Skip to main content

Informācija MVU par finanšu instrumentiem. FINANŠU DIENA

04 Informācija MVU par finanšu instrumentiem. FINANŠU DIENA

Informācija  MVU par finanšu instrumentiem

Vebinārs.

Papildus finansējuma piesaiste uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai 2020. gadā un pēc 2020. gada. Mūsdienu ekonomiskajā un ģeopolitiskā situācijā gan esošiem,  gan jauniem uzņēmējiem ir nepieciešams meklēt papildus finansējuma avotus savas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Uzņēmējdarbības stimulēšanai no Latvijas Valsts, ES  un citām globālām atbalsta organizācijām ik gadu ir pieejams atbalsts Grantu un citi finanšu instrumentu formās. Attīstoties tehnoloģijām, uzņēmējdarbības videi kopumā pieejamais atbalsts un iespējas tiek pielāgotas uzņēmēju vēlmēm un vajadzībām, tiek veidotas jaunas formas finansējumi, veidotas pilota programmas un jaunas atbalsta organizācijas.

Vebinārā  par:

1.Finanšu instrumenti, to formas un veidi (Granti, kaskādes finansējums, valsts vai ES aizdevumi, garantijas, akcelerācijas fondi un citi papildus finansējuma veidi);

2. Pieejamais finansējums uzņēmējiem šobrīd, kas ir aktuāls šodien un kas mainīsies pēc 2020. gada

3. Mīti un patiesības par papildus finansējuma piesaisti

4. Kā sagatavoties veiksmīgai finansējuma piesaistei

 

Vebināru vada:

Reinis Budriķis, Civitta asociētais partneris,  Prince2 sertificēts projektu vadītājs Reinis Budriķis R. Budriķim ir profesionālā maģistra grāds projektu vadībā, sertifikāts inovāciju vadībā, kā arī ilggadīga pieredze nacionālo un starptautisko ES fondu, citu finanšu instrumentu finanšu piesaistē, kā arī projektu īstenošanā Erasmus +, COSME, Horizon, Horizon SME Instrument, Creative Europe un citās projektu programmās.

Vebināra norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Vebinārs  pieejams tikai LTRK biedriem.

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_040620

Pirms vebināra Jums tiks nosūtīts piekļuves links.