Pārlekt uz galveno saturu

Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “ESTLAT-WBL” ietvaros tika organizēts tiešsaistes formāta tīklošanās pasākums

Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “ESTLAT-WBL”  ietvaros tika organizēts tiešsaistes formāta tīklošanās pasākums

27.05. Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “ESTLAT-WBL” (proj.nr. EstLat-63) ietvaros tika organizēts tiešsaistes formāta tīklošanās pasākums – “Uzņēmumu sadarbība ar profesionālās izglītības iestādēm. Iespējas un izaicinājumi.”

Tīklošanās pasākuma mērķis bija uzlabot profesionālo izglītības iestāžu un uzņēmumu sadarbību audzēkņu praktiskajā apmācībā. 

Tīklošanās laikā ar viedokļiem dalījās uzņēmumu pārstāvji, profesionālo skolu audzēkņi un skolotāji. Pēc oficiālās daļas dalībnieki tika sadalīti pa virtuālajām istabām, kur norisinājās diskusijas par dalībniekiem interesējošiem jautājumiem, piemēram, potenciālajām sadarbības iespējām un pieredzi, kā arī iespēja apmainīties ar kontaktiem.

Interreg

Kopumā pasākumā piedalījās vairāk kā 70 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas.