Pārlekt uz galveno saturu

Eksporta seminārs "Būvniecības nozares uzņēmumu iespējas Zviedrijā"

16 Eksporta seminārs "Būvniecības nozares uzņēmumu iespējas Zviedrijā"

Bilde_Seminars

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz semināru būvniecības nozarē darbojošos uzņēmumus par Zviedrijas tirgu, kurš notiks š.g. 16.jūlijā no plkst.10:00 līdz 12:00, LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35.

Seminārs tiek organizēts ņemot vērā š.g. septembrī plānoto būvniecības nozares biznesa vizīti uz Zviedriju par kuru plašāku informāciju var iegūt šeit.
 
Semināra tēmas:

  • Būvniecība Zviedrijā – īpatnības, prakse, galvenie jautājumi likumdošanā, kas būtu jāņem vērā;
  • Tirdzniecības misijas – kā tas izpaužas, ko tas dod, pieredze.

Semināra eksperts un biznesa vizītes partneris: Ivars Reinhards, WWL House un Lettiska Builder Alliance CEO. 

Lettiska Builder Alliance dibināta 2016.gadā ar mērķi veicināt spēcīgu un efektīvu sadarbību starp labākajām Latvijas būvkompānijām.

Darbojoties vairākos kopīgos projektos Skandināvijā, īpaši Zviedrijā, ir iegūta plaša pieredze un kontaktu loks, kas  ļāvis Aliansei ne tikai piedalīties, bet arī organizēt dažādas tirdzniecības misijas dažādās pasaules valstīs. Lettiska Builder Alliance ir organizējusi vizītes ne tikai uz Skandināviju, bet arī Ķīnu, tādējādi veicinot Latvijas būvnieku virzību plašākos pasaules eksporta tirgos.
 
Tikšanās laikā būs iespēja uzdot Jūs interesējošus jautājumus un tīkloties. Aicinām interesējošos jautājumus un tēmas norādīt arī reģistrācijas anketā vai iesūtīt kontaktpersonai.

Reģistrācija dalībai seminārā līdz 15.07.2019.: https://ej.uz/Buv_Sem_Zviedrija

Reģistrācija atvērta visiem interesentiem.
Kontakti saziņai: nauris.lazdans@chamber.lv; + 371 67201109