Pārlekt uz galveno saturu
07 Situāciju mārketings - izmanto notikumus savā labā. RADOŠUMS BIZNESĀ

Situāciju mārketings - izmanto notikumus savā labā

 

Radošās darbnīcas pamatā ir situāciju modelēšana ar mērķi iedrošināt izmantot aktuālus notikumus savā labā, nepiesaistot resursus no malas.

Pateicoties sociālo tīklu attīstībai, „real-time” mārketings ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu zīmola komunikācijā. Tas ir veids, kā aktivizēt uzņēmuma iekšējos resursus, pašu spēkiem radot komunikāciju, kas ir balstīta uz kādu sabiedrībā aktuālu notikumu.

Seminārā par:

1. Teorētiskais ievads „real-time” mārketingā;

2. Praktiskā daļa, kur tiks modelētas dažādas situācijas;

3. Noslēgums jeb jautājumu un atbilžu daļa.

Ieguvumi: Pēc dalības šajā radošajā darbnīcā, galvenais ieguvums būs jauna skatījums uz ikdienas mārketinga aktivitātēm, jo pilnīgi katrs notikums var kļūt par pamatu negaidītai mārketinga mini-kampaņai, kas var izvērsties par spilgtu veiksmes stāstu.

Semināru vada: Raimonds Platacis, Savu karjeru sācis aģentūrā DDB Latvia kā reklāmas tekstu autors. 2012. gadā, nodibinājis reklāmas aģentūras Abnormal, kurā pats darbojās kā radošais vizionārs.

Konceptuālists, saukļu un vārda spēļu meistars. Nestandarta komunikācijas moduļa vadītājs „Latvian Art Directors club” skolā.  Ideju vizualizācijas kursa pasniedzējs Kultūras Koledžā un lektors Radošo industriju kursā maģistriem Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā.

Savā profesionālajā karjerā ir radījis un bijis līdzautors daudz sociāla un komerciāla rakstura kampaņām, kas ir raisījušas diskusiju, ievērojamākā no kurām “Tele2 Meteorīts”, kas joprojām ir skaļākā reklāmas kampaņa Latvijas vēsturē. Aktīvi piedalās sociālo kampaņu realizācijā - R.Platača svaigākais darbs ir CSDD kampaņa “Ballējam-Izguļam” pret braukšanu reibumā.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/RB_070819