Pārlekt uz galveno saturu

Samazini izmaksas, nododot darba aizsardzību ārpakalpojumā!

Sunstar Group

Sunstar Group piedāvā - 15% atlaide darba aizsardzības nodrošināšanai LTRK biedriem!

Piedāvājam samazināt izmaksas darba aizsardzībai nodrošināšanai, nododot to organizēt ārpakalpojumā! Samazinājums 250 darbinieku lielam ražošanas uzņēmumam var būt līdz pat četrām reizēm - darbinieks mēnesī izmaksā 1200 EUR, bet ārpakalpojums vidēji 300 EUR.

Papildus lietošanā ieviesīsim mūsu IT risinājumu ‘Meemo E-work safety’, kas krietni atvieglos administratīvo darbu veikšanu ikdienā. Varēsiet nodrošināt visiem darbiniekiem attālinātās instruktāžas, ātru OVP karšu, instruktāžu parakstu lapu sagatavošanu un termiņu kontroli u.c.

Atgādinām arī, ka no šī gada 1. jūlija grozījumos Darba aizsardzības likumā noteikts, ka bīstamo nozaru uzņēmumos ar 250 vai vairāk nodarbinātajiem būs jābūt vismaz diviem darba aizsardzības speciālistiem. Jaunā prasība neattieksies uz tiem uzņēmumiem, kas piesaistīs kompetentas institūcijas pakalpojumus.

Pakalpojuma piedāvājumi tiek izstrādāti individuāli un trīs mēnešus, sākot ar 14. aprīlī, tiem tiek piemērota 15% atlaide. Piedāvājumu cenu ietekmē Jūsu pārstāvētā nozare, nodarbināto skaits, atrašanās vietas un speciālista nepieciešamais klātienes uzraudzības biežums.

Sunstar Group ir vadošā kompetentā institūcija Latvijā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, apkalpojam virs 800 uzņēmumiem dažādās nozarēs un esam ieguvuši OHSAS 18001 un ISO 9001 sertifikātus. Ar citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, kas arī var Jūs interesēt, varat iepazīties mājas lapā sunstar.group

Kontaktinformācija jautājumiem vai piedāvājumu saņemšanai, izmantojot e-pastu info@sunstar.group vai zvanot uz telefonu 22005657.

Standarta cena
300
Atlaide LTRK biedriem
15%
Piedāvājuma termiņš
Publicēšanas datums: