Pārlekt uz galveno saturu
12 Neizmantotās iespējas: Kā sasniegt un noturēt klientus! e-KLUBS

Neizmantotās iespējas: Kā sasniegt un noturēt klientus!

 

-Facebook komunikācija

Facebook šobrīd ir populārākais sociālais tīkls Latvijā ar vairāk nekā 900 000 aktīvu Facebook lietotāju. Izklausās pēc ideālas mārketinga platformas priekš jebkura uzņēmēja. Bet vai tiešām pārvērst šos lietotājus savos klientos ir tik vienkārši? Lai Facebook kļūtu par jūsu uzņēmuma vienu no efektīvākajiem digitālā mārketinga kanāliem, mēs jūs iepazīstināsim ar TOP neizmantotajām iespējām Facebook komunikācijā. Kā sasniegt pareizu auditoriju? Kā to uzrunāt? Kā radīt reklāmu, kas veicinās pārdošanu?

 

-Lietotāju pieredze (UX)

Tirgus strauji attīstās un parādās arvien vairāk jauni konkurenti, līdz ar to mainās arī auditorijas vajadzības.Lai saglabātu konkurētspēju, ir jārūpējas par lietotāju pieredzi, kas atbilst patērētāju vajadzībām.

Daudzi pasaules līmeņa uzņēmumi, kuri nodrošina globālus produktus kā Google, Facebook, Whatsapp ir mainījuši arī Latvijas lietotāju pieredzi, līdz ar to pieaug patērētāju prasības.

Semināra laikā uzzināsiet par svarīgākajiem faktoriem, kas ir jāņem vērā, izstrādājot produkta noformējumu, lapas dizainu un nodrošinātu ērtu mājaslapas lietošanu, uzlabojot lietotāju pieredzi un noturot potenciālos klientus savā mājaslapā.

 

Seminārā runāsim par:

1. Kā sasniegt pareizo un uzrunāt auditoriju iekš Facebook.

2. Kā radīt reklāmu, kas veicina pārdošanu.

3. Kādu iespaidu atstāj mājalapas dizians uz lietotāju pieredzi.

4. Kā noturēt savu potenciālos klientus mājaslapā.

 

Ieguvumi:

  1. Uzzināsiet kā sasniegt savu mērķauditoriju ar pareizu saturu, kas uzlabos jūsu Facebook komunikācijas efektivitāti.
  2. Sapratīsiet kādēļ lietotāju pieredze nav tikai dizains.
  3. Uzzināsiet kā pašiem novērtēt esošo lietotāju pieredzi.
  4. Uzzināsiet kā laba lietotāju pieredze palīdz sasniegt biznesa mērķus.

 

Semināru vada:

Eksperts: Sergejs Volvenkins ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Aktīvi dalās ar savu vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

 

Pasniedzējs: Edgars Koroņevskis

Digitālā mārketinga un UX konsultants. Vairāk kā 15 gadu pieredze digitālājā mārketingā un komunikācijā. Iepriekšējā pieredze: SEB bankas digitālā mārketinga vadītājs, ziņu aģentūras LETA IT nodaļas vadītājs, multimediju laboratorijas RIDemo projektu direktors.

 

Pasniedzējs: Dmitrijs Ņikitins

iMarketings.lv Facebook nodaļas vadītājs. Vairāk kā 3 gadu pieredze Facebook komunikācijā, pārvaldījis reklāmas ar kopējo budžetu virs 150 000 EUR. Guvis starptautisku pieredzi Dānijas universitātē. Vada Facebook reklāmas praktiskās nodarbības un seminārus uzņēmumu pārstāvjiem.

 

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 45,00 + PVN / personai

 

Reģistrācija: https://ej.uz/EK_120419