Jaunumi

LTRK: tiekoties ar ekonomikas ministra kandidātu pārrunāta valdības deklarācija

08.02.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome pirmdien, 8.februārī, tikās ar ekonomikas ministra kandidātu Arvilu Ašeradenu, pārrunājot topošā Ministru kabineta deklarāciju un vienojās par ikmēneša tikšanās nepieciešamību, lai diskutētu par aktualitātēm. 

Lasīt vairāk

LTRK aicina laikus pieteikties šī gada Uzņēmēju dienām reģionos

01.02.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas pašvaldības aicina uzņēmējus sekot līdzi informācijai un pieteikties laikus šī gada Uzņēmēju dienām Latvijas reģionos. Norisināsies četras “Uzņēmēju dienas 2016” un šogad tās tiks aizvadītas Latvijas labuma zīmē.

 

Lasīt vairāk

Pieteikumus LTRK eksporta apbalvojumiem esat aicināti iesniegt līdz 18.februārim

28.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau sesto gadu izsludina pieteikšanos eksporta apbalvojumiem – Krišjāņa Valdemāra balvai „Latvji, brauciet jūriņā!” un „Sprīdīša balvai.”

Lasīt vairāk

PwC un LTRK: jebkādām izmaiņām nodokļu sistēmā ir jābūt pārdomātām

26.01.2016

Ņemot vērā to, ka Pasaules bankas un PwC veiktā pētījuma Paying Taxes 2016 rezultāti ir raisījuši plašu diskusiju par nodokļu sistēmu kopumā, PwC un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) eksperti uzsver, ka jebkādām izmaiņām nodokļu sistēmā Latvijā ir jābūt pārdomātām un vērstām uz valsts un uzņēmumu konkurētspēju.

Lasīt vairāk

LTRK priekšlikumi Valdības Deklarācijai

21.01.2016

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) priekšlikumi valdības deklarācijai.

Lasīt vairāk

LTRK kopā ar Igaunijas TRK rīko Latvijas – Igaunijas forumu

20.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (ITRK) trešdien, 20.janvārī rīko Latvijas – Igaunijas forumu par starptautiskajām uzņēmējdarbības prioritātēm 2016.gadā, piedaloties abu kameru vadībai un dažādu kompāniju vadošajiem darbiniekiem.

 

Lasīt vairāk

LTRK aicina uz preses konferenci, lai iepazīstinātu ar uzņēmēju sagatavotajiem priekšlikumiem

20.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci trešdien, 20.janvārī, plkst. 11:00, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, lai iepazīstinātu ar uzņēmēju organizācijas sagatavotajiem priekšlikumiem topošās valdības deklarācijai. 

Lasīt vairāk

Aicinām mediju piedalīties pasākumā, kurā tiksies Latvija tūroperatori un Etiopijas vēstnieks

20.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar Etiopijas vēstniecību aicina medijus uz tikšanos ar tūrisma birojiem, lai pārrunātu Etiopijas un Latvijas sadarbību tūrisma jomā šo ceturtdien, 21.janvārī, plkst. 15:00, Uzņēmēju namā, Kr. Valdemāra ielā 35. 

 

Lasīt vairāk

LTRK sagatavojis priekšlikumus valdības deklarācijai

20.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) izstrādājusi priekšlikumus valdības deklarācijai, kur par pamatu noteikts ekonomikas izrāviens, ko iespējams sasniegt, ja par prioritātēm izvirza eksportu, produktivitāti un Latvijas valsts globālo konkurētspēju. 

Lasīt vairāk

LTRK pozitīvi vērtē jauno premjera kandidātu; aicina uz sadarbību un tikšanos

15.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pozitīvi vērtē Māra Kučinska nominēšanu premjera amatam, aicinot par valdības prioritāti izvirzīt ekonomikas izrāvienu un tautsaimniecības attīstību. Biedrība sagatavojusi arī ieteikumus valdības deklarācijai, tādēļ aicina premjera amata kandidātu uz tikšanos, lai pārrunātu aktuālos jautājumus klātienē. 

Lasīt vairāk