Pārlekt uz galveno saturu
06 Nākotnes produktu un pakalpojumu tendences: Aprites ekonomika un aprites publiskie iepirkumi
1

Saistībā ar jaunākajām ES un pasaules uzstādījumiem, ka mūsdienu ekonomikai jābūt vidi saudzējošai, taisnīgai un efektīvai, tiek attīstīta aprites ekonomika, kur būtisku lomu spēlē tieši uzņēmēji.

Kā viens no politikas ieviešanas instrumentiem ir publiskā sektora aprites iepirkumi, kuros, protams, piedalās arī uzņēmumi kā pakalpojumu un produktu sniedzēji. Nereti uzņēmumi zaudē konkurētspēju dēļ zināšanu trūkuma par jaunākajām tendencēm.

Pasākumā pamatā aicinām piedalīties uzņēmumus no IT jomas, kā arī mēbeļu ražotājus un tirgotājus. Laipni aicināti ir arī visi citi interesenti.

Pasākuma laikā uzņēmumiem būs iespēja uzzināt par iespējām un ieguvumiem no aprites ekonomikas, kā arī celt konkurētspēju publiskos iepirkumos gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

 

Pasākuma laiks un vieta: 6. aprīlis, plkst. 9:45 – 15:30, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Kr. Valdemārā iela 35, Rīga.

Pasākuma programma

Reģistrācija līdz 5.aprīlim: http://ejuz.lv/pritesekonomika

Dalība bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

 

Pasākums tiek organizēts Baltijas Jūras reģiona programmas projekta “Circular PP” ietvaros un sadarbībā ar Latvijas Vides un investīciju fondu. Projekta ietvaros tiks organizēti arī aprites ekonomikas iepirkumi Latvijā – IT un mēbeļu nozarēs.