Pārlekt uz galveno saturu

LTRK APBALVOJUMI

Krišjāņa Valdemāra balva “Latvji, brauciet jūriņā!” tiek pasniegta Latvijas uzņēmumam ar lielāko eksporta potenciālu. Uzņēmēju nominētos komersantus vērtē LTRK Eksporta padome, ņemot vērā šādus kritērijus: ne mazāk kā 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam, kurš savus pakalpojumus un/vai preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Komersantam ir ne mazāk kā pieci eksporta produkti, tai skaitā inovatīvi, un kopējais eksporta preču un/vai pakalpojumu apjoms ir ne mazāks kā 700 000 eiro.

„Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar izteiktu eksporta potenciālu. LTRK Eksporta padome uzvarētāju izraugās no pieteiktajiem komersantiem, vērtējot sekojošu kritēriju kopās: mazs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus un kurš darbības laikā spējis sasniegt 50% eksporta pieaugumu vai eksporta apgrozījumu - 150 000 eiro.

Publisko pakalpojumu gada balva

Balvas mērķis ir veicināt Latvijas pašvaldību atbalstu uzņēmējdarbības vides un uzņēmēju attīstībai savā pilsētā vai novadā. Lai izvērtētu uzņēmējiem draudzīgāko pašvaldību tiek skatīti vairāki aspekti: uzņēmēju viedoklis par pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai savā pilsētā vai novadā, visu 119 pašvaldību pašvērtējumu par uzņēmējiem sniedzamajiem pakalpojumiem, reģistrēto uzņēmumu skaitu katrā pašvaldībā ” E-indeksa pētījuma rezultātus, u.c.