Aktualitātes

LTRK Kurzemes padome dosies uz Klaipēdu, lai tiktos ar vietējām biznesa organizācijām

Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes padome piektdien, 20.maijā, dosies uz Klaipēdu Lietuvā, lai tiktos ar vietējām biznesa organizācijām, apmeklētu Klaipēdas Zinātnes un Tehnoloģiju parku, kā arī diskutētu par aktuāliem jautājumiem.LTRK Kurzemes padomes locekļi tiksies ar Klaipēdas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, lai diskutētu par nodokļu slogu, jaunu uzņēmumu dibināšanu, sadarbību ar izglītības iestādēm, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem. Pēc tam uzņēmēji apmeklēs Klaipēdas ostas terminālu.     

Lasīt vairāk

Līdz 20.maijam var reģistrēt komandu dalībai 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒS

19.05.2016

Līdz 20. maijam iespējams pieteikt uzņēmuma komandu 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒM! 10.-12.jūnijā, “Lejastiezumu” atpūtas kompleksā pie Usmas ezera vairāk nekā 50 uzņēmumu komandas ar līdzjutējiem un bērniem aizraujoši pavadīs laiku un sacentīsies par Latvijas sportiskākā uzņēmuma titulu! Pasākumu vada: Andris Bulis, sestdienas vakara ballītē: Intars Busulis & Abonementa orķestris. Programmā: vairāk kā 20 dažādas sporta disciplīnas, vairāk kā 15 dažādas aktivitātes bērniem un līdzjutējiem, atpūta pie dabas un izklaide piektdienas un sestdienas vakara ballītēs, pārsteigumi un vērtīgas balvas!

Lasīt vairāk

Uzņēmēji aicina valdību ēnu ekonomikas mazināšanā rīkoties pēc būtības

12.05.2016

Šodien, 12. maijā, Ēnu ekonomikas konferences ietvaros sabiedrībai tika prezentēts jaunais „Valsts iestāžu darba plāna projekts ēnu ekonomikas ierobežošanai 2016.-2020.”. Plānā, līdztekus Finanšu ministrijas apkopotajiem priekšlikumiem, iekļauti arī vairāki desmiti uzņēmēju un ekspertu izstrādātu priekšlikumu piecās nozīmīgākajās uzņēmējdarbības vidi ietekmējošajās jomās. Uzņēmēji un eksperti uzsver – ja ēnu ekonomikas mazināšanā vadība rīkosies pēc būtības un beidzot sakārtos arī „neērtās” jomas, ēnu ekonomiku iespējams mazināt daudz straujāk nekā par 1% gadā. Uzreiz pēc konferences plāna projekts tiks iesniegts apstiprināšanai ministru prezidenta vadītās Ēnu ekonomikas apkarošanas padomes 10.jūnija sēdē.

Lasīt vairāk

SSE Riga pētījums: 2015. gadā ēnu ekonomikas apjoms Latvijā ir nedaudz mazinājies

12.05.2016

2015. gadā Latvijas ēnu ekonomikas apjoms, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir nedaudz mazinājies, savukārt Lietuvā un Igaunijā ir bijis neliels ēnu ekonomikas apjoma pieaugums, secināts šodien publiskotajā Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) ikgadējā Baltijas valstu ēnu ekonomikas pētījumā. 

 

Lasīt vairāk

Комитет транспортной инфраструктуры ЛТПП обсуждает с министром сообщения развитие отрасли

Руководство Латвийской торгово-промышленной палаты (ЛТПП) и ее Комитета транспортной инфраструктуры сегодня встретилось с министром сообщения Улдисом Аугулисом, чтобы ознакомить его с разработанными комитетом генеральными линиями управления транспортной и логистической инфраструктуры и обсудить долгосрочное развитие отрасли. 

 

Lasīt vairāk

Дни видземских предпринимателей в Валмиере

20 и 21 мая в Валмиерском культурном центре пройдут «Дни видземских предпринимателей». Примут участие как ремесленники и наиболее активные предприятия видземских краев, так и крупнейшие латвийские предприятия. Будет широко представлен сектор профессионального образования Видземского региона. Под девизом «Видземские края в Валмиере» видземские края познакомят с продуктами и услугами своих предприятий, а также с изделиями ремесленников. Новинкой дней предпринимателей станет особая культурная программа, которая порадует участников и гостей в субботу, 20 мая. Во время выставки будет работать кафе, где будет возможность насладиться вкусной едой. 

Lasīt vairāk

Pasākumi