Pārlekt uz galveno saturu

Likviditātes atbalsta programma no ABSI

ABSI atceļ ikgadējo dalības maksu

Līdz ārkārtas situācijas beigām daudzpusējas maiņas platforma ABSI atceļ jaunajiem dalībniekiem ikgadējo dalības maksu un aicina aktīvi izmantot daudzpusējas maiņas darījumu iespējas.

ABSI pastāv Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus, bet Skandināvijas valstīs - jau gandrīz 20, un pašlaik mēs izjūtam pieaugošu interesi par bartera darījumiem. Tas arī ir saprotams: tā ir iespēja bez finansiāliem izdevumiem iegādāties preces un pakalpojumus, piemēram, izejvielas ražošanai, iznomāt transportlīdzekļus, pasūtīt dažādus produktus, digitālos pakalpojumus uzņēmuma pārvietošanai tiešsaistē vai pat konsultēties ar juristu un grāmatvedi - apmaksai izmantojot sistēmas vienību ar nosaukumu "bartereiro".

Bartera sistēma ir labi sevi pierādījusi dažādās krīzes situācijās. Viens no pēdējiem piemēriem ir ekonomiskā krīze Grieķijā 2015.gadā, kad tūkstošiem dažāda lieluma uzņēmumu, kā arī parastie iedzīvotāji masveidā izmantoja bartera platformas, lai ietaupītu finanšu līdzekļus. Šobrīd Latvijas uzņēmējiem ir jāņem vērā citu valstu pieredze, jāspēj zibenīgi reaģēt un izglābt savu uzņēmumu.

Iepazīties ar dalības līgumu ir iespējams šeit: https://www.absi.lv/print/conditions.lv.pdf

Reģistrācijai lūdzam sazināties ar mums:
info@absi.lv ; 25 464 888

SIA „Via Barter”
info@absi.lv
25 464 888