Pārlekt uz galveno saturu

Atbalsts eksportam

Tās tiek organizētas uz eksporta tirgiem uzņēmumiem individuāli vai interešu grupās. Visbiežāk tiek rīkotas 2 - 5 dienu vizītes, kuru laikā uzņēmums tiekas ar potenciālajiem eksporta partneriem individuāli. Pakalpojuma maksa ir atkarīga no valsts, uz kuru uzņēmums vēlas eksportēt, kā arī uzņēmumu skaita, ar kuriem vēlas tikties. Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem iespējams pretendēt uz ES līdzfinansējumu. 

 

Ārvalsts uzņēmēju grupas vienas līdz divu darba dienu vizīte Latvijā, kuras laikā šīs valsts uzņēmējiem tiek dota iespēja tikties ar Latvijas uzņēmējiem un pārrunāt sadarbības iespējas, atrast sadarbības partnerus un jaunus noieta tirgus savai produkcijai vai pakalpojumiem.

 

Par uzņēmuma interesējošajiem ārvalstu tirgiem un eksporta iespējām visā pasaulē, tostarp piesaistot pārstāvjus no LTRK sadarbības organizācijām un uzņēmumiem konkrētās valstīs.

 

Lai pirms sadarbības uzsākšanas pārliecinātos, ka partneris ārvalstīs ir uzticams un atbilst Latvijas, kā arī starptautiskajai likumdošanai, tostarp komercbanku izvirzītajām prasībām, aicinām izmantot iespēju un veikt pirmsizpēti par konkrēto ārvalsts uzņēmumu.