Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

15 Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” būs vērtīgs un vērienīgs pasākums, kurā savu dalību jau pieteikuši gan uzņēmumi no Latgales un visas Latvijas, gan tādas Latgales pilsētas un novadi kā Daugavpils, Rēzekne, Ludza, Preiļi, Balvi, Krāslava, Līvāni, Dagda, Riebiņi un Viļaka, lai parādītu savu uzņēmēju sasniegumus un lepotos ar savā novadā saražoto. Šobrīd uzņēmējiem vēl ir iespēja pieteikties uz pēdējām vietām zālē, lai ar savu ekspozīciju iepazīstinātu plašu apmeklētāju loku no visas Latgales.

Kā ierasts, pasākuma ietvaros norisināsies arī biznesa forums, kur šogad uzņēmējiem būs iespēja diskutēt par Latgales speciālās ekonomiskās zonas attīstību, uzzināt vairāk par eksporta garantijām sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM, kā arī iepazīties ar jaunieviesto “Konsultē vispirms” principu valsts pārvaldē. Kā viena no lielākajām un uzņēmējiem svarīgākajām institūcijām, kurā ieviests šis princips, ir Valsts ieņēmumu dienests, tādēļ ar uzņēmējiem dalīties pieredzē par šīs iniciatīvas mērķiem un jau sasniegto aicināta Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

Šogad īpaša uzmanība pasākumā tiks pievērsta arī darba devējiem svarīgiem jautājumiem. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un SIA CV-Online Latvia sagatavots īpašs piedāvājums uzņēmumiem, kam aktuāls darbinieku trūkuma jautājums. Pieejamas būs konsultācijas, kā arī izstādes apmeklējumam uzrunāti skolu un augstskolu jaunieši. Ieeja izstādē un dalība biznesa forumā ir bezmaksas.

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

 

DALĪBNIEKU SARAKSTS