Jaunumi

LTRK organizētā uzņēmēju vizīte Singapūrā nes pirmos rezultātus

07.10.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) četru dienu vizītē kopā ar uzņēmēju delegāciju tikusies ar vadošajām Singapūras uzņēmēju organizācijām, kā arī apzinātas eksporta un sadarbības iespējas ar vietējā biznesa pārstāvjiem. Tāpat arī atklāts “Stenders” zīmola veikals vienā no centrālajiem tirdzniecības centriem Singapūrā. 

Lasīt vairāk

Baltijas Asamblejā vienojas, ka nepieciešams uzlabot Baltijas valstu kopējo eksportspēju

05.10.2015

Lai Baltijas valstu uzņēmumi spētu veiksmīgāk attīstīties un paaugstinātu eksportspēju, būtiski jāuzlabo sadarbība un informācijas aprite biznesa vidē, tādējādi nodrošinot lielu pasūtījumu izpildi, ko viena valsts atsevišķi, ierobežoto resursu un kompāniju izmēra dēļ, nespēj piedāvāt. Pie šāda secinājuma uzņēmēji un politiķi nonākuši Kauņā notiekošajā Baltijas Asamblejā, pārrunājot Krievijas sