Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
IGAUNIJAS - LATVIJAS BIZNESA FORUMS

IGAUNIJAS - LATVIJAS PĀRTIKAS NOZARES IESPĒJAS UN IZAICINĀJUMI

LIVONIJAS BALVAS PASNIEGŠANA

Norises vieta: Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā (LTRK telpās) 
Datums: 06.09.2018 
Laiks: 11:30-17:00 
Dalības maksa: bezmaksas 
Darba valoda: angļu

Foruma moderators: Oskars Priede

Aicinām aizpildīt aptauju

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Labklājības ministrija (LM) uzsākusi diskusiju par bērnu kopšanas atvaļinājumā esošu personu nodarbinātības iespējām, lai risinātu darba spēka pieejamības problemātiku un sekmētu ēnu ekonomikas mazināšanos.

Vakance Valmierā

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” savam kolektīvam aicina pievienoties Vidzemes reģiona biedru piesaistes vadītāju

Par risinājumiem obligātā iepirkuma mehānisma atcelšanai

Ar sēdi 1.augustā ir noslēdzies darba grupas elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas atcelšanai darbs. Ekonomikas ministrija (EM) ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par risinājumiem obligātā iepirkuma mehānisma atcelšanai un ilgtspējīgai atjaunojamās enerģijas ražošanai”, kuru paredzēts apstiprināt Ministru kabinetā.

LTRK aicina uzņēmējus iepazīties ar Expo 2020 Dubai metu konkursa noteikumiem

LTRK aicina uzņēmējus, kas vēlas piedalīties Latvijas paviljona metu konkursā dalībai Expo 2020 Dubai, pieteikties un iepazīties ar sagatavotajiem materiāliem radošā risinājuma izveidē.

LTRK kopā ar ekspertiem strādās pie jauno vecāku iesaistīšanas darba tirgū

LTRK vienojusies ar labklājības ministru Jāni Reiru, ka tiks veidota ekspertu grupa, lai jau septembra sākumā nonāktu pie risinājuma par iespēju jauno vecāku nodarbināšanu, pilnā apmērā saglabājot valsts pabalstu bērnu kopšanas atvaļinājumā, līdzšinējo 30% vietā.

LTRK tiksies ar labklājības ministru

LTRK pārstāvji trešdien tiksies ar labklājības ministru Jāni Reiru, lai runātu par darbaspēka nepietiekamību un bērnu kopšanas atvaļinājumā esošu personu nodarbināšanu.

turpina pieaugt uzņēmēju skaits

Turpina pieaugt to uzņēmēju skaits, kuri uzskata, ka darbaspēka pieejamība Latvijā jau tagad ir kritiskā līmenī, kā arī to respondentu skaits, kuri ir saskārušies ar tā trūkumu valstī.

Darbs Valmierā

Aicinām LTRK kolektīvam pievienoties Vidzemes nodaļas vadītāja vietnieku (Valmierā)