugsmē un mērķu izpildē! Mārketinga stratēģija, kas strādāja 2019.gadā, 2020.gadā var nenest cerētos panākumus. Kā neapjukt lielajā informācijas apjomā? Kāds digitālā mārketinga stratēģijas aspekts 2020.gadā jāizvirza par prioritāti? Kādas atziņas gūtas šogad un kādas ir prognozes 2020.gadam?

FjordHub.com ir jauns, vienkāršs un uzņēmuma budžetam draudzīgs, darba laika uzskaites, resursu plānošanas, saziņas un kompānijas mēroga aptauju rīks, kas ļaus Tavam uzņēmuma personālam uzelpot - it īpaši atskaišu laikā mēneša beigās.

Izcilas kvalitātes akrila, stikla vai kristāla balvas.
Apskatiet mūsu piedāvājumu:
http://www.prezentreklama.lv/lv/veikals/?filter=1&search=AZ7&x=15&y=9

Aqua Villa SPA īpašie ziemas piedāvājumi:

1) LAI SVĒTKU REIZĒS JUSTOS UN IZSKATĪTOS PATIESI SKAISTI izmantojiet iespēju apmeklēt pasaulē aktuālās bioķīmiski estētiski koriģējošās procedūras ar aktīva fitnesa efektu, kas būtiski samazina kopējo apkārtmēru problēmzonās (vēders, augšstilbi, gurni)! Procedūrām tiek izmantota dabiska, augstvērtīga kosmētika no Gerard’s Cosmetic Culture sērijas Body WOD.

Dāvanu karte uz SPA procedūrām ir vērtīga dāvana ikvienam. Palutiniet sevi un savus līdzcilvēkus: ģimeni, draugus, kolektīvu, sadarbības partnerus, lai sagaidītu un pavadītu svētkus ar prieku, gūstot enerģiju nākamajam gadam!
Aqua Villa SPA Jūs aicina baudīt mierpilnus atpūtas mirkļus, uzticot mums rūpes par Jūsu labsajūtu, skaistumu un veselību!
Sīkāku informāciju par piedāvājumu saņemsiet pa e-pastu aquavillaspa@bonittacosmetics.lv vai zvanot +371 29196349, +371 67814686