Jaunumi

programmas „Pirmais miljons” dalībniekiem būs iespēja saņemt Aigara Rostovska stipendiju

29.07.2015

Atbalstot uzņēmējdarbības veicināšanu Latvijā, Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis sniedz stipendiju  Swedbank un Academia Strategies izveidotajai programmai „Pirmais miljons”. 

Lasīt vairāk

LTRK: FM piedāvātais nozaru saraksts mikrouzņēmumu ierobežošanai ir absurds

29.07.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) uzskata, ka Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais saraksts ar nozarēm, kuras turpmāk nevarēs darboties mikrouzņēmuma nodokļa režīmā, ir absurds, nerisinot iepriekš uzstādītos mērķus par uzņēmējdarbības vides sakārtošanu. Paredzams, ka ēnu ekonomika pie šādiem noteikumiem pieaugs, samazinot kopējos valsts nodokļu ieņēmumus, tādējādi turpinot veicināt iedzīvotāju aizplūšanu uz ārzemēm nevis attīstot biznesu.

Lasīt vairāk

LTRK vadība tikās ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas prezidentu S. Katirinu.

28.07.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadība otrdien, 28.jūlijā, devusies uz Krieviju, lai tiktos ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Maskavas un Ņižņijnovgorodas kameru pārstāvjiem.

Lasīt vairāk

JCI un LTRK aicina pieteikt jaunus, izcilus cilvēkus balvai „TOYP Latvia 2015”

17.07.2015

JCI Latvija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina nominēt jaunus, izcilus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir sasnieguši izcilus panākumus savā izvēlētajā darbības jomā un veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, „TOYP Latvia 2015” balvas saņemšanai. 

 

Lasīt vairāk

Valsts prezidents vienojas par aktīvu sadarbību ar LTRK

14.07.2015

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien tikās ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Padomes priekšsēdētāju Aigaru Rostovski, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas un uzklausītu LTRK redzējumu par aktualitātēm.

Lasīt vairāk

Noslēgusies Latvijas un Lielbritānijas kopīgā uzņēmēju tirdzniecības misija Londonā

13.07.2015

Pagājušajā nedēļā Latvijas uzņēmēji devās uz Lielbritāniju, lai kopā ar vietējiem uzņēmējiem piedalītos pirmajā tirdzniecības misijā “Latvian & British Joint trade mission”, kuru organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības kameru.

Lasīt vairāk

Līdz 27.07.LTRK biedriem ir iespēja pieteikties veselības apdrošināšanas kopīgajam iepirkumam

03.07.2015

Apdrošināšanu var iegādāties uzņēmums neatkarīgi no darbinieku skaita un uzņēmuma darbības sfēras ar noteikumu, ka tiek apdrošināti 50% no uzņēmuma darbiniekiem. Polises cena: 425 EUR.

Lasīt vairāk

Aigars Rostovskis tikās ar Amerikas vēstnieku Eiropas Savienībā Entoniju Gardneru

30.06.2015

Šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidentam Aigaram Rostovskim bija gods tikties ar Amerikas vēstnieku Eiropas Savienībā (ES) Entoniju Gardneru (Anthony Gardner), lai runātu par dažādiem uzņēmējdarbības videi aktuāliem jautājumiem. 

Lasīt vairāk

LTRK ir pret dārgu un pasaulē unikālu kases aparātu ieviešanu

29.06.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iestājas par ēnu ekonomikas mazināšanu un uzskata, ka kases aprātu problemātiku iespējams atrisināt efektīvāk, tāpēc pašreiz izstrādātais Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts “Noteikumi par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām” (Noteikumi) ir pārskatāms, jo nedos vēlamo rezultātu ēnu ekonomikas mazināšanā, bet uzliks pienākumu tirgotājiem Latvijā ieviest neadekvāti dārgus kases aparātus un sistēmas.   

Lasīt vairāk

LTRK ir pret grozījumiem, kas paredz valdes locekļu personisko finansiālo atbildību

25.06.2015

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir pret saeimas apstiprinājumiem likuma “Par nodokļiem un nodevām” grozījumiem, kas paredz valdes locekļu personisko finansiālo atbildību par juridiskas personas nodokļu parādiem.

Lasīt vairāk