Skip to main content

Sistēmiskā B2B pārdošana. PĀRDOŠANA 24/7

08 Sistēmiskā B2B pārdošana. PĀRDOŠANA 24/7

 

Sistēmiskā B2B pārdošana

 

    Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt vajadzīgās prasmes, vai attieksme pret darbu ar klientu, bet citu neapzinātu vai neizskaidrojama iemeslu dēļ. Šajās apmācībās apskatīsim kā organizāciju sistēmiskie principi var ietekmēt tavu pārdošanas motivāciju un darbības. Ko tu vari darīt, lai to ieraudzītu un mainītu.

Seminārā runāsim par:

  • Vai katrs var kļūt par pārdevēju? Un par ko runā mūsu sasniegumi un kritieni pārdošanas karjerā?
  • Kas strādā un nestrādā B2B pārdošanā 2019.gadā?
  • Pārdošanas vide un mūsu izaicinājumi tajā. Organizāciju sistēmiskie likumi un to nozīme pārdošanas procesā.

 

Semināru vada: Terēze Riekstiņa – Apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (bankā, mazumtirdznicībā un biznesa konsultāciju jomā). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora "Mentorklases" līdzautore. Izveidojusi biznesa apmācību spēli "Pārdošanas maratons". Apmācības vada pārdošanā, vadībā un personības attīstībā. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/P247_080519