Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
LTRK aicina pieteikties uz Biznesa forumu Rīgā

Pēc veiksmīgi noritējušiem reģionāliem biznesa forumiem un pēc biedru milzīgās intereses, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība LTRK sadarbībā ar banka Citadele aicina apmeklēt bezmaksas Biznesa forumu, kas notiks piektdien, 9. martā, plkst. 11:30 Biznesa augstskolā “Turība”, Graudu ielā 68, Rīgā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) trešdien, 21.februārī, rīkoja fokusa grupas diskusiju starp profesionālajām vidusskolām un uzņēmējiem, lai identificētu problēmas prakšu nodrošināšanā, kur tika konstatēts, ka trūkst vienotas platformas visas informācijas saņemšanai vienuviet par dažādiem projektiem, kas tiek realizēti valsts un Eiropas Savienības fondu ietvaros.
LTRK aicina apmeklēt Biznesa forumu Aizkrauklē

LTRK un Aizkraukles novada pašvaldība aicina uzņēmējus, amatniekus, lauksaimniekus, sabiedriskās organizācijas un ikvienu interesentu apmeklēt Biznesa forumu “Uzņēmējs. Sadarbība. Izaugsme.”, kas norisināsies 16. martā plkst. 10:00 Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā, Jaunceltnes ielā 21, Aizkrauklē “Uzņēmēju dienas Aizkrauklē” pasākuma laikā .

Elektrības ražotāju subsīdiju shēmas

“Faktiski Ekonomikas ministrijas paspārnē ir 5-6 cilvēki, kuri mēģina nokontrolēt 400 staciju finanses un tehnoloģijas. Tas izklausās pēc neiespējamās misijas.

Informējam, ka ir noslēgušās LTRK Kompetenču padomju (KP) vēlēšanas. LTRK biedri laika periodā no 6. – 16.februārim balsoja par izvirzītajiem kandidātiem un nākamajam trīs gadu darba periodam atbalstīja sekojošu KP sastāvu:

 

Vidzemes Uzņēmēju dienas

Jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcē vairāk nekā 250 uzņēmumus. Šogad tās norisināsies 18. un 19.maijā Valmieras kultūras centrā.

izmaiņas oik

Ar šī gada 1.janvāri spēkā ir stājies Ekonomikas ministrijas (EM) virzītais obligātā iepirkuma komponenšu (OIK) diferenciācijas modelis, kas paredz, ka OIK maksājums patērētājiem (uzņēmumiem) turpmāk ir atkarīgs no to elektroenerģijas pieslēguma izmantošanas efektivitātes. OIK maksājums dalās divās daļās - pēc elektroenerģijas patēriņa (EUR/kWh) un pēc pieprasītās pieslēguma jaudas (EUR/A vai EUR/kW).

LTRK aicina pieteikties uz padomes priekšsēdētāju un locekļu amatiem

LTRK aicina pieteikties uz padomes locekļu un padomes priekšsēdētāja (prezidenta) amatiem nākamo trīs gadu laika posmam, par kuriem biedri balsos 20.martā plānotajā kopsapulcē.

Aicinām LTRK biedrus, tostarp Kompetenču padomju kandidātus, pieteikties uz LTRK padomes locekļu un / vai LTRK padomes priekšsēdētāja (prezidenta) amatu, iesūtot savu CV un attiecīgo pieteikuma anketu (padomes loceklis / padomes priekšsēdētājs) līdz 01.03. (ieskaitot) uz janis.atslens@chamber.lv.