Перейти к основному содержанию

Labas prakses biznesa skola: Publiskā runa - balss loma ietekmes radīšanā.

23 Labas prakses biznesa skola: Publiskā runa - balss loma ietekmes radīšanā.

Pieņemot, ka saturs «nav problēma», t.i. tematiku runātājs parasti pārzina, nepieciešams koncentrēties uz pārējām ietekmes komponentēm – neverbālo komunikāciju un balsi. Ja salīdzina abas, balss komponenti ir daudz vieglāk uzlabot un efektīvi izmantot. Runājot ar cilvēkiem, ir būtiski klausīties savā balsī, lai kontrolētu skaļumu, tempu, intonāciju maiņu, vārdu precīzu izrunāšanu, paužu lietojumu. Līdzīgi kā dziedātājiem koncertos ir svarīgi dzirdēt sevi, oratoram arī ir jādzird sevi un jāpielāgo balss konkrētajai situācijai, vēstījuma emocionālajam fonam utt.

Seminārā runāsim par skaļumu, tempu, izrunu, intonāciju maiņu un tembru. Izmēģināsim dažādus balsi ietekmējošus fiziskus vingrinājumus.

Eksperts: Oskars Priede, prezentēšanas prasmju treneris. Oskars interesējas par veiksmīgas publiskas uzstāšanās faktoriem, kā arī par jaunākajām tendencēm prezentāciju gatavošanā un spēcīga iespaida radīšanā, rūpīgi analizē oratorus un palīdz uzlabot runas prasmes, nodrošinot uzstāšanās prasmju treniņus uzņēmumos un atvērtajās grupās, kā arī konsultējot individuāli. www.RunasKursi.lv www.facebook.com/RunasKursi

Dalības maksa:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_230816

Norises laiks: 15:00-17:00