Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

Veicam metāl apstrādes darbus, gan ar melno, gan nerūsējošo, gan alumīniju. Vis ko var apstrādāt ar rokām. Virpošanas iespējas līdz 2500 mm garām detaļām. Cinkošana 1 km no ceha.

Ņemot vērā esošo krīzes situāciju valstī un mūsu visu (darbinieku, kā arī apmeklētāju) drošības labad, uz šo krīzes periodu piedāvājam visām iestādēm un uzņēmumiem, pilnīgi bezmaksas, ieviest Qticket attālināto rindu sistēmu.
Ieviešam attālināti, uz Jūsu esošās tehniskās bāzes.

Individuālas sesijas (60-90min) kurās ar kouča palīdzību, atvērsiet jaunus priekškarus un paskatīsieties uz savu dzīvi, mērķiem, resursiem, efektivitāti un līdzsvaru. Katra sesija sniegs Jums iespēju vairāk izzināt saprast un apzināties sevi un saskatīt neskaitāmas iespējas un resursus.

Ja Jūs vēl neesat uzstādījuši aizsargstiklus savos uzņēmumos , rakstiet mums, lai uzzinātu sīkāku informāciju par aizsargbarjeru izgatavošanas un uzstādīšanas iespējām!
Šos un citus mūsu darbus var apskatīt šeit ->
pielipa.lv
https://www.facebook.com/pielipa/
https://www.instagram.com/pielipa.lv/

aizsargā no nejaušiem pieskārieniem sejai un vīrusa iekļūšanai acu gļotādā

vairākkārt lietojama

viegli tīrāma, dezinficējama

PET materiāla sejas aizsargmaska

Kursa mērķis – apmācīt cilvēku nodibināt tādas attiecības ar kolēģiem, vadītājiem un padotajiem un sākt darbu tādā veidā, lai saņemtu maksimālu rezultātu ar minimālu laika un spēku patēriņu.

Apmācības notiek e-vidē, tiešajā ēterā instruktora vadībā. Kursa mācību materiāli pieejami krievu valodā.
Apmācību ilgums: līdz rezultāta sasniegšanai (aptuveni 32 astronomiskās stundas)

Pieprasiet īpašo LTRK biedru piedāvājumu, rakstot uz e-pastu: info@hcabaltic.org

Veidotas tiek matu rotas - kroņi, rotas uz ķemmītēm, vainaga tipa utt. Visas rotas ir veidotas 1 eksemplārā, kā arī tās tiek veidotas no kristāliem, swarovski tai skaitā.
Oriģinālas rotas, kas piemeklētas katrai klientei individuāli. Var veikt arī pasūtījumu.
LTRK biedriem 20 % atlaide no kopējās summas. Piedāvājums ir spēkā uz visām matu rotām, tai skaitā arī uz individuālajiem pasūtījumiem.

Svalson risinājumi drošai darba videi ar vertikāli bīdāmām logu sistēmām. Svalson AV 70 piemērtots viesnīcām, degvielas uzpildes stacijām, aptiekām un policijas iecirkņiem.
Ar šādām sistēmām ir aprīkotas liela daļa Skandināvijas DUS, HORECA, aptiekas u.c. iestādes kur ir tieša saikne ar klientu to apkalpojot. Sistēmas ir aprīkojamas ar motorizētu vai manuālu vadību. Drošai darba videi varam aprīkot ar pārrunu iekārtu.

🆘Valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis❗️

Mēs radījām krīzes risinājumu, lai Tavs bizness turpinātu strādāt.

Vairāk par iespēju strādāt no mājām šeit💻 http://www.stradanomajam.lv/

Mīļie draugi! Mēs strādājam un turpinām darboties. Vēlamies Jūs iepriecināt uzcepot gardu kūku, kūciņas, plātsmaizes vai sagatavot uzkodas Jūsu svētkos vai vienkārši tāpat ❤️. Lai rūpētos par jūsu drošību, piegādāsim Jums gardumus uz mājām, biroju vai sagatavosim līdzņemšanai. Zvani un piesaki savu sūtījumu 29242661 vai 26433339. Un, protams, arī ar @wolt.latvija #lapsasmaja #terbatas28 #takeaway #līdzņemšanai #brokastis #pusdienas #wolt #woltlatvija