Pārlekt uz galveno saturu

Janvāris

07 PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS KOMITEJAS SĒDE

Sēdes sākums plkst. 15:00.

Darba kārtībā:

1)            LTRK viedoklis par noteikumu projektu "Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 25.janvāra noteikumos Nr.75 "Noteikumi par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu īstenotāju izvēles principiem"" (VSS-1053, pieejams šeit - http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40479064 );

2)            Par augstākās izglītības tipoloģijas projektā paredzēto koledžu pārcelšanu uz Profesionālās izglītības likumu;

3)            Par profesionālās izglītības iestāžu tipoloģiju;

4)            Dažādi.

08 PAKALPOJUMU PADOMES SĒDE

Sēdes sākums plkst. 15:00.

Darba kārtība:

1. Par Transporta integrēto sistēm (SIRI) – J.Priedītis;

2. Par saprašanās memoranda izpildi par UR reģistru nepubliskās daļas dokumentos iekļauto ziņu izmantošanu – D.Kiopa;

3. Par sarunu festivālu Lampa – R.Grikmane;

4. Par sadarbību ar Latvijas Pašvaldību savienību Publiskā pakalpojumu gada balvas kontekstā – J.Endziņš

5. Dažādi:

5.1. Par groz. Oficiālās elektroniskās adreses likumā.

08 10 „must have”, lai Jūsu interneta veikala digitālas reklāmas kampaņas strādā ar pozitīvu ROI. e-KLUBS

10 „must have”, lai Jūsu interneta veikala digitālas reklāmas kampaņas strādā ar pozitīvu ROI

 

Ieguldot vairāk nekā 1 000 000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi padalīties divu stundu ilga seminārā. Pasākuma laikā dalībnieki uzzinās svarīgākas lietas, kam jāpievērš uzmanība, pārvaldot digitālas reklāmas kampaņas.

Daži jautājumi, uz kuriem dalībnieki saņems atbildes:

 1. Kāda ir kanālu loma pārdošanas procesā un kā izvēlēties piemērotu kanālu (Facebook, Search, Display, Youtube utt.);
 2. Kādi ir reklāmas veidi un to specifika. Piemēram, kādos gadījumos meklētājā jāizmanto Product Feed reklāma ar dinamisko cenu un kādus rezultātus var sagaidīt. Vai arī, kad jāizmanto Product Feed Facebook reklāma uz “auksto” auditoriju un cik tā var būt efektīva;
 3. Kā pareizi atlasīt mērķauditoriju, kuru vēlaties uzrunāt;
 4. Rīki, ar kuru palīdzību var noturēt lietotāju mājaslapā.

 Seminārs būs vērtīgs interneta veikalu pārstāvjiem.

Semināru vada: Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Aktīvi dalās ar savu (vairāk nekā 10 gadu) darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks. iMarketings.lv ir “Labākais interneta veikals Latvijā” konkursa organizētājs.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Reģistrācija: https://ej.uz/EK_080120

09 Nacionālās stratēģijas padomes sēde

Sēdes sākums plkst. 10.30.

Sēdes darba kārtībā:

Diskusija par nodokļu politikas evolūciju

12 LATVIJAS KORPORATĪVAIS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

Pirmo reizi Latvijas vēsturē notiks korporatīvais telpu futbola čempionāts uzņēmumu un organizāciju komandām. Pieteikšanās sacensībām līdz 11.decembrim. Lejuplādēt turnīra reglamentu šeit...

Spēles notiks  Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no pulksten 11:00 līdz pulksten 16:00 sekojošos datumos: 12.01., 19.01., 26.01., 2.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03., 08.03.

Pieteikšanās un jautājumiem: eduards.borisevics@fta.lv  vai 29688812

Turnīra organizatoriskā sapulce plānota 17.decembrī pulksten 16:00 LTRK telpās, Kr.Valdemāra ielā 35.

