Pārlekt uz galveno saturu
16 Cilvēku reprezentatīvās uztveres sistēmas. CILVĒKA SPĒKA AVOTS

 Cilvēku reprezentatīvās uztveres sistēmas

 

     Kā labāk "lasīt" cilvēkus? Kā efektīvāk uzrunāt dažādas auditorijas? Kā radīt simpātisku runu un tekstu, kas uzrunās pēc iespējas vairāk cilvēkus?

Šajā seminārā risināsim ļoti būtisku problēmu – cilvēku atšķirīgās pasaules uztveres. Gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē nereti gadās pārprast otru cilvēku un gadās, ka ir vēlme mainīt otra skatījumu par labu savējam. Mēs labi, zinām, ka otru cilvēku mainīt ir salīdzinoši grūti.

Ko darīt tā vietā? Amerikāņu psihologi Ričards Bendlers un Džons Grinders 1970. gados sāka apkopot informāciju, kas ļoti efektīvi izskaidro cilvēku pamata uztveres balstoties uz iedzimtības un uztveres maņu īpatnībām. Iepazīstot viņu definētos pamata uztveres šablonus (V.A.K.D.) mēs katrs varam atvērt durvis labākai saskarsmei ar kolēģiem, klientiem un ģimenes biedriem.

Šī semināra galvenais fokuss būs – kā labāk komunicēt ar klientu, izmantojot Reprezentatīvās uztveres sistēmas. Seminārā tiks atvēlēts brīdis praksei, lai pārliecinātos par šo zināšanu efektivitāti.

Seminārā runāsim par:

1. 4 uztveres šabloni;

2. Klients – pieņemt vai mainīt;

3. Efektīva ziņojuma sagatavošana;

4. Talanti un neapzinātie resursi sevī.

Ieguvumi:

  1. Prasme labāk saprast cilvēkus, viņu motīvus un talantus
  2. Prasme veidot tekstu 4 “valodās” un sasniegt lielāku atsaucību
  3. Tehnikas cilvēku “lasīšanai”

 

Semināru vada: Reinis Kristiāns Širokovs – Šveicē sertificēts izaugsmes treneris, Rīgā sertificēts “Neirolingvistiskās programmēšanas” meistars un hipnoterapijas praktiķis. Savā pieredzē pasniedzis vairāk kā 200 grupu apmācības, kas būtiski uzlabojušas organizāciju un komandu savstarpējās attiecības un produktivitāti. Reiņa kompetencēs ir aktīvi un aizraujoši iesaistīt semināra dalībniekus notiekošajā un sniegt iespēju, katram dalībniekam gūt sev vērtīgākās atziņas.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Reģistrācija: https://ej.uz/CSA_160719