Skip to main content

Uzņēmēju dienas Latgalē 2019

10 Uzņēmēju dienas Latgalē 2019

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina piedalīties “Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”, kas notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā 10. – 11. maijā.

UDL afiša

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” būs jaunā formātā un tiks veidots kā Biznesa un karjeras iespēju festivāls. Sadarbības partneri - Daugavpils pilsētas dome, Latgales Plānošanas reģions un AS "Citadele banka". Informatīvais atbalstītājs – radio “Alise Plus”.

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” pēc savas pamatbūtības tā ir izstāde, kuras mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā:

  • popularizēt vietējos uzņēmējus – aicinot piedalīties uzņēmumus, kuriem ir interese reklamēt sevi: gan savus produktus un pakalpojumus, gan arī sevi kā darba vietu nodrošinātāju;
  • aicināt uzņēmējus savstarpēji sadarboties un kontaktēties – iepazīties, tīkloties;
  • iepazīstināt apmeklētājus ar pilsētā un reģionā esošajām darba vietām, kas palīdzētu uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu.

Izstādē kā dalībniekus vienkopus plānots pulcēt uzņēmējus un izglītības iestādes dažādu nozaru griezumā, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būtu iespēja uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, būs laba iespēja sniegt informāciju par mācību programmām, iepazīstinot apmeklētājus ar tendencēm un piedāvājumu.

Pasākuma laikā norisināsies Biznesa forums “Inovācijas = veiksmīgs mūsdienu uzņēmums". Pilna Biznesa foruma programma un reģistrācija šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-latgale-2019/programma

UDL forums

Divu dienu garumā uzņēmējiem, skolām, un citiem interesentiem būs iespēja demonstrēt savus sasniegumus un iepazīties ar citu paveikto. Lai sniegtu ieskatu par mācību, prakses un darba iespējām turpat Latgales reģionā, organizēsim skolu jauniešu un studentu grupu apmeklējumus, tādējādi veidojot pasākumu kā atvērto durvju dienu nākotnes profesionālās karjeras izvēlē. Darba meklētājiem būs iespēja iepazīties ar pieejamām vakancēm pilsētā un tuvākajā reģionā. "Uzņēmēju dienās Latgalē 2019” norisināsies arī  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

Piektdienu jau tradicionāli noslēgs neformālais vakara pasākums, kas brīvā un nepiespiestā gaisotnē ļaus uzņēmējiem baudīt nelielu kultūras programmu un turpināt iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju, kā arī Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunākais piedāvājums. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī degustēt daudzveidīgo Latvijas ražotāju produkciju.

Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29 141 693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv

 

AICINĀM IEPAZĪTIES AR DALĪBNIEKU SARAKSTU ŠEIT.