Pārlekt uz galveno saturu
09 Eksporta seminārs "Ceļš uz Peru"

Peru

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz eksporta semināru „Ceļš uz Peru”, kurš notiks š.g. 9.augustā, no plkst.13:00 līdz 15:30, LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35.

Semināra laikā uzņēmējiem būs iespēja izvērtēt sevis pārstāvētā uzņēmuma eksporta potenciālu, kā arī uzzināt par sadarbību ar Peru komersantiem.

Īsumā par eksportu uz Peru

Latvijas uzņēmumu preču eksports uz Peru 2018.gadā, saskaņā ar Centrālās Statistikas pārvaldes datiem, sasniedza gandrīz 4.milj. EUR. Preču grupas, kuras Latvijas uzņēmumi eksportē uz Peru ir plaši pārstāvētas - tiek eksportētas ne tikai mašīnas un mehānismi, elektriskās ierīces, minerālie produkti, tekstilmateriāli, bet arī dzērieni, eļļas un graudaugi.

Semināra tēma

  • Peru, Klusā Okeāna Valstu Alianses (Pacific Alliance) dalībvalsts - jauni tirgi, jaunas biznesa iespējas (uzstāšanās latviešu valodā)
  • Intelektuālā īpašuma tiesību jautājumi Latīņamerikā un Peru (uzstāšanās angļu valodā)

Semināra eksperts

  • Zane Verovkina, Peru un Baltijas valstu tirdzniecības un rūpniecības kameras ģenerāldirektore. Advokātu un konsultoru biroja Lozano & Cia. Abogados y Consultores partnere, Intelektuālā un industriālā īpašuma tiesību nodaļas vadītāja (Lima, Peru).
  • Eurochambers the Latin America IPR SME Helpdesh, kura galvenais mērķis ir veicināt izpratni, vadību un Eiropas Savienības mazo un vidējo uzņēmumu intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību, kuri strādā vai ir ieinteresēti iejiet Latīņamerikas tirgū, tādejādi, uzlabojot to globālo konkurētspēju. Helpdest sniedz bezmaksas konsultācijas Eiropas Savienības mazajiem un vidējiem uzņēmumiem par to ka aizsargāt un piemērot intelektuālo īpašumu Latīņamerikā.

PAR Latin America IPR SME Helpdesh:

 

Vairāk par to, kas ir intelektuālā īpašuma tiesības: https://youtu.be/h_M2c9Ta6kY 

 

Reģistrācija atvērta līdz 08.08.2019.: https://ej.uz/Seminars_Peru

Dalība bezmaksas visiem interesentiem.

 

Kontakti saziņai: nauris.lazdans@chamber.lv; + 371 67201109