Pārlekt uz galveno saturu

Aicina uz sadarbību NVA projektā par profesiju prasmēm

SIA “Corporate Solutions” Nodarbinātības valsts aģentūras uzdevumā īsteno ESF projekta “Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” pasākumu “Īstermiņa darba tirgus prognozēšanas metodoloģijas pilnveide, tai skaitā īstermiņa prognožu sagatavošana prasmju griezumā un vadlīniju izstrāde metodoloģijas lietotājiem”. Projekta ietvaros lūdzam atsaukties Rīgas reģionā strādājošo uzņēmumu pārstāvjus, kuriem ir nodarbinātie šādās Profesiju klasifikatorā klasificētajās profesiju grupās kādā no minētajām nozarēm pēc NACE koda:
• 3324. Tirdzniecības starpnieki (G. Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība; automobiļu un motociklu remonts)
• 4322. Ražošanas uzskaites darbinieki (C. Apstrādes rūpniecība, H. Transports un uzglabāšana vai G. Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība; automobiļu un motociklu remonts)
• 7515. Pārtikas produktu un dzērienu degustatori (C. Apstrādes rūpniecība)
• 7543. Produktu vērtētāji un izmēģinātāji (izņemot pārtiku un dzērienus) (C. Apstrādes rūpniecība)
un kuri vēlētos piedalīties, sniedzot savu ieguldījumu šo profesiju grupu nepieciešamo svarīgāko prasmju apzināšanā un vērtēšanā, līdz šim nepilnīgi apzināto prasmju definēšanā un to svarīguma noteikšanā.
Pasākuma mērķis - pilnveidot darba tirgus īstermiņa prognozēšanas metodoloģiju, lai uzlabotu prognožu precizitāti un iegūtu prognozes par aktuālajām profesiju grupām un pieprasītām prasmēm.
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas vai pieteikties sadarbībai, lūgums sazinieties ar mūsu pārstāvi Lauru Čekavaju (tel.: +371 67074711, e-pasts: Laura.Cekavaja@cconsulting.lv) līdz 2017.gada 20.oktobrim.