Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina piedalīties “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” biznesa forumā

Biznesa forums Daugavpilī

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” ietvaros aicina apmeklēt biznesa forumu, kas notiks piektdien, 15. septembrī, plkst. 11:00, Daugavpils Olimpiskajā sporta centrā, Stadiona ielā 1, Daugavpilī, lai kopā ar valsts amatpersonām, kā arī finanšu nozares un biznesa pārstāvjiem runātu par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar nodokļu reformu, eksportu un citām nozīmīgām tēmām.

Dienas sākumā notiks “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” izstādes atklāšana, kur uzstāsies Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Rihards Eigims, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks un citi. Forumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Pasākuma pirmajā daļā, no plkst. 12:00, pārstāvji no  Daugavpils pilsētas domes, Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas runās par situāciju saistībā ar nodokļu reformu un uzņēmējdarbības attīstības perspektīvām Latgales reģionā. Savukārt vēlāk notiks paneļdiskusija, kur piedalīsies arī Latgales uzņēmējdarbības centra vadītājs Vladislavs Stankevičs, SIA “Nemo” valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega-Grāpe un LTRK prezidents Aigars Rostovskis, lai skaidrotu savu skatījumu un atbildētu uz klātesošo jautājumiem.

Foruma otrajā daļā, no plkst. 14:00, notiks sarunas par to, kā stiprināt savu eksportspēju, kur varēs uzzināt par eksporta kredītu garantijām, kā arī aktualitātēm un prognozēm Latvijas ekonomikā un preču loģistikas jomā. Tāpat notiks paneļdiskusija, kur runās par iespējām un izaicinājumiem eksportā. Savukārt trešajā daļā, no plkst. 16:00, Ekonomikas ministrijas Iekšējā tirgus departamenta direktore Inga Apsīte, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule, Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama skaidros par valsts pārvaldē ieviestā principa “konsultē vispirms” darbību.

Biznesa forumam, kas tapis sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM un Banka Citadele, iespējams pieteikties šeit: http://ej.uz/UDL_150917. Ieeja bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.