Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Norisinājās LTRK vadītā"LEF Network to China" projekta tiešsaistes online B2B pasākums

16. decembrī LTRK vadītā "LEF Network to China" projekta ietvaros norisinājās online B2B pasākums, kurā piedalījās Latvijas, Igaunijas, Somijas un Ķīnas kokapstrādes nozares uzņēmumi. ✔

Aktivitāte tiek līdzfinansēta ar Interreg Central Baltic programmas atbalstu. Projekts “LEF Network to China”. Projekta Nr. CB679.🤝

LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa: Attālinātā darba īstenošana arī otrajā pandēmijas vilnī uzņēmumiem izmaksā dārgi

Rudenī publicētajā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ekonomikas indeksā [1] noskaidrojām, ka 61% uzņēmēju ir ieviesuši attālinātā darba režīmu. Savukārt puse no tiem apgalvoja, ka, beidzoties Covid krīzei, plāno to saglabāt. Arī valdība aicina uzņēmējus pēc iespējas organizēt darbu attālināti.

Pētījums: pašvaldību iesaisti uzņēmumu veidošanā neatbalsta lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju

Vairāk nekā puse jeb 52% Latvijas iedzīvotāju vēlas privātā sektora aktīvu iesaisti pašvaldībām deleģētu funkciju, piemēram, atkritumu aspsaimniekošanas, nodrošināšanā, un atbalsts šim viedoklim ik gadu palielinās. Tikai 17% mūsu valstī dzīvojošo domā, ka šo funkciju labāk pilda pašvaldības.

Aicinām uz diskusiju par konkurences kropļošanu Latvijā

Trešdien, šī gada 9. decembrī plkst.

LTRK Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Liepājas pilsētas pašvaldību organizēja Biznesa klubu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Liepājas pilsētas pašvaldību organizēja tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumu, kas notika 2. decembrī, GoToMeeting platformā.

Nodokļu reforma bez uzņēmēju atbalsta

Saeima šodien galīgajā lasījumā apstiprināja 2021. gada valsts budžetu un nodokļu izmaiņas, ignorējot uzņēmējus, kuri praktiski būs spiesti Covid-19 izraisītās krīzes apstākļos tikt galā arī ar valdības mestajiem izaicinājumiem. Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK)  pauž sarūgtinājumu, ka valdība nav sadzirdējusi 84%* Latvijas uzņēmēju viedokli krīzes laikā nodokļu reformu neveikt.

LTRK : Darba laika ierobežošana var izraisīt pretēju efektu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir nosūtījusi vēstuli Ministru prezidentam Kr. Kariņam, lai  paustu atbalstu Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavotajiem priekšlikumiem ierobežojumu pārskatīšanai tirdzniecības vietās.

Aicinām rezervēt laiku diskusijai par konkurences kropļošanu Latvijā: valsts un pašvaldību dalība komercdarbībā

Rezervē laiku 9.decembrī plkst. 15:00 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajai diskusijai par konkurences kropļošanu Latvijā: valsts un pašvaldību dalība komercdarbībā!
Diskusijas laikā Arnis Kaktiņš iepazīstinās klātesošos ar sabiedrības viedokli par pašvaldību nodarbošanos ar uzņēmējdarbību, kā arī savu vērtējumu sniegs Konkurences padomes priekšsēdētājs Juris Gaiķis par pašreizējo situāciju ar konkurences neitralitātes principa ievērošanu, savukārt, LTRK prezidents Aigars Rostovskis iezīmēs Latvijas uzņēmēju redzējumu.

LTRK  aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Zemgales Biznesa dienai

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un AS Swedbank aicina uzņēmējus pieteikties Zemgales Biznesa dienai, kas notiks 1.decembrī tiešsaistes Zoom platformā.