Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

www.smaidsizglitiba.lv
Izglītības iestāde SMAIDS, ESF finansētā projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide bez priekšzināšanām" ietvaros, aicina visas ieinteresētās personas piedalīties apmācībās (80.akadēmiskās stundas).

Visizdevīgākā nelaimes gadījumu apdrošināšana ir LTRK biedriem! Sadarbībā ar AAS BTA un brokeru sabiedrību Investimus esam izstrādājuši ļoti izdevīgu cenu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, neatkarīgi no uzņēmējdarbības veida!

15% atlaide logo vai zīmola vizuālās identitātes izstrādei.

Parūpēsimies par Jūsu uzņēmuma tēlu sākot no definēšanas līdz vizualizācijai. Izmantojot vienkāršotu izstrādes procesu, spējam piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumus par izdevīgām cenām.

Kvalitatīva zīmola vizuālā identitāte palīdzēs izcelties starp konkurentiem, piesaistīt ideālos klientus un atspoguļot uzņēmuma vērtības.

E: hello@tfelds.com T: +371 203 53 958

Bigpocket pircēju un lojalitātes klubs piedāvā Jums parūpēties par saviem klientiem!

Visiem LTRK biedriem 20 % atlaide iestāšanās maksai.

Bigpocket ir pircēju lojalitātes klubs, kurš piedāvā lojalitātes rīkus Jūsu esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaistei.

Piedāvājam Jūsu dizaina lojalitātes karti ar patiesu pievienoto vērtību, jo tā darbosies gan pie Jums, gan pie visiem pārējiem mūsu partneriem visā Latvijā.

Dators ir mūsdienu visnepieciešamākais darba rīks ikvienā birojā. Nestrādājošs dators izraisa laika zudumu, informācijas apdraudzējumu un biznesa pārtraukumus. Tas viss noved pie lieliem zaudējumiem finansiāli un reputācijai.

Lai Jums tā nenotiktu, par datoru ir jārūpējas. Ir nepieciešams jauns dators, vienmēr pieejams speciālists un drošas procedūras datu glabāšanai mākonī.

Ar 17 gadu pieredzi nodrošina pilnu juridisko pakalpojumu klāstu komerctiesībās gan Latvijā, gan sadarbībā ar advokātu biroju Motieka & Audzevičius Lietuvā un advokātu biroju TARK Igaunijā.
LTRK biedriem īpašais piedāvājums:
• iepazīšanās juridiskā palīdzība - pirmā 1,5h bezmaksas.
• turpmākā juridiskā palīdzība – 15% atlaide stundas likmei.
Informācija saziņai par piedāvājuma izmantošanu:
lūdzam norādīt atsauci – biedrs-biedram
e-pasts: vigo.krastins@skdz.lv

50% atlaide SDM sistēmas ieviešanas maksai
Vairāk informācijas zvanot - +371 29608004
e-pasts - liga.ornika@miittech.lv
www.sdm.lv
lūdzam norādīt atsauci – biedrs-biedram
Piesakies izmēģināt SDM DEMO - liga.ornika@miittech.lv

Pārliecinieties, ka iekšējo auditu plāns ‘nosedz’ visas Paškontroles (HACCP, BRC,GMP+,ISO 22000, IFS) sadaļas un ir vienmērīgi sadalīts gada garumā.

pārliecinieties, ka esat uzsākuši piegādātāju izvērtēšanu/auditu jeb ieplānojuši tam konkrētu laiku

Pārliecinieties, ka pārtikas drošības grupas dalībnieki tiek regulāri apmācīti ne tikai Higiēnas noteikumos, HACCP, bet arī attiecīgā standarta (BRC,GMP+,ISO 22000,IFS) prasībās (attiecas uz uzņēmumiem, kuri plāno iegūt sertifikātu, jeb ir jau to ieguvuši) www.pardotprieks.lv , egita@pardotprieks.lv