Pārlekt uz galveno saturu

LTRK Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Kuldīgas pašvaldību organizēja Biznesa kluba pasākumu

LTRK Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Kuldīgas pašvaldību organizēja Biznesa kluba pasākumu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Kuldīgas pašvaldību organizēja tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumu, kas notika 7. oktobrī, GoToMeeting platformā.

Pasākumā, kas šoreiz bija veltīts Kuldīgas uzņēmēju apmācību dienai ar tēmu “Zināšanas Tavam biznesam”, atklāšanā ar uzrunām uzstājās Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, uzrunājot tiešsaistes Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes biznesa kluba  dalībniekus, pauda nožēlu, ka tikšanās diemžēl nevar notikt klātienē, un izteica cerību, ka mācības un diskusija biznesa klubā uzņēmējiem būs noderīga. Viņa uzteica uzņēmējus, kas arī šajā izaicinājumiem pilnajā laikā ir atraduši veidu, kā diskutēt par aktuālajiem jautājumiem.

Kurzemes biznesa klubā tika prezentētas vairākas prezentācijas, tostarp LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs Biznesa kluba dalībniekus iepazīstināja ar LTRK kā platformu uzņēmējdarbības vides izaugsmei, savukārt LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar tēmu “Nodokļu politikas virzība konkurētspējas virzienā”.

“LTRK Kurzemes nodaļa darbojas ne tikai aktīvi biedru interešu aizstāvībā dažādos likumdošanas jautājumos, bet rūpējas arī par uzņēmuma konkurētspējas celšanu. Tāpēc tiek rīkoti dažādi izglītojošie pasākumi un semināri. Esam Kuldīgu izvēlējušies kā izglītības vietu, kurā nodrošināt uzņēmējiem saistošas lekcijas. Šoreiz līdz ar Covid- 19, mums nācās steigšus pārnest pasākumu tiešsaistes vidē, bet tas nemazināja dalībnieku interesi par izvēlētām tēmām. Pasākuma tēmas bija visdažādākās, kas sevī ietvēra nodokļu politiku, makroekonomiskos rādītājus, darbinieku vadības tēma stresa paaugstināta stresa apstākļos un noslēgumā eksporta izaicinājumi apgūstot ārējos tirgus.Mums ir patiess prieks, par iedibināto tradīciju, kas acīmredzot ir noderīga uzņēmējiem, lai paaugstinātu viņu zināšanu līmeni,” norāda LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs.

Tāpat biznesa kluba dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar AS Swedbank vecākās ekonomistes Agneses Bucenieces prezentāciju ar tēmu “Ekonomikā dziļam kritumam seko strauja atgūšanās. Ko gaidīt tālāk?”, savukārt Eksporta konsultāciju uzņēmuma “Amie Export” dibinātājā un vadītāja Ieva Jonsone uzstājās ar prezentāciju par tēmu “Kur ir Tavs eksports?” Ieva Jansone norādīja: "Eksports nav sprints, bet maratons, kuram rūpīgi jāsagatavojas no visiem aspektiem, lai varētu distanci veiksmīgi pievarēt un plūkt uzvaras laurus".

Sertificēts darba un organizāciju psihologs, CreaTest vadītājs, docents Reinis Lazda klātesošos iepazīstināja ar to, kā vadīt darbiniekus neskaidros ekonomiskos apstākļos. Pasākuma laikā uzņēmējiem bija iespēja rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kā arī iesaistīties diskusijās ar prezentāciju autoriem un citiem pasākuma dalībniekiem.