Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

Aicinām uz semināru par Latvijas nodokļu reformu. Biedriem īpaša cena - 30 EUR + PVN. Pieteikšanās, rakstot uz iziaugre@kpmg.com. Seminārs notiks angļu valodā.

Jūlijā Saeima pieņēma grozījumus nodokļu regulējumā, ar kuriem 2018. gadā spēkā stāsies nodokļu reformas normas, kas būtiski ietekmēs nodokļu maksātājus – gan juridiskas, gan fiziskas personas. Līdz reformas spēkā stāšanas brīdim ir trīs mēneši un ir virkne darbību, ko uzņēmumi var veikt, lai labāk sagatavotos reformai.

SIA "OPTRON" svin 25 gadu jubileju un piedāvā atlaidi PCI DSS sertificētā datu centra un vCloud Optron risinājumiem.

www.trast.lv ir uzņēmumu datu bāze, kurā tiek publicēti TIKAI aktīvi uzņēmumi bez parādsaistībām!
Mūsu mērķis ir īpaši izcelt labākos komersantus, veicināt uzticamību starp komersantiem, rodot labākus sadarbības nosacījumus, kā arī rast uzticamību patērētājiem par reģistrētajiem komersantiem.
Ja arī Tavs uzņēmums ir bez parādiem, uzticams un vēlas veidot labāku maksājumu kultūru, tad spied https://www.trast.lv/lv/uzticamie-uznemumi/create un pievienojies!

Mercell iepirkumu sistēma ir ērti izmantojama platforma, kurā pasūtītāji virtuāli satiekas ar piegādātājiem, komunicē un vienojas par sadarbību. Šobrīd tā veiksmīgi darbojas visās Baltijas un Skandināvijas valstīs. Tas ir instruments, kas Latvijas uzņēmējiem ļauj ērtā veidā uzzināt par sev aktuālajiem iepirkumiem gan Baltijā, gan Ziemeļvalstīs.
Piedāvājam:
• Pārskatāmā apkopojumā saņemt nozares aktuālo informāciju:
o par iepirkumu paziņojumiem no publiskā un privātā sektora
o par iepirkumu rezultātu paziņojumiem un līgumcenām

Vēsais laiks nav aiz kalniem. Piedāvājam parūpēties par sevi un sev tuviem cilvēkiem, iegādājoties veselīgas dāvanas. Vitamīniem bagāts, pašmāju ražojums: Latviskais ogu balzāms!
Šobrīd uzņēmums piedāvā divus produktus Immunity Honey un Immuncells Honey. To iepakojums ir izstrādāts un veidots, domājot par to, lai tā būtu lieliska un unikāla dāvana katram no Jums.
Piedāvājam LTRK biedriem iegādāties veselīgas dāvanas sev, radiem un draugiem.

Piedāvājam publicēt darba sludinājumus portālā teirdarbs.lv, kā arī realizēt personāla atlases projektus, atrodot un uzrunājot jūsu vajadzībām piemērotus kandidātus.

LTRK biedriem piedāvājam 50% atlaidi, pirmo reizi izmantojot mūsu pakalpojumus, kā arī 20% pastāvīgu atlaidi pakalpojumiem, turpinot sadarbību.

Kāpēc #teirdarbs?
Ietekmīgākais nozares zīmols sociālajos tīklos (zimolutops.lv dati)
Izdevīgākā pakalpojuma cenas/vērtības attiecība nozarē
Ātra un individuāla apkalpošana
Plašas iespējas individuāliem risinājumiem

Commercinfo LTRK biedriem piedāvā:

- Pārbaudi partneri Eiropā* (t.i. pilna uzņēmuma kredītanalīze sākot no EUR 19.99) un/ vai
- Abonē datubāzi uz 30 dienām bez maksas un skaties uzņēmumu profilus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā, un/ vai
- Saņem 10% atlaidi klientu piesaistes un telemārketinga pakalpojumiem.

*16 EEZ valstis, Šveice un Krievijas Federācija

SIA OPTRON nodrošina IT un telekomunikāciju iekārtu piegādi no pasaules vadošajiem ražotājiem, kā arī garantē realizēto risinājumu tehnisko atbalstu.
Piedāvājam tehniskos un programmatūras risinājumus un to realizēšanu Jūsu telpās vai mūsu datu centrā, vai arī OPTRON mākonī (virtuālajā platformā).
LRTK biedriem atlaide 5% visām iekārtām.
Kontakti: sales@optron.lv, 67159412, 67159413, www.optron.lv

Īpašnieks piedāvā zemes īpašumus visā Latvijā uz BEZPROCENTU NOMAKSU!

- Komercapbūvei/Ražošanai
- Ciematiem/Attīstībai
- Lauksaimniecībai
- Privātai apbūvei

Vairāk info 26187722 (Mārtiņš), www.noperczemi.lv, info@noperczemi.lv

RIXWELL tīkla viesnīcas piedāvā telpas gan dažāda veida vietējiem, gan plašāka mēroga pasākumiem, kā arī profesionālu pieeju, kas nodrošina veiksmīgu pasākuma organizēšanu. Piedāvājam plašu izvēli kafijas pauzēm, kā arī dažādību pusdienu un vakariņu piedāvājumā.

Veicot rezervējumu RIXWELL viesnīcu konferenču telpai, kā arī pusdienām, vai vakariņām, saņem -20% atlaidi zāles dienas cenai un -15% atlaidi viesu numuru rezervācijai.

Atlaides kods LTRK biedriem: LTRKCONF
Piedāvājums aktuāls līdz 30.12.2017