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīru rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK). Plānots, ka pirmajā gadā sacensībās piedalīsies 10 komandas, kas deviņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Tai pat laikā organizatori neizslēdz iespēju palielināt dalībnieku skaitu, ja interesi piedalīties paudīs vairāk kā 10 vienības. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu.

13 Spēja piedāvāt un nodrošināt nepieciešamos darba apstākļus un darba vidi IKVIENAM. Personāla vadība 360

Spēja piedāvāt un nodrošināt nepieciešamos darba apstākļus un darba vidi IKVIENAM

 

Mērķa auditorija: pasākums ir atvērts visiem interesentiem, bet lielākā uzmanība tiek pievērsta personāla vadības speciālistiem, MVU vadītājiem.

Mainīgās darba vides apstākļos mums arvien vairāk jādomā par lietām kā sekmēt nodarbinātību, piesaistīt personālu un būt darba devējam, ko izvēlas darbinieki. Visiem darba devējiem ir zināms fakts – labu darbinieku atrast ir grūti, bet noturēt viņu ir vēl grūtāk.

Seminārā runāsim par:

 1. Pārmaiņām darba vidē;
 2. Personāla atlasi, piesaisti, noturēšanu;
 3. Svarīgu lēmumu pieņemšanu;
 4. Dažādību, iekļaujošo nodarbinātību;
 5. Darba vides nozīmību;
 6. Darba tiesisko attiecību vadību un izbeigšanu.

Ieguvumi: Ieskats un zināšanas par darba vides par pārmaiņām, nodarbinātības vidi, aktualitātēm personāla vadības procesos. Ieskats normatīvo aktu nosacījumos, veidojot iekļaujošu darba vidi.

Semināru vada: Gundega Dambe, vairāku gadu pieredze kā vadītājai personāla nodaļās, tādās vietās kā “Katastrofu medicīnas centrs”, “Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests”, “Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrs”. Tāpat papildus, vairāk kā 20 gadus vada dažādus kursus un pasniedz lekcijas Biznesa augstskolā “Turība” un RISEBA par personāla vadību. Dotajā brīdī ir biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”cilvēkresursu attīstības un veselības veicināšanas programmas vadītāja un Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas valdes locekle.

Semināra norises laiks: plkst. 14:00-17:00

BEZMAKSAS dalība.

Seminārs tiek organizēts projekta “EM2” ietvaros.

Reģistrācija: https://ej.uz/PV360_130120

 

14 JELGAVA-Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē

Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē

14. janvārī, plkst. 10:00-13:00

Viesnīca „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava)

 

Biznesa  vidē  princips “zini savu klientu” nav jauns. Bet līdz ar likumdošanas izmaiņām noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā, rūpīga klientu izpēte daudziem uzņēmējiem – ārpakalpojumu grāmatvežiem, juristiem, starpniecības pakalpojumu sniedzējiem nekustamo īpašumu jomā u.c. ir kļuvusi par obligātu prasību.

Iekšējās kontroles sistēmas ieviešana uzņēmumā nav tikai “ķeksītis” likuma izpildei, bet arī process, kura īstenošana ikdienā mazinās iespējamos biznesa riskus. Tāpēc to veidot izvēlas ne tikai tie uzņēmēji, kuriem tā ir noteikta kā obligāta prasība. Sākot veidot iekšējo kontroles sistēmu, rodas daudzi jautājumi  - kādu informāciju iekļaut šajā sistēmā, kur meklēt nepieciešamo informāciju par klientu, kā veikt klientu uzraudzību, kā pierādīt, ka klientu izpēte veikta u.c.

Seminārā:

 • Runāsim par iekšējās kontroles sistēmas izveides pamatprincipiem un sniegsim atbildes uz biežākajiem jautājumiem, kuri rodas, uzņēmējiem ieviešot šo sistēmu.
 • Sniegsim praktiskus ieteikumus, kā veikt klientu izpēti un īstenot uzraudzību, kādos avotos meklēt nepieciešamo informāciju, kam pievērst uzmanību.

