Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina uz Astana EXPO 2017 noslēguma preses konferenci

Astana EXPO 2017

LTRK aicina mediju pārstāvjus apmeklēt Astana EXPO 2017 noslēguma preses konferenci, kas notiks piektdien, 3.novembrī, plkst. 11:00 Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35.

Pasākumā piedalīsies LTRK valdes priekšsēdētājs un Astana EXPO 2017 komisārs Jānis Endziņš, kā arī galvenā sadarbības partnera izstādes rīkošanā VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš.

Preses konferences laikā mediji tiks informēti par sasniegtajiem rezultātiem, noslēgtajiem līgumiem starp Latvijas un Kazahstānas uzņēmumiem, apmeklētāju skaitu un to dinamiku izstādē, kā arī citu informāciju. “Esam patiesi lepni, ka viens būtisks posms LTRK dzīvē ir noslēdzies, lai ar jaunu sparu un jaudu sāktu gatavoties jauniem izaicinājumiem. Prieks, ka EXPO 2017 organizatori novērtēja Latvijas paviljonu, pasniedzot arī godalgu, kā arī gandarījums par to, ka uzņēmumi, kuri piedalījās izstādē, spējuši atrast sadarbības partnerus, lai veidotu kopīgus projektus, attīstot mūsu valsts eksportu,” saka J.Endziņš.

VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents E.Bērziņš uzsver, ka dalībai izstādē bijusi liela loma jaunu sadarbības virzienu izveidei un attīstībai ar Kazahstānas dzelzceļu un šīs valsts loģistikas uzņēmumiem. “”Latvijas dzelzceļš” jau no pirmsākumiem uzsvēra, ka Latvijai šajā starptautiskajā izstādē ir jāpiedalās, un uzskatu, ka to godam esam izdarījuši, turklāt, izvēršot īpašu tranzīta un loģistikas nozares programmu, esam izveidojuši jaunus kontaktus un uzsākuši sadarbības projektus, kas visticamāk nebūtu noticis, ja šovasar mēs nebūtu bijuši Astanā un piedalījušies EXPO,”  norāda E.Bērziņš.

Astana EXPO 2017 Latvijas paviljona organizētājs bija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ar vadmotīvu  – “Enerģija ir mūsu dabā” (Energy is in our nature). Dalība izstādē notika ar vairāk nekā 30 uzņēmumu atbalstu, tostarp “Latvijas dzelzceļš” koncerna uzņēmumiem, Rīgas Brīvostas pārvaldi, Rīga Tūrisma attīstība biroju, Liepājas Speciālo ekonomikas zonu, informāciju tehnoloģiju uzņēmumu “Squalio” un citiem.

Mediju pārstāvji aicināti pieteikties dalībai preses konferencē pie Rūtas Grikmanes, zvanot pa telefonu 29630923 vai arī rakstot e-pastu uz pr@chamber.lv