Pārlekt uz galveno saturu

DISKUSIJA “Trešo pušu vadība: Jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes pirms ārpakalpojumu sniedzējam nododam sistēmu uzturēšanu, IT administrēšanu, datu glabāšanu ārējā datu centrā/mākonī, infrastruktūras uzturēšanu u.c.” Finanšu diena

11 DISKUSIJA “Trešo pušu vadība: Jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes pirms ārpakalpojumu sniedzējam nododam sistēmu uzturēšanu, IT administrēšanu, datu glabāšanu ārējā datu centrā/mākonī, infrastruktūras uzturēšanu u.c.” Finanšu diena

DISKUSIJA “Trešo pušu vadība: Jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes pirms ārpakalpojumu sniedzējam nododam sistēmu uzturēšanu, IT administrēšanu, datu glabāšanu ārējā datu centrā/mākonī, infrastruktūras uzturēšanu u.c.”

 

Uzņēmuma vadītāja mērķis ir paplašināt savu biznesu, uzlabot sniegto pakalpojumu/ražoto produktu kvalitāti; nodrošināt savu un klientu datu drošību. Aizvien biežāk uzņēmumi koncentrējas tikai uz savu pamata biznesu, bet specializēti pakalpojumu sniedzēji rūpējas par pārējo: datu izvietošanu, mākoņa pakalpojumiem, informācijas sistēmu izstrādi un uzturēšanu.

Kā gūt pārliecību par pakalpojuma sniedzēja spēju nodrošināt pakalpojumus, atbilstību auditoru, regulatoru un valsts institūciju prasībām?

Kādus riskus jāņem vērā slēdzot līgumu ar pakalpojumu sniedzēju?

Cik tas izmaksās?

Vai un kā varēšu no pakalpojuma atteikties vai nomainīt pakalpojuma sniedzēju?

 

Šī ir tikai daļa no jautājumiem, kas nodarbina uzņēmuma vadītāja prātu, domājot par ārpakalpojumu sniedzēja izmantošanu.

 

Diskusijā runāsim par IT ārpakalpojumu izmantošanas:

  • ieguvumiem un riskiem,
  • tendencēm, kuros gadījumos uzņēmumi izvēlas izmantot ārpakalpojuma sniedzējus,
  • pakalpojumu vadību un tipiskākajām kļūdām,
  • standartiem.

 

Sagaidām aktīvu auditorijas līdzdalību, komentārus, jautājumus un pieredzes stāstus.

 

Moderatori:

Ēriks Dobelis, Valdes loceklis, PricewaterhouseCoopers Information Technology Services SIA

Sanita Vītola, Vecākā konsultante, Risku vadības pakalpojumi, PricewaterhouseCoopers SIA

 

Kompetences:

Ēriks specializējas konsultāciju sniegšanā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju drošības un pārvaldības jautājumos. Ēriks ir sertificēts informācijas sistēmu auditors (CISA), kā arī sertificēts informācijas sistēmu drošības menedžeris (CISM). Latvijas Datu Valsts Inspekcija ir akreditējusi Ēriku Dobeli veikt ārējo auditu valsts un pašvaldību institūciju personas datu apstrādes sistēmās. Ērikam ir 15 gadu pieredze ar informācijas drošību saistītos jautājumos, kas ietver drošības testēšanu, informācijas sistēmu un IT pārvaldības auditu veikšanu, kā arī dažādas ar informācijas drošību un IT pārvaldību saistītas dokumentācijas izstrādi.

Sanita specializējas IT kontroļu veikšanā finanšu audita ietvaros, ka arī ar informācijas sistēmu drošību un ar risku vadību saistītu konsultāciju sniegšanā. Pieredze IT industrijā ir iegūta, vairāk kā 9 gadus strādājot informācijas sistēmu izstrādāšanas un uzturēšanas jomā, 9 gadus veicot IT kontroles finanšu audita ietvaros, piedaloties konsultāciju projektos un kvalifikācijas celšanas pasākumos. Sanitas kvalifikāciju IT jomā apliecina arī iegūtie IS testētāja (ISTQB®) un informācijas sistēmu auditora (CISA) sertifikāti.

 Norises laiks: plkst 15:00-17:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas,  katram nākamajam EUR 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri, EUR 42,60 + PVN / personai

 

Reģistrēšanās: http://ej.uz/FD_111016