Ieguvumi:

Seminārs būs noderīgs gan tiem, kuri jau ir izveidojuši savu iekšējās kontroles sistēmu, gan tiem, kuri vēl tikai to veido, gūstot atbildes uz praktiskiem jautājumiem.

Semināru vada:

Gints Metāls,  Mg. iur, doku.lv AML projektu vadītājs un

Līga Lūse-Zambare “Lursoft IT” SIA Pārdošanas daļas vadītāja

Seminārs pieejams:

LTRK biedriem vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam –

EUR 15.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN.

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."

14 Grafikas dizaina vēsture: idejas, kas mainīja grafikas dizaina paradigmu. RADOŠUMS BIZNESĀ

Grafikas dizaina vēsture:

idejas, kas mainīja grafikas dizaina paradigmu

 

Paredzēts dizaineriem un interesentiem.

Grafikais dizains nav radies šodien, kā vizuālā valoda tas ir attīstījies un ietekmējies gan no mākslas vēstures, gan no kultūras norisēm. Tāpat arī dažādām neparastām idejām, kas mainījušas attēlojuma izskatu, ziņas nodošanas veidu, nolasīšanas ātrumu, hierarhiju u.c. Gribam to vai nē – bet šodienas grafikais dizains balstās vēsturē. Labi zināt, kā tas veidojies un arī prast izmantot to.

Tēmas: 

1. Īss ievads grafikas dizaina vēsturē

2. Mākslas stilu ietekme

3. Fundamentāli jaunas idejas

4. Piemēri un diskusijas

 

Ieguvumi: Semināra dalībnieki paplašinās izpratni par grafikas dizaina vēsturi un kā to izmantot, kā arī varēs veiksmīgāk radīt un novērtēt dizainu.

 Semināru vadīs: Gundega Kalendra,  Aģentūras Raugs radošā direktore (Mg.art., Mg.paed.).

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Reģistrācija: https://ej.uz/RB_140120

14 Mazo un vidējo uzņēmumu padomes sēde

Darba kārtībā:
1. Tikšanās ar Ekonomikas ministrijas un ALTUM pārstāvjiem par Valsts sekretāru sanāksmē izludinātajiem noteikumu projektiem.

14 Pasākumu tehniskā nodrošinājuma komitejas sēde

Darba kārtībā:
1. Par publisko iepirkumu vadlīniju projektu.

Sēdes sākums plkst. 15:00.

15 Praktiskais seminārs par lietu interneta (IOT) ierīcēm. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Praktiskais seminārs par lietu interneta (IOT) ierīcēm

 

Mērķa auditorija: uzņēmumu loģistikas, kvalitātes un tehniskie vadītāji, tehnisko nozaru speciālisti, kuriem inetersē risinājumi, kas ļauj attālināti uzraudzīt un apkopot dažādus mērījumus.

Šodien daudz tiek runāts par lietu internetu, attālinātu pārvaldību, liela apjoma datiem, Industry4.0 un tml.

Kāpēc? - jo ieviešot datu savākšanas un mērīšanas risinājumus var pieņemt uz objektīviem faktiem pamatotus lēmumus, kas paaugstinās efektivitāti, piem., iekārtu slodzes sadalīšanu, darbinieku vērtējumu, kopējo enerģijas patēriņu, utml., līdz pat mazāk nozīmīgiem parametriem.

Seminārā runāsim par

1. IOT ierīcēm – kur un kā  uzstādīt uz iekārtām/mašīnām/objektiem;

2. Datu pārraides iespējām un izmaksām – NB-IOT, LTE, wifi, LoRaWAN;

3. Datu portāla iespējām – ko nodrošina datu portāls, kas to uztur, ko no tā iegūstam.

Ieguvumi:

 1. Laika resursa ietaupījums  -  kā, piem., automātiski mērījumi un gatavi pārskati, brīdinājuma sms vai e-pasti.
 2. Partneru un klientu novērtējums – augsti tiek vērtēti uzņēmumi, kas pārrauga savus procesus.
 3. Plats solis pretim visu procesu integrācijai un pārraudzībai – tehnoloģiskā procesa datus var savienot ar personāla, finanšu un citiem radītājiem, lai iegūtu pilnīgu kopainu.

