Pārlekt uz galveno saturu

Aizsargstabu risinājumi pūļa pasargāšanai no uzbrukumiem ar automašīnām

Aizsargstabi pūļa pasargāšanai

Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā. Tirgus ikdienā pulcē lērums apmeklētāju, tāpēc svarīgi tos pasargāt no dažādiem ārējiem faktoriem, piemēram, uzbrukumiem ar automašīnām.

Galvenās tirgus ēkas teritorija tika norobežota ar 41 fiksētu aizsargstabu jeb ceļa segumā iemontētiem stabiem (bolardiem), kuru galvenā funkcija ir nodrošināt drošu piekļuvi cilvēkiem un pasargāt no automašīnu uzbrukumiem. Papildus fiksētajiem aizsargstabiem tika uzstādīts attālināti vadāms hidrauliskais un manuāli paceļams aizsargstabs ar unikālu pacelšanas mehānismu, kas padara to vieglāku un ērtu lietošanai.

Uzstādītie ceļu bloķētāji ir cinkoti, kas pasargā tos no rūsas veidošanās un nodrošina to ilglaicīgu izmantošanu. Aizsargstabu dizains izveidots atbilstoši klienta vēlmēm un prasībām, divas atstarojošas līnijas padara tos pamanāmus arī tumsā.

Hansab partneris ATG Access ir pasaules vadošais ceļu bloķētāju ražotājs ar 25 gadu pieredzi. Tā produktu portfelis iekļauj plašu aizsargstabu risinājumu klāstu.

http://www.hansab.lv/lv/aizsargstabu-risinajumi-pula-pasargasanai-no-uz…