Jaunumi

LTRK pārstāvji tikās ar Lietuvas ekonomikas ministru

10.06.2016

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekļi Andris Vanags un Katrīna Zariņa, LTRK Latgales reģionālās padomes vadītājs Andrejs Jermolajevs, kā arī domnīcas “Certus” vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis ceturtdien, 9.jūnijā, tikās ar Lietuvas dažādu pilsētu un apvienotās asociācijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru prezidentiem un ekonomikas ministru Ēvaldu Gustu (Evaldas Gustas), lai pārrunātu nodokļu sistēmas uzlabošanas iespējas un citus aktuālus jautājumus. 

Lasīt vairāk

LTRK tikās ar Igaunijas TRK un Latvijas Ministru prezidentu Māri Kučinski

07.06.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) otrdien, 7.jūnijā, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tikās ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjiem un Igaunijas nodokļu administrācijas vadītāju, lai pārrunātu nodokļu sistēmu un valsts pieeju to iekasējamībā. Savukārt pēc tam notika abu kameru tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Māri Kučinski, lai pārrunātu sadarbību un Baltijas reģiona kopējas attīstība iespējas.

Lasīt vairāk

LTRK aicina biedrus vērsties Satversmes tiesā pret solidaritātes nodokli

06.06.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērsusies pie saviem biedriem, aicinot izmantot iespēju un vērsties Satversmes tiesā ar iesniegumu, kas paredz tā sauktā solidaritātes nodokļa atcelšanu un iekasētās naudas atmaksu.

Lasīt vairāk

ATKLĀTĀ VĒSTULE

31.05.2016

Ministru prezidentam M.Kučinskim

Finanšu ministrei D.Reizniecei – Ozolai

VID ģenerāldirektorei I.Pētersonei

 

Lasīt vairāk

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kļūst par „Hanse Parlament” biedru

27.05.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) 18. maijā  Hamburgā, sadarbības tīkla „Hanse Parlament” gada biedru konferencē vienbalsīgā balsojumā kļuva par tās biedru. Tas ļauj LTRK nostiprināt savas pozīcijas Baltijas jūras reģiona valstīs starp vēl aptuveni 50 tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamerām un nozaru asociācijām.

Lasīt vairāk

Aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”

24.05.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi aicina liepājniekus un pilsētas viesus apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”, kas norisināsies 27. un 28. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā.

Lasīt vairāk

Līdz 20.maijam var reģistrēt komandu dalībai 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒS

19.05.2016

Līdz 20. maijam iespējams pieteikt uzņēmuma komandu 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒM! 10.-12.jūnijā, “Lejastiezumu” atpūtas kompleksā pie Usmas ezera vairāk nekā 50 uzņēmumu komandas ar līdzjutējiem un bērniem aizraujoši pavadīs laiku un sacentīsies par Latvijas sportiskākā uzņēmuma titulu! Pasākumu vada: Andris Bulis, sestdienas vakara ballītē: Intars Busulis & Abonementa orķestris. Programmā: vairāk kā 20 dažādas sporta disciplīnas, vairāk kā 15 dažādas aktivitātes bērniem un līdzjutējiem, atpūta pie dabas un izklaide piektdienas un sestdienas vakara ballītēs, pārsteigumi un vērtīgas balvas!

Lasīt vairāk

LTRK Transporta infrastruktūras komiteja ar satiksmes ministru pārrunā nozares attīstību

12.05.2016

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un tās Transporta infrastruktūras komitejas vadība šodien tikās ar satiksmes ministru Uldi Auguli, lai iepazīstinātu ar komitejas izstrādātajām Transporta un loģistikas infrastruktūras pārvaldības pamatnostādnēm un pārrunātu nozares attīstību ilgtermiņā. 

Lasīt vairāk

SSE Riga pētījums: 2015. gadā ēnu ekonomikas apjoms Latvijā ir nedaudz mazinājies

12.05.2016

2015. gadā Latvijas ēnu ekonomikas apjoms, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir nedaudz mazinājies, savukārt Lietuvā un Igaunijā ir bijis neliels ēnu ekonomikas apjoma pieaugums, secināts šodien publiskotajā Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) ikgadējā Baltijas valstu ēnu ekonomikas pētījumā. 

 

Lasīt vairāk

Uzņēmēji aicina valdību ēnu ekonomikas mazināšanā rīkoties pēc būtības

12.05.2016

Šodien, 12. maijā, Ēnu ekonomikas konferences ietvaros sabiedrībai tika prezentēts jaunais „Valsts iestāžu darba plāna projekts ēnu ekonomikas ierobežošanai 2016.-2020.”. Plānā, līdztekus Finanšu ministrijas apkopotajiem priekšlikumiem, iekļauti arī vairāki desmiti uzņēmēju un ekspertu izstrādātu priekšlikumu piecās nozīmīgākajās uzņēmējdarbības vidi ietekmējošajās jomās. Uzņēmēji un eksperti uzsver – ja ēnu ekonomikas mazināšanā vadība rīkosies pēc būtības un beidzot sakārtos arī „neērtās” jomas, ēnu ekonomiku iespējams mazināt daudz straujāk nekā par 1% gadā. Uzreiz pēc konferences plāna projekts tiks iesniegts apstiprināšanai ministru prezidenta vadītās Ēnu ekonomikas apkarošanas padomes 10.jūnija sēdē.

Lasīt vairāk