Pārlekt uz galveno saturu

Oratora 7 „nāves grēki”. RADOŠUMS BIZNESĀ

12 Oratora 7 „nāves grēki”. RADOŠUMS BIZNESĀ

Oratora 7 „nāves grēki”

 

     Jebkurai prezentācijai, uzrunai, sapulcei, publiskai dikusijai ir jānotiek pēc vairākiem nerakstītiem kritērijiem.

Tās ir vienkāršas, bet obligātas prasības, ko mēs kā auditorija/klausītāji pilnīgi neapzinātā līmenī izvirzām jebkuram cilvēkam, kas nostājas mūsu priekšā lai uzrunātu mūs.

 Mūsu prāts pieņem, ka šie noteikumi netiks pārkāpti, jo tas ir kā “tabū”. Bet tad nāk pārsteigums:mēs klausāmies, vērojam oratoru un nespējam saprast kapēc kaut kas nenotiek kā vajag? Kāpēc es nespēju izsekot viņa domai, kas novēš manu uzmanību, kas manī rada neapmierinātību?

Seminārā par:

 

1. Kādas elementāras kļūdas pieļauj 80% oratoru nezināšanas, nevērības un uztraukuma rezultātā.

2. Ko orators var un ko vajag paredzēt pirms uzstāšanās?
2. Kā pārslēgt domāšanu, lai “nemocītu” auditoriju?
3. Diskusijas un pieredzes apmaiņa.

Semināru vada: Dzintars Belogrudovs, uzņēmējs, producents, aktieris, režisors, personāla apmācību konsultants. Ikdienā strādā ar dažādu audiovizuālo projektu producēšanu, skaņu ierakstiem reklāmai, filmām, dokumentālo filmu un raidījumu ražošanu. Vada publiskās runas apmācības organizācijās, konsultē individuāli, lasa lekcijas augstskolā. Pirms tam 18.gadus Latvijas Nacionālā teātra aktieris, TV režisors, pasākumu vadītājs.

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/RB_120719