Jaunumi

Latvijas nodokļu maksātāju skaita palielināšanai nepieciešama politiskā griba un drosme

27.04.2016

Lai palielinātu Latvijas nodokļu maksātāju skaitu, piesaistot turīgus rezidentus, ir nepieciešama drosme un politiskā griba, šodien, 27.aprīlī, tika secināts Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā diskusijā (LTRK) “Nodokļu rezidentu loka paplašināšana: Latvijas iespējas un izaicinājumi”. 

 

Lasīt vairāk

Nodokļu administrācijas izmaksas nosaka tai noteiktās atbildības jomas...

26.04.2016

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera saņēmusi Valsts Ieņēmumu dienesta skaidrojumu par nodokļu administrācijas izmaksām, salīdzinājumā ar Igauniju. Šī raksta autore ir VID vadītāja Ināra Pētersone, pēc kuras lūguma dalāmies ar informāciju. 

Lasīt vairāk

LTRK, Jelgavas pilsēta un JRTA aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”!

25.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas pilsēta sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju un AS Latvijas Gāze atbalstu aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”, kas notiks no 29. līdz 30. aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24. 

Lasīt vairāk

UZŅĒMĒJU DIENAS ZEMGALĒ - UZŅĒMUMI

21.04.2016

Lasīt vairāk

Tuvojas ikgadējā ēnu ekonomikas konference, šogad - ar pavērsienu

20.04.2016

Ikgadējā konference „Ēnu ekonomika Latvijā”, kas ir nozīmīgākais šīs tēmas analīzei veltītais notikums Latvijā, šogad norisināsies 12. maijā. Šā gada konferenci, kas būs jau sestā pēc kārtas, atklās ekonomikas ministrs un ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens, un tā plānota kā pavērsiena punkts ēnu ekonomikas apkarošanā Latvijā.

Lasīt vairāk

TIEŠRAIDE (VIDEO IERAKSTS)

14.04.2016

Uzņēmējdarbība, investīciju vide un tiesiskums Latvijā 2016

Lasīt vairāk

Tiesiskums ir nozīmīgs aspekts pieņemot lēmumus par investīciju veikšanu Latvijā

14.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ārvalstu investoru padomi Latvijā (FICIL) diskusijā “Uzņēmējdarbība, investīciju vide un tiesiskums Latvijā” identificējuši, ka investori, izvēloties valsti, kurā ieguldīt, būtisku uzmanību pievērš tiesiskās vides aspektiem, atzīstot, ka Latvijas gadījumā situācija nav labvēlīga. 

Lasīt vairāk

LTRK Saeimas atbildīgajā komisijā iesniedz grozījumus Konkurences likumā

11.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iesniegusi Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai priekšlikumus grozījumiem Konkurences likumā, kas paredz, ka Konkurences padomei būs tiesības kontrolēt arī publiskas personas, jeb valsts un pašvaldību uzņēmējdarbību, tādējādi nodrošinātu konkurētspējīgu uzņēmējdarbības vidi. 

 

Lasīt vairāk

LTRK un FICIL aicina uz preses brīfingu un konferenci

11.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ārvalstu investoru padomi Latvijā (FICIL) aicina uz diskusiju “Uzņēmējdarbība, investīciju vide un tiesiskums Latvijā”, kura norisināsies 14. aprīlī, plkst. 11:00 Uzņēmēju namā, Krišjāņa Valdemāra 35, Rīgā. Pirms tās, plkst. 10:30 notiks preses brīfings, kur mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar izveidojušos situāciju Latvijā. 

Lasīt vairāk

Pirmā uzņēmēju - zinātnieku kontaktbirža

08.04.2016

Latvijas Zinātņu Akadēmija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz pirmo zinātnieku – uzņēmēju kontaktbiržu:  “ZINĀTNIEKS SATIEK UZŅĒMĒJU”, kas notiks 15. aprīlī plkst. 12:00 – 14:00 (ierašanās no plkst. 11:30) LTRK namā, Rīgā, Kr. Valdemāra 35!

Dalība – bez maksas

Reģistrācija: ej.uz/zinatnieku_birza

Skatīt pasākuma programmu..

Lasīt vairāk