Pārlekt uz galveno saturu

Kā atrast savam uzņēmumam darbiniekus. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

04 Kā atrast savam uzņēmumam darbiniekus. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Kā atrast savam uzņēmumam darbiniekus

 

      Pieredze, kas gūta veicot atlases projektus dažādu nozaru un dažāda lieluma uzņēmumiem, liecina par to, ka problēmas, ar kurām galvenokārt saskaras uzņēmumi personāla piesaistes laikā, nav saistītas ar finansiālo pusi, bet gan ar daudzām nozīmīgām pozicizionēšanas, komunikācijas lietām vai citādi līdz šim neizmantotu kandidātu uzrunāšanas veidu nepieņemšanu. Tāpēc seminārā runāsim, kam vēl bez darba sludinājuma pareizas sastādīšanas vai publicēšanas kādā no interneta resursiem būtu jāpievērš uzmanība.

Galvenās semināra tēmas:

- Mērķa kandidāta noteikšana un vakances reklāmas sagatavošana jeb kāpēc DarbaGuru neizvieto darba sludinājumus karjeras portālos.
- Vadītāja, personāla speciālista un rekrutiera personīgā zīmola nozīme kandidātu piesaistē jeb kā Jūs redz kandidāts.
-  Labā un ne tik labā prakse personāla atlases laikā jeb pieredzes stāsti no rekrutiera profesionālās ikdienas.
- Kāpēc pastāv rekrutēšanas ārpakalpojums, ja jau uzņēmums pats var meklēt sev darbiniekus.

Ieguvumi:

Iespēja paskatīties uz sava uzņēmuma personāla piesaistes jautājumiem un ar tiem saistītām problēmām no malas, pamainīt vai uzlabot kandidātu uzrunāšanas procesu.

Semināru vada: Inga Daliba, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un personīgās zīmolvedības akadēmijas “DarbaGuru Academy” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, blogere. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore. BNI un LTRK biedrs.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_040719