Pārlekt uz galveno saturu

16.02. notiks LTRK un augstskolu kopīgi veidota projekta “Rītdienas uzņēmējs” atklāšana

16.02. notiks LTRK un augstskolu kopīgi veidota projekta  “Rītdienas uzņēmējs” atklāšana

Sekmējot jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un sagatavotu tos biznesa videi gan Latvijas, gan  starptautiskajiem tirgiem, pēc Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) iniciatīvas ir izveidots augstskolu studentiem domāts projekts “Rītdienas uzņēmējs”, kura ietvaros LTRK biedri Latvijas augstskolu studentiem  sniegs praktiskas zināšanas par uzņēmējdarbību.

Pirmajā projekta posmā LTRK uzsāk sadarbību ar trim Latvijas augstskolām – Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), Rīgas Stradiņu universitāti (RSU) un Biznesa augstskolu Turība (BAT),  tādējādi  paplašinot iespējas jauniešiem jau studiju laikā  apgūt uzņēmējdarbībai  nepieciešamās zināšanas, kas sniegs ieguldījumu jaunu uzņēmēju un uzņēmumu rašanās potenciālam  Latvijā.

LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris: ”Esmu pārliecināts, ka teorētiskās zināšanas kombinācijā ar praktiskām iemaņām ir vislabākais veids, kā uzsākt savas profesionālās gaitas gan veidojot karjeru, gan uzsākot uzņēmējdarbību. Projekta ietvaros studentiem tiks sniegta patiesi lieliska iespēja uzklausīt LTRK biedrus, kuri ir dažādu jomu uzņēmēji, profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas, papildus augstskolā iegūtajām teorētiskajām zināšanām, jauniešiem sniegs ieskatu konkrētajā nozarē”.

 

Projekta  “Rītdienas uzņēmējs”  publisks tiešsaites atklāšanas pasākums notiks

16. februārī no plkst. 13.00 līdz 14.00

 

Pasākumā piedalīsies LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris, LTRK prezidents Aigars Rostovskis un sadarbības augstskolu pārstāvji - Rīgas Tehniskās universitātes (RTU)  Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāne Elīna Gaile-Sarkane, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Starptautiskā Biznesa un ekonomikas katedras profesors Romāns Putāns un  Biznesa augstskolas Turība (BAT) Uzņēmējdarabības Vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Aizsākot  LTRK uzņēmēju vieslekciju ciklu augstskolās, atklāšanas pasākuma  centrālais notikums būs LTRK prezidenta Aigara Rostovska vieslekcija “Rītdienas uzņēmējs un uzņēmējdarbība”, pēc kuras interesentiem būs iespēja uzdot arī jautājumus.

Pasākumam pievienoties tiek aicināts jebkurš interesents, aktivizējot norādīto saiti : https://us02web.zoom.us/j/85791553980