Semināru vada:

Inga Līduma, 20 gadu pieredze darbā ar industriālajiem sensoriem, SIA WILL Sensors vadītaja, www.willsensors.lv,  

Ritvars Stradiņš, 5 gadu pieredze darbā ar industriālajiem sensoru risinājumiem, SIA WILL Sensors tehniskais direktors, www.willsensors.lv

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_150120

15 VENTSPILS BIZNESA LĪDERU TOP 40 DISKUSIJA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank un Ventspils pilsētas pašvaldību, organizē uzņēmēju LTRK Kurzemes biznesa klubu.

LTRK KURZEMES BIZNESA KLUBS VENTSPILS

PROGRAMMA

14.45 - 15.00  Ierašanās

15.00 - 15.10  Pasākuma atklāšana.

Moderē LTRK Kurzemes reģionālās nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs. Uztājas LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš

15.10 - 15.30  “Biznesa un izglītības vide Ventspilī”.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš

“Interneta platformas “Nākotnes karjeras birojs” izveide un nozīme Eiropas mazo pilsētu darba tirgū”

Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļas projektu vadītāja Laura Čodere

15.30 - 15.50 “Piecas tendences, kas nākamajos piecos gados ietekmēs biznesu”,

AS Swedbank Biznesa klientu apkalpošanas menedžere Elīna Budava

15.50 - 16.20 “Kurzemes Uzņēmēju dienas 2020” Ventspilī.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs

 

Tūrisma nozare Kurzemē: 

16.20 - 17.00  Kafijas pauze, pusdienas, biznesa kontaktu veidošana

17.00 - 18.30  Ventspils biznesa līderu TOP 40 paneļdiskusija.

Moderē LTRK Kurzemes reģionālās nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs. Tēmas:

 • Nodokļu izmaiņas
 • Biznesa vide
 • Investīciju piesaiste
 • Eksports
 • Darba spēks
 • Izglītība

18.30 - 19.00 Diskusijas neformālā gaisotnē.

          

Piedalīties pasākumā iespējams tikai reģistrējoties: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-ventspils/register

Plašāka informācija: https://chamber.lv/; https://kurzemesbizness.lv

DALĪBAS MAKSA:  10 eiro

Papildu informācija: santa.eizenarma@chamber.lv | T. 29757233 (Santa).

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

 

 

16 Seminārs Cēsīs "E-paraksts"
Seminārs Cēsīs "E-paraksts"

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar kustību "Valsts#196" un Latvijas Valsts radio un televīzijas centru aicina apmeklēt bezmaksas semināru 2020.gada 16.janvārī, lai uzzinātu par iespējām dokumentu pārvaldības elektronizācijā.

Semināra tēmas:

 • Elektroniskais paraksts un darbības ar elektroniski parakstītiem dokumentiem:
 • E-paraksts: būtība un veidi;
 • Kas ir drošs elektroniskais paraksts un kā to lietot;
 • Vairāki e-paraksti vienā dokumentā;
 • Vairāki dokumenti vienā e-pakotnē;
 • E-parakstītu dokumentu nosūtīšana un saņemšana;
 • Aktualitātes un iespējas e-paraksta ieviešanā.
 •  

Ieguvumi: semināra dalībniekiem būs iespēja uz vietas noformēt savu elektronisko parakstu.

Semināra norises laiks: plkst. 14:00-16:00

Dalība: bez maksas (vietu skaits ierobežots!)

Reģistrācija: https://ej.uz/seminarsEparaksts

17 Uztura bagātinātāji mūsu dzīvē – kādi ir ieguvumi? CILVĒKA SPĒKA AVOTS

Uztura bagātinātāji mūsu dzīvē – kādi ir ieguvumi?

 

Uztura bagātinātāji- ietekme uz veselību.

Vai spējam izvairīties no infekcijām, onkoloģiskām saslimšanām?

