Skip to main content

Izsludināta pieteikšanās LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVAI DIZAINĀ 2016

Latvijas Dizaineru savienība jau astoto gadu pēc kārtas izsludina pieteikšanos uz “LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVAI DIZAINĀ 2016”, lai noskaidrotu labākos darbus interjera, vides, lietu un saziņas dizainā. Pieteikties aicinām no 7.jūlija līdz 15.augustam.

      Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Republikas Patentu valdi,  Latvijas lielāko uzņēmēju biedrību Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1.

      Latvijas Dizaineru savienība turpina pirms 8 gadiem uzsākto tradīciju – ikgadēju Latvijas dizaina attīstības procesa atspoguļojumu, rīkojot “LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVA DIZAINĀ 2016”, kas ietver profesionālo dizaina konkursu un tajā nominēto darbu izstādi, dizaina Skolu konkursu, Tematisko konkursu un dizaina pētniecības un izglītības konferenci “Design. Experience. Challenges 2016”.

      Konkursa mērķis ir stiprināt Latvijas dizaina attīstības procesu un izcelt labākos sniegumus, nodrošinot plašu publikāciju un veidojot autoru un to darbu atpazīstamību. Šogad darbus var iesniegt četrās kategorijās ar vairākām apakškategorijām: Interjera dizains, Vides dizains, Lietu dizains un Saziņas dizains.

      ”Konkurss ir nozīmīga daļa no Latvijas dizaina nozares gada notikumu kopuma, un tas atspoguļo noteiktu dizaina nozaru procesus, sasniegumus, attīstības tendences un rada vidi profesionālai sadarbībai un informācijas apritei,” saka Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētājs Andrejs Broks.

      Lai īstenotu izvirzītos mērķus, piesaistīti sadarbības partneri un atbalstītāji ar nozīmīgu balvu fondu, tostarp “Tallink”, “Duravit”, “Axor”, “Live Riga”, žurnāls “Latvijas Architektūra”, žurnāls “Latvijas Būvniecība”, žurnāls „Ir”, kā arī interneta portāls Delfi.lv.

      Pieteikt darbus konkursam tiek aicināti visi ar dizaina objektu saistītie – dizaina pasūtītāji, izpildītāji, līdzautori, visi tie, kas piedalījušies un kopā izlolojuši dizaineru ieceres. Iepazīties ar konkursa nolikumiem un darbus pieteikt var LDS mājas lapāwww.design.lv no 7.jūlija līdz 15.augustam. Konkursa darbu izstāde norisināsies no 30.09. līdz 02.10. izstādes „Dizaina sala” laikā Ķīpsalā, Rīgā.

 

Informāciju sagatavoja:

Miks Pētersons

Latvijas Dizaineru savienība

Valdes priekšsēdētāja vietnieks

miks.petersons@design.lv

+371 29 466 797