Pārlekt uz galveno saturu

LTRK Zemgales reģionālā padome virza A.Rostovski padomes priekšsēdētāja amatam

LTRK Zemgales reģionālā padome

LTRK Zemgales reģionālās padomes locekļi ceturtdien, 1.februārī, vienbalsīgi nolēma atbalstīt pašreizējā padomes vadītāja Aigara Rostovska kandidēšanu biedrības vēlēšanās.

LTRK Zemgales reģionālās padomes locekļi arī aicina ikvienu uzņēmēju piedalīties vēlēšanās, kas notiks 20.martā, lai paustu savu viedokli par biedrības vadību, kā arī aicina atbalstīt esošo padomes priekšsēdētāju Aigaru Rostovski, kurš jau paziņojis, ka atkārtoti kandidēs uz šo amatu.

“Mēs esam apmierināti ar “uzņemto kursu” un redzam, ka LTRK pēdējo trīs gadu laikā ievērojami audzējis savu kapacitāti un kompetenci,” saka LTRK Zemgales reģionālās padomes vadītājs Imants Kanaška, “biedrības reputācija ir paaugstinājusies, tāpat politiķiem un amatpersonām ir jārēķinās ar uzņēmēju viedokli visdažādākajos jautājumos, tādēļ uzskatām, ka esošajam padomes vadītājam Aigaram Rostovskim jāturpina iesāktais darbs.”

Tāpat LTRK Zemgales reģionālās padomes locekļi uzskata, ka pašreizējais darbs, kas vērsts uz Latvijas komersantu produktivitātes paaugstināšanu, eksporta veicināšanu un daudziem citiem centieniem uzlabot biznesa vidi, ir ļoti būtisks ikvienam uzņēmumam.

LTRK vēlēšanas notiks 20.martā Latviešu Biedrības namā, Rīgā, Merķeļa ielā 13, kad tiks apstiprināti kompetenču padomju vadītāji, kā arī izvēlēti brīvā saraksta padomes locekļi un padomes priekšsēdētājs.

Reģistrēties biedru sapulcei iespējams šeit: http://ej.uz/LTRK_200318. Informācija par reklāmas un sponsorēšanas iespējām: http://www.chamber.lv/index.php/lv/content/1981. Plašāka informācija, zvanot uz tel. 67201108, vai rakstot uz e-pastu biedri@chamber.lv.