Skip to main content

Seminārs „Plāno un dzīvo savu laiku apzināti” Liepājā

18 Seminārs „Plāno un dzīvo savu laiku apzināti” Liepājā

Europe Direct informācjas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 18.februārī plkst. 12:00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru „ Plāno un dzīvo savu laiku apzināti”.

Šī praktiskā treniņa ietvaros dalībnieki aizdomāsies, cik apzināti dzīvo vai tikai izdzīvo un kāpēc vispār dzīvo, sagatavos reālā laika pīrāgu, patrenēs savus laika izšķiešanas paradumus un ieplānos vismaz vienu papildus stundu dienā tieši savām vajadzībām, kā arī izveidos astoņu svarīgāko dzīves jomu līdzsvara karti 2020. gadam.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 16.februārim  -  https://forms.gle/i2QycVMZi75os3nN8 vai  pa tālr. 63429019

Semināru vadīs: Daina Einberga (www.einberga.com), eksperte mērķu sasniegšanā, SIA „DK Projects” īpašniece un vadītāja.

Pieredze treneres darbā no 2007. gada, vadot un organizējot apmācības, treniņus, forumus, darbnīcas, meistarklases, nometnes, retrītus u.c. pasākumus uzņēmumiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un dažādām organizācijām, tostarp arī ārvalstīs. Kopš 2010. gada aktīvi iesaistīta jauniešu karjeras izaugsmes jautājumos visā Latvijā.

Grāmatas 12 NODERĪGI PADOMI NO DAINAS™ autore un cilvēkiem visā pasaulē palīdz mērķu sasniegšanā caur online individuālā koučinga-terapijas programmu VEIKSMĪGS STARTS™. Starptautiskā treninga MANS LABĀKAIS GADS un projekta EVOLŪCIJA autore.

Seminārs saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības