Pārlekt uz galveno saturu

Jaunais arodveselības un darba drošības standarts ISO45001:2018 – ceļš uz apmierinātākiem darbiniekiem un labākiem biznesa rezultātiem. Kvalitātes pēcpusdiena

30 Jaunais arodveselības un darba drošības standarts ISO45001:2018 – ceļš uz apmierinātākiem darbiniekiem un labākiem biznesa rezultātiem. Kvalitātes pēcpusdiena

Jaunais arodveselības un darba drošības standarts ISO45001:2018 – ceļš uz apmierinātākiem darbiniekiem un labākiem biznesa rezultātiem.

    Katrā organizācijā svarīgākais „spēlētājs“ ir darbinieks – no viņu labsajūtas ir atkarīgi organizācijas panākumi, klientu apmierinātība un organizācijas spēja sasniegt paredzētos rezultātus.

    Droša un atbalstoša darba vide ir viens no būtiskiem faktoriem, darbinieku apmierinātības panākšanā un jaunu darbinieku piesaistīšanā.

     

Seminārā sniegsim priekšstatu par jaunā standarta prasībām un iespējām tās integrēt kopā ar citu vadības standartu prasībām (ISO9001, 14001, 50001...).

 

 Galvenie pārskatāmie jautājumi būs:     

  • ISO 45001:2018 standarta prasības ;
  • Kopīgais un atšķirīgais, salīdzinot ar OHSAS18001 standartu;
  • Prasības, kas skar tieši augstāko vadību;
  • Ieteikumi esošo sistēmu pilnveidošanai un prasību ieviešanai;
  • izaicinājumi sistēmas pilnveidošanā.

 

Seminārā  koncentrētā veidā radīsim izpratni par jauno standartu, ieviešanas priekšrocībām un tā piemērošanu.

 

Eksperti:

 Dzintars Putnis, procesu vadības un darbības efektivitātes uzlabošanas konsultants, IRCA reģistrēts vadošais auditors kopš 1999.gada, augstākā izglītība darba aizsardzībā.

Kopš 2001.gada palīdzējis ieviest un pilnveidot kvalitātes, vides, darba vides, integrētās pārvaldības sistēmas vairāk kā 60 privātajiem uzņēmumiem, valsts pārvaldes iestādēm un pašvaldībām,  piedalījies vairāk kā 1000 vadības sistēmu auditos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā, ASV un Somijā.

IRCA reģistrētu vadošo auditoru kursu pasniedzējs, vadījis auditoru apmācības Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Vācijā.

 

Jānis Bernāts, sarba aizsardzības speciālists un procesu vadības konsultants, augstākā izglītība darba aizsardzībā, darbojies kā ārštata auditors uzņēmumu vadības sistēmu sertifikācijas auditos.

Kopš 1996.gada strādājis kvalitātes vadības un darba aizsardzības jomās, konsultējis vairāk kā 80 uzņēmumus darba vides un darba vides risku novērtēšanas jautājumos.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa:LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/KP_301018