Pārlekt uz galveno saturu
05 Seminārs par Zviedrijas tirgu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz semināru par Zviedrijas tirgu, kurš notiks 2019.gada 5.aprīlī, no plkst.13:00 līdz 16:00, LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35.

 

Semināra tēmas:

  • Zviedrijas tirgus specifika;
  • Padomi, kā atrast un izvērtēt biznesa partnerus Zviedrijā;
  • Iemesli, kādēļ Zviedrijas uzņēmumi pārtrauc sadarbību;
  • Ko labāk izvēlēties – pārrobežu darbību vai uzņēmuma/filiāles/pārstāvniecības dibināšanu Zviedrijā?

Pasākums notiks latviešu valodā.

 

Semināra eksperts un tirdzniecības misijas partneris: Airisa Asberga, Zviedrijā dzīvojoša latviete ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā.  Airisa Asberga ir specializējusies uzņēmumu dibināšanā un vadībā Zviedrijā un sniedz konsultācijas Latvijas uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu Zviedrijā, kā arī Zviedrijas uzņēmējiem, kuri vēlas atrast biznesa partnerus Latvijā. Airisai Asbergai ir Zviedrijā iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds uzņēmumu vadīšanā un ekonomikā.

 

Tikšanās laikā būs iespēja uzdot Jūs interesējošus jautājumus un tīkloties. Aicinām interesējošos jautājumus un tēmas norādīt arī reģistrācijas anketā vai iesūtīt kontaktpersonai.

 

Reģistrācija dalībai seminārā līdz 29.03.2019.: https://ej.uz/Seminars_Zviedrija

 

Seminārs tiek organizēt, ņemot vērā plānoto tirdzniecības misiju uz Zviedriju, kura notiks laika posmā no š.g. 28.maija līdz 7.jūnijam. Reģistrācija tirdzniecības misijai - līdz 22.03.2019.: https://ej.uz/TM_uz_Zviedriju

 

Kontakti saziņai: nauris.lazdans@chamber.lv; + 371 67201109