Jaunumi

Biedru kopsapulce LTRK prezidenta amatā ievēl Aigaru Rostovski

26.03.2015

26.martā Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) – Biedru kopsapulcē ar pārliecinošu balsu vairākumu uz nākamajiem 3 gadiem LTRK prezidenta amatā tika ievēlēts Aigars Rostovskis.

Uzņēmēji izdarīja savu izvēli arī attiecībā uz biedrības padomi – tās sastāvā apstiprināti 22 pieredzes bagāti un kompetenti uzņēmumu vadītāji.

 

Lasīt vairāk

Biedri 26.marta kopsapulcē vēlēs LTRK prezidentu un padomi

23.03.2015

26.martā Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras – biedri kopsapulcē uz nākamajiem 3 gadiem vēlēs biedrības prezidentu un padomi, kā arī izskatīs LTRK Statūtu grozījumus, organizācijas gada pārskatu un zvērināta revidenta ziņojumu par LTRK darbību 2014.gadā.

 

Lasīt vairāk

Iedzīvotāji aicināti nobalsot par “Gada preču zīmi 2014”

17.03.2015

Jau trešo gadu Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja balsot Patentu valdes (PV) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajā konkursā “Gada preču zīme”, uz kura godalgu šogad pretendē vairāk nekā 60 uzņēmumu un citi preču zīmju īpašnieki.

Lasīt vairāk

Vidzemes vērtība: izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”

11.03.2015

Uzņēmēju dienas 2015

Lasīt vairāk

LTRK Biedru kopsapulce

06.03.2015

Aicinām uz LTRK Biedru kopsapulci, kas notiks 26.03.2015. plkst. 10.00, Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13, Rīgā). Ierašanās no plkst. 9.15

Reģistrācija: http://ej.uz/sapulce_registracija

Lasīt vairāk

17.04.-18.04. reģiona uzņēmēji pulcēsies ikgadējā izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē”

03.03.2015

17. un 18. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā, norisināsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Jelgavas pilsētas pašvaldības un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas rīkotā ikgadējā izstāde „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015”.

Lasīt vairāk

LTRK eksporta apbalvojumus 2015.gadā iegūst PET Baltija un AirDog

26.02.2015

Jau sesto gadu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvoja labākos Latvijas eksportētājus. Krišjāņa Valdemāra balva „Latvji, brauciet jūriņā!” tika pasniegta SIA „PET Baltija” – labākajam no 18 izvirzītajiem, pieredzes bagātiem eksportētājiem, savukārt „Sprīdīša” balvu 8 uzņēmumu konkurencē izcīnīja SIA „Helico Aerospace Industries” ražotais AirDog, kuram ir lielisks eksporta potenciāls.

 

Lasīt vairāk

Izvirzīti LTRK eksporta apbalvojumu – Kr.Valdemāra un Sprīdīša balva - finālisti

24.02.2015

Jau sesto gadu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvos labākos Latvijas eksportētājus, Krišjāņa Valdemāra balvu „Latvji, brauciet jūriņā!” pasniedzot pieredzes bagātam eksportētājam, savukārt „Sprīdīša” balvu – uzņēmumam ar lielisku eksporta potenciālu. Šogad Kr.Valdemāra balvu no aizvadītā gada laureāta – Rīgas Stradiņa Universitātes – saņems viens no 18 pretendentiem, savukārt „Sprīdīša” balvu – labākais no 8 „jaunajiem censoņiem” eksportā.

 

Lasīt vairāk

LTRK:ekonomikas izrāviena panākšanai nepieciešams konsekvents darbaspēka nodokļu samazinājums

19.02.2015

“Pieaugot nenoteiktībai eksporta tirgos un saasinoties starpvalstu konkurencei par investīciju piesaisti jaunu, labi apmaksātu darba vietu radīšanā, nav pieļaujama politiķu atkāpšanās no uzņēmējiem dotu un likumā nostiprinātu solījumu pildīšanas! Pirmais solis, kas sperams Latvijas ekonomikas sildīšanai – konsekvents iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes samazinājuma turpinājums 2015.gadā¹, atvieglojot darbaspēka nodokļu slogu,” biedru viedokli pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Lasīt vairāk

Aicinām dalīties ar labo praksi konferencē CSR IDEJU TIRGUS

18.02.2015

Šī gada 10.jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros otro gadu rīkojam konferenci CSR ideju tirgus, kuras uzdevums ir iedrošināt uzņēmumus īstenot stratēģiskas un atbildīgas iniciatīvas. Pērn tā iedvesmoja vismaz 120 speciālistus īstenot stratēģiskas un atbildīgas iniciatīvas savā uzņēmumā.

Lasīt vairāk