Pārlekt uz galveno saturu

Aggregare, SIA

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Aggregare” tika dibināta 2010. gadā, izvērtējot tirgus tendences dārzkopības preču jomā un reaģējot uz arvien pieaugošo pieprasījumu pēc ekoloģiski tīriem produktiem. Zaļās domāšanas izplatības rezultātā cilvēki visā pasaulē arvien vairāk rūpējas par vides tīrību, dabas saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību nākotnē, izvēloties dabiskas izcelsmes produktus.

Uzņēmuma misija ir radīt dabīgus, kvalitatīvus dārzkopības produktus ar augstu pievienoto vērtību no vietējiem izejmateriāliem, pielietojot videi draudzīgas tehnoloģijas, un eksportēt saražoto produkciju uz Eiropas un Āzijas valstīm.

Populārākais SIA „Aggregare” produkts ir sasmalcināta un izsijāta priežu mizas mulča 3 dažādās frakcijās. Tas ir pilnīgi dabīgs izstrādājums no vietējām A klases priedēm, kas nesatur nekādus ķīmiskus piemaisījumus. Priežu mizas mulča lieliski pilda dekoratīvas funkcijas un palīdz cīnīties ar nezālēm, turklāt tā satur dažādas noderīgas minerālvielas, kas uzlabo augsni, radot labvēlīgus augšanas apstākļus augiem.

Pašlaik uzņēmuma produkcija tiek tirgota Latvijā, Vācijā, Krievijā, veiksmīgi uzsāktas sarunas par realizāciju arī citos Eiropas un Āzijas valstu tirgos. Esam lepni un gandarīti par to, ka mūsu priežu mizas mulča tika atzīta par labāko produktu savā kategorijā reģionālā dārzkopības preču izstādē Vācijā, ka uzņēmums ir ieguvis Rīgas reģiona Biznesa attīstības inkubatora atbalstu, LIAA atbalstu un Eiropas Reģionālā Attīstības fonda līdzfinansējumu eksporta tirgus veicināšanai.

Uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst augstvērtīgu dārzniecības produktu klāsta paplašināšana, jau esošajiem produktiem pievienojot sapropeli, dūņas, kā arī citus dabīgus un dārzniecībai noderīgus substrātus un maisījumus.

Nav rezultātu.