Jaunumi

Noskaidroti labākie skolēnu mācību uzņēmumi

22.05.2015

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajā Jauno uzņēmēju dienā 2015 tika noskaidroti šī mācību gada labākie Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU), labāk izstrādātie biznesa plāni  un labākie studentu Start-up programmas uzņēmumi valsts mērogā. 

Lasīt vairāk

LTRK ir neizpratnē par vēlmi atkāpties no vienošanās par IIN samazināšanu

20.05.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadība pauž neizpratni par valdības ieceri nesamazināt iedzīvotāju ienākumu nodokli (IIN), kā tas bija noteikts ar likumu un nostiprināts līgumā vienojoties ar Finanšu ministriju. Uzņēmēji aicina valdību uz dialogu, lai runātu par izveidojušos situāciju un panāktu vienošanos par turpmāko nodokļu politiku.

Lasīt vairāk

Līdz š.g. 6. jūnijam LTRK biedriem - MVU ir iespēja pieteikties veselības apdrošināšanai!

18.05.2015

Piedāvājums ir unikāls, jo apdrošināšana iespējama uzņēmumiem, kuru darbinieku skaits nepārsniedz 10 cilvēkus!  Piedāvājums ir pieejams tikai LTRK biedriem! 

Lasīt vairāk

LTRK iesniedz grozījumus Komerclikumā

15.05.2015

LTRK iesniedz atbildīgajai Saeimas komisijai grozījumus Komerclikumā, lai mazinātu bezjēdzīgos un kopumā miljonos mērāmos izdevumus uzņēmējiem un valstij, veicot pamatkapitāla pārveidošanu no latiem uz eiro!

Lasīt vairāk

Ēnu ekonomikas apjoms Latvijā nemazinās

13.05.2015

2014. gadā Latvijas ēnu ekonomikas apjoms, salīdzinot ar iepriekšējo gadu praktiski nav mainījies, savukārt Lietuvā un Igaunijā krītas, secināts šodien publiskotajā Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) Baltijas valstu ēnu ekonomikas indeksa pētījumā, kas veikts sadarbībā ar SEB banku.

Lasīt vairāk

LTRK aicina saprātīgi regulēt elektronisko cigarešu nozari

12.05.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas rūpniecības un tirdzniecības kamera (LTRK) rosina Veselības ministriju izvērtēt iespēju elektroniskajām cigaretēm noteikt samērojamu akcīzes nodokli un izstrādāt tādu regulējumu, lai šī joma nenonāktu ēnu ekonomikas zonā.

Lasīt vairāk

Konference - Ēnu ekonomika Latvijā

05.05.2015

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas SSE Riga "Ilgtspējīga biznesa centrs" sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” un LR Finanšu Ministriju rīko konferenci, kas veltīta ēnu ekonomikas mazināšanai Latvijā.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrs aicina: „UZŅĒMĒJ, SAKĀRTO PAPĪRUS!”

23.04.2015

Komerclikuma aktuālie grozījumi paredz, ka SIA līdz 2015.gada 30.jūnijam Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz dalībnieku reģistra pirmais nodalījums, savukārt pamatkapitāla pārreģistrācija eiro gan SIA, gan AS jāveic līdz 2016.gada 30.jūnijam. Lai uzņēmējiem šo procesu atvieglotu, Uzņēmumu reģistrs piedāvā virkni atbalsta pasākumu.

Lasīt vairāk

Apmeklē Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015!

23.04.2015

No 15. līdz 16.maijam laukumā pie Valmieras Kultūras centra jau 18.reizi norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”. Izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas. Šogad īpašais pasākuma viesis būs ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, kura piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienu svinīgajā atklāšanā un darba diskusijās ar uzņēmējiem.

Lasīt vairāk

LTRK: “Saeimas lēmums saglabāt mikrouzņēmumu nodokli 9% - apsveicams; bažas rada neziņa par

23.04.2015

“Saeimas lēmums 3.lasījumā atbalstīt mikrouzņēmuma nodokļa likmes saglabāšanu 9% apmērā, uzņēmējuprāt, ir apsveicams, tomēr bažas rada neziņa par nākotni – kādā apmērā tiks noteikta obligātā minimālā sociālā iemaksa par katru mikrouzņēmuma darbinieku un kurās nozarēs sīkbiznesa darbība tiks liegta,” atzīmē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

 

Lasīt vairāk