Pārlekt uz galveno saturu
15 Kā pašam nenokaut un nenoskaust savas idejas: nepaļauties kārdinājumam atteikties no iecerēm. Labas prakses biznesa skola

Kā pašam nenokaut un nenoskaust savas idejas: nepaļauties kārdinājumam atteikties no iecerēm

Mērķauditorija: augstākā līmeņa vadītāji, uzņēmuma īpašnieki, projektu vadītāji.

Vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums “Biznesu apvienība KONSULS” un draugi aicina uz interaktīvu diskusiju par tēmu, kā realizēt idejas, nepakļaujoties ārējiem apstākļiem un šķēršļiem.

Mūsu rezultātus var aprakstīt arī ar fizikāliem procesiem, proti, Otrais Ņūtona likums paredz – ja uz ķermeni darbojas spēks, tad tas iegūst paātrinājumu proporcionālu spēkam un apgriezti proporcionālu masai. Tātad, pārfrāzējot šo likumu kā daļu no personas dzīves ritma un personības attīstības gaitas, varam teikt šādi – ja cilvēks piepūlas, lai kaut ko mainītu sevī un savā dzīvē, tad izmaiņas notiek, bet to lielums ir atkarīgs no tā, cik ļoti cilvēks pūlas un cik viņš ir gatavs mainīties.
Daudzi vēlas ieviest savā dzīvē korekcijas, bet tas ne vienmēr izdodas, jo nav īsti skaidrības vai dziļākas izpratnes par to, ka tikai viens cilvēks ir spējīgs to paveikt. Un tas vienīgais cilvēks esi tu pats!
Profesionālajām aktivitātēm ir liela nozīme, jo darbs aizņem nozīmīgu lomu cilvēka mūžā. Katram no mums ir iespējams pilnveidot savu karjeru, un daudzi var to realizēt, ja vien prot sadarboties ar savām idejām, un izveido pareizu un auglīgu attieksmi pret tām. Šādos procesos vienmēr palīdz zināšanas par sevi un vides kontekstu “nolasīšana” mikro vai makro vidē.
 

Vebinārā tiks aplūkotas četras jauno uzņēmēju un vadītāju vizītkartes. Latvijas sabiedrība var lepoties ar viņu profesionālajiem sasniegumiem:

  • Krišjānis Rolis, SIA “Rolis Chiptuning” vadošais inženieris, valdes loceklis
  • Krišjānis Vēsmiņš, mežsaimniecības uzņēmumu “Laskana” un “Laskana Mežs” valdes loceklis
  • Gļebs Berezins, brokeru aģentūras “Root” finanšu direktors
  • Krists Hartmanis, SIA “Epion” dibinātājs, valdes priekšsēdētājs

Vebināru  vadīs: Agris Grava, vadības procesu konsultants, Biznesu apvienības KONSULS valdes priekšsēdētājs, un Māris Auders – “Interspiro AB” eksporta pārdošanas vadītājs.

Norises laiks: plkst. 15:00-16:00

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem,  

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/LPBS_150221

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.