Jaunumi

Eksperti Valmierā spriedīs par meža nozares nozīmi reģionos un Latvijas konkurētspēju

28.01.2015

Šī gada 4.februārī plkst. 11.00 Valmierā, Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju (LKF) un Vidzemes Augstskolu (ViA) rīkos ekspertu diskusiju „Meža nozare un Latvijas ekonomiskā neatkarība”.

Lasīt vairāk

Publisko pirmā „Latvijas e-indeksa” rezultātus

27.01.2015

26. janvārī publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni. Pašvaldību vidū augstākos rezultātus republikas nozīmes pilsētu grupā uzrāda Valmiera, lielo novadu grupā – Dobeles novads un mazo novadu grupā – Strenču novads. Savukārt starp valsts iestādēm ministriju grupā augstākie rezultāti ir Finanšu ministrijai un iestāžu grupā – VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijai.

Lasīt vairāk

69,6% Latvijas iedzīvotāju neatbalsta mikrouzņēmumu nodokļa paaugstināšanu uz 11%

21.01.2015

“Kā rāda pētījumu centra SKDS veiktās Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti 69,6% aptaujāto neatbalsta š.g. 1.janvārī spēkā stājušos mikrouzņēmumu nodokļa palielinājumu no 9% uz 11%,” Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputātu uzmanību 21.janvāra sēdē vērsa Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Lasīt vairāk

Vēl 7 dienas, lai pieteiktos skatei "Gada labākā būve 2014"

19.01.2015

Piesakiet un parādiet savu būvi skatē

 “Gada labākā būve Latvijā 2014!”

Ja esat būvuzņēmējs, pasūtītājs, projektētājs vai vienkārši būves īpašnieks un Jums ir būve, ar kuru lepoties un ko vēlaties parādīt citiem, tad piesakieties valsts līmeņa skatei “Gada labākā būve Latvijā 2014”! Jūsu būve tiks novērtēta un visa Latvija uzzinās par Jūsu sasniegumiem būvniecības nozarē. 

Lasīt vairāk

Aicinām uzņēmējus pieteikties Ēnu dienai 2015

16.01.2015

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un jauniešu karjeras izglītības veidotājs Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmumu LatRosTrans aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties lielākajā karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2015, kas šogad notiks 11.februārī.

Lasīt vairāk

Tautsaimniecības komisija vieš cerības, ka iepriekšējās Saeimas brāķis celt MUN, tiks labots

14.01.2015

“Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas šodienas lēmums atbalstīt Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likuma grozījumu projektu, steidzamības kārtā virzīt to izskatīšanai 1.lasījumā un kā atbildīgo likumprojekta tālākā izskatīšanā noteikt jau minēto komisiju, ļauj cerēt, ka Parlamenta iepriekšējā sasaukuma pieļautā kļūda paaugstināt MUN no 9% uz 11% tiks labota,” pēc deputātu 14.janvāra sēdē lemtā gandarījumu pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Lasīt vairāk

Lai cīnītos pret reiderisma gadījumiem Latvijā, LTRK organizē otro konferenci

13.01.2015

Pēdējo gadu laikā daudzi Latvijas uzņēmumi tādā vai citādā veidā saskārušies ar potenciālu reiderisma gadījumu vai reiderisma mēģinājumu, tāpēc Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) uzskata, ka problēma ir pietiekami nopietna, lai likumdošanas līmenī novērstu reiderisma iespējamību, garantējot uzņēmējiem drošu un paredzamu uzņēmējdarbības vidi, bet investoriem – ieguldīto investīciju drošību.

Lasīt vairāk

07.01. LTRK viesojās Togo Republikas (Āfrika) ārlietu ministrs Robērs Dusē

07.01.2015

07.01. LTRK viesojās Togo Republikas (Āfrika) ārlietu ministrs Robērs Dusē (Robert Dussey), Togo Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji. 
Tikšanās laikā ar LTRK viceprezidentu Aigaru Rostovski un LTRK biedriem tika pārrunātas abu valstu uzņēmēju sadarbības iespējas

Lasīt vairāk

RADOŠUMA KONFERENCE “SUBJECT: CREATIVITY” / 20. FEBRUĀRIS / LIEPĀJA

18.12.2014

Īpašais piedāvājums LTRK biedriem – radošo industriju konference

Aicinām apmeklēt radošo industriju un radošuma konferenci “SUBJECT: CREATIVITY”. Kā konferences sadarbības partneris Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera nodrošina biedriem ievērojami zemāku cenu dalībai konferencē, ietaupot 40 EUR. Pieteikšanās konferences mājas lapā www.creativityliepaja.lv

Lasīt vairāk

LTRK: aicināsim Valsts prezidentu neizsludināt valdes locekļu papildu atbildības noteikšanu

17.12.2014

LTRK: aicināsim Valsts prezidentu neizsludināt prettiesisko normu par valdes locekļu atbildības noteikšana par nodokļu saistībām

“Finanšu ministrijas rosinātais, valdības, koalīcijas un nu jau arī Saeimas apstiprinātais priekšlikums komercsabiedrības valdes locekļiem noteikt personisku materiālu atbildību par uzņēmuma nodokļu saistībām, sagaidāmās tautsaimniecības attīstības kontekstā liek vilkt paralēles ar Imanta Ziedoņa epifānijas vārdiem ”Lēksim bedrē, lēksim bedrē, redzēs, kas mūs ārā vilks” sašutumu biedru vārdā pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.


Lasīt vairāk