Vai varam paaugstināt savu enerģētisko līmeni, veiktspēju ilgtermiņā un nobremzēt ķermeņa novecošanos?

Kā atrast sev vajadzīgo veselības uzturēšanai un uzlabošanai?

Seminārā runāsim par:

1.Dabas vielām, to aktīvajām sastāvdaļām, ietekmi uz organismu.

2.Dažiem mikroelementiem.

3.Ķermeņa dzīves posmiem

4.Uztura bagātinātāju pielietojumu.

Ieguvumi: Pareiza dabas vielu lietošana dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Semināru vada: Bils Strupulis, 34 gadu pieredze farmācijā un saistītās nozarēs, farmaceits, pārstāv Swanson Latvija SIA,www.swansonvitamins.lv

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CSA_170120

20 PVN izmaiņas no 2020.gada. FINANŠU DIENA

PVN izmaiņas no 2020.gada

 

2019.gada beigās tika pieņemti grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā, Ministru kabineta 2013.gada 3.janvāra noteikumos Nr.17 "Pievienotās vērtības nodokļa likuma normu piemērošanas kārtība un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa maksāšanai un administrēšanai" un Ministru kabineta 2013.gada 15.janvāra noteikumos Nr.40 "Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarācijām".

Ar minētajiem grozījumiem ir veikti gan redakcionāli grozījumi, gan grozījumi pēc būtības, kurus visus arī apskatīsim.

 

Seminārā runāsim par:

 • izmaiņām reversajā PVN piemērošanā;
 • izmaiņām preču piegādēm Eiropas Savienības teritorijā (preču piegāde uz noliktavu citā dalībvalstī un PVN piemērošana darījumu ķēdē);
 • pierādījumiem PVN 0% likmes piemērošanai preču piegādēs Eiropas Savienības teritorijā;
 • izmaiņām PVN deklarācijas aizpildīšanā dēļ iepriekš minētajiem grozījumiem;
 • un par visu pārējo, kas ir pieņemtajos grozījumos.

Semināru vada: Edgars Bisenieks,  VID Nodokļu pārvaldes Pievienotās vērtības nodokļa daļas Pirmās metodikas nodaļas vadītājs. E.Biseniekam ir 15 gadu darba pieredze VID

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_200120

 

22 Spēles personāla attīstībai. PERSONĀLA VADĪBA 360

Spēles personāla attīstībai

 

Kam? Uzņēmumu un nodaļu vadītājiem,  HR vadītājiem, kā arī T&D menedžeriem.

Kā spēles var palīdzēt biznesa pilnveidošanai? Katra spēle attīsta konkrētas  iemaņas un prasmes.
 

Seminārā par:

Kas ir spēle un kāpēc tā jāpielieto biznesā?
Ko var iemācīties un attīstīt spēlējot?
Kā iesaistīt kolēģus spēlē?

Kā ieviest spēļu pieredzi kolektīvā,  kurš nekad nav spēlējis?

Kā ieviest spēļu procesus ikdienas darbā?

Kā palielināt darba ražīgumu , pārdošanas un  citus rādītājus pielietojot  spēļu procesus?

Protams, semināra laikā būs spēles!

Semināru vada: Aleks Dobrovoļskis, SIA GO SMART vadītājs, komunikāciju speciālists ar vairāk nekā 30 gadu praktisku pieredzi, rada un vada dažādas spēles, māca latviešu valodu ar spēļu metodēm.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/PV360_220120

 

23 APMĀCĪBAS ALŪKSNĒ "VADĪTPRASME DAŽĀDU LĪMEŅU VADĪTĀJIEM"

Apmācības Alūksnē "VADĪTPRASME DAŽĀDU LĪMEŅU VADĪTĀJIEM"

Norises laiks: 23. janvārī no plkst. 9:00 - 14:00

Apmācībās runāsim:

1. Vadītāja loma:

       Teorija:

 • Vadības stilu teorijas vispārīgais apskats.
 • Dažādu līmeņu vadītāju pienākumu analīze un nozīme uzņēmumā, struktūrvienībā - vidējā līmeņa vadītājs, augstākā līmeņa vadītājs, valde, u.c.

       Praktiskais uzdevums:

       - Spēle “Vadītāja situācijas” praktiskā izspēle – vadītāju gadījumi, vadības stili un paplašinošie jautājumi.

2.Uzņēmuma iekšējās struktūras ietekme uz klientiem:

       Teorija:

 • Vadītājs kā daļa no uzņēmuma sistēmas. Vadītājs un darbinieki, uzņēmums un klienti, kā tas ir savstarpēji saistīts. Sistēmiskā pieeja vadīšanā.

       Praktiskais uzdevums: 

       - Uzņēmuma struktūras izveide un diskusija par savu vietu un lomu uzņēmumā.

3. Komandas veidošanās un attīstība:

       Teorija:

 •  Komandas attīstības dinamika, riski, komandas lomas – kā to saprast un izmantot.
 •  Grupas efekti – ko tas nozīmē, kur darbā to var sastapt un kā pielietot dzīvē.
 •  Kā komandas darbs ietekmē klientu apmierinātību.

       Praktiskais uzdevums:    

      Sistēmdinamikas uzdevumi:

       - Par savu vietu komandā, lomu maiņa un grupas efektu izspēle:

       - Par komandas saistību ar klientiem.

Apmācību sasniedzamie rezultāti:

 • Spēja nosaukt un raksturot vadības stilus, izpratne par vadītāja uzdevumiem ikdienas darbā un ietekmi uz klientiem. Praktiska pieredze iejusties dažādās vadības stilu pozīcijās un atrast sev visefektīvāko.
 • Jaunas idejas un atziņas par uzņēmumu kā sistēmu un vadītāja darbu tajā.
 • Izpratne par komandas darbu un savu lomu tajā, komandas ietekme uz uzņēmumu.

Katra mācību tēma tiek veidota pēc šādas struktūras:

 • 30 % teorija, zināšanu atjaunināšana, papildināšana.
 • 70% praktiskās daļa, kurās iekļauts teorētiskais materiāls.
  Visi praktiskie uzdevumi ir vērsti, lai praktisko uzdevumu atziņas, jaunās prasmes un iegūtās zināšanas, uzreiz varētu izmantot darbā.

Apmācības vada: Kristīne Joanna Golubeva

Izglītība: Vadītprasmju maģistre. ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas - Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere, grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, Krievijā, Izraēlā.

Darba pieredze: Ilggadēja pieredze personālvadībā valsts pārvaldē un lielos pašvaldības un valsts uzņēmumos (SIA “Rīgas satiksme”, AS “Latvijas Dzelzceļš” SIA “Bērnu klīniskā universtitātes slimnīca”, SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” u.c.), lektore Rīgas Stradiņa Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības Universitātē u.c.

Reģistrēties līdz  21.janvārim: https://forms.gle/cptKgLqEKpbvS2we6

Dalība apmācībās: bezmaksas

Apmācības organizē LTRK Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Apmeklējot apmācības Jūs piekrītat savu fotogrāfiju un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

 

 

 

 

23 Rīgas reģionālās padomes sēde

Darba kārtībā:
1. LTRK aktualitātes (J.Endziņš);
2. Swedbank aktualitātes un kreditēšanas politika 2020.gadā;
3. Tikšanās ar biedrību “Pilsēta cilvēkiem” par preču piegādēm Rīgā;
4.Dažādi. 

Sēdes sākums plkst. 14:30.

23 Nodokļu evolūcijas domnīca

Sākums plkst. 11.00.

Diskusijas par darbaspēka nodokļiem

Nodokļu evolūcijas domnīca ir LTRK biedru diskusiju formāts, kurā iecerēts apkopot un pārrunāt biedru viedokļus par svarīgākajiem nodokļu politikas aspektiem, caurlūkojot Latvijas nodokļu politiku 2020.gadā.