Pārlekt uz galveno saturu

Darba aizsardzības sistēmas izveide un uzturēšana uzņēmumā

Darba aizsardzības pakalpojumi

SIA “AINA serviss” - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos vēlas izmantot savu ilggadējo pieredzi un profesionālitāti, lai sakārtotu darba aizsardzību uzņēmumā tā, lai mūsu klients justos drošībā.
Piedāvā pakalpojumus darba aizsardzības sistēmas izveidošanā uzņēmumā, www.aina.lv

Sniedzam darba aizsardzības, ugunsdrošības, vides aizsardzības pakalpojumu. Vairums mūsu klientu darbojas tā saucamajās smagajās nozarēs kā būvniecība, augstkāspēju darbi, ceļu, tiltu, meža ceļu būve, meliorācijas sistēmu izbūve, rūpnieciskajā ražošanā, pārstrādes rūpniecībā, tipogrāfijas darbi, karjeru izstrādes darbos, spridzināšanas darbos, namu apsaimniekošanā un citās nozarēs. Sniedzam pakalpojumus arī birojiem, tirdzniecības centriem, autoservisiem, remontdarbnīcām, tipogrāfijas darbiem ....
Piedāvājam darba aizsardzības koordinatora pakalpojumus būvobjektos.
Izvērtējam darba vides riskus ar datorprogrammas RA&S pielietošanu.
Saviem klientiem lasām lekcijas par darba aizsardzības, vides aizsardzības, elektrodrošības, ugunsdrošības jautājumiem un citiem jautājumiem.
Pārstāvam uzņēmumu Valsts darba inspekcijā.
Savu klientu uzņēmumiem palīdzam ieviest un sertificēties, izvest auditus uz kvalitātes vadības ISO 9001, vides pārvaldību ISO 14001 (+ energo paplašinājums lielajiem energo patērētājiem), darba drošuma OHSAS 18001 (arodveselības un darba drošības standarts ISO 45001:2018).
Meklējam klientus, lai varētu likt lietā savas prasmes un kompetences.
Veidosim vidi sev apkārt!

Kontaktinformācija:
E-pasts: ziedonis@aina.lv
tel. 22511278
www.aina.lv

Standarta cena
Pēc savstarpējas vienošanās
Atlaide LTRK biedriem
15%
Piedāvājuma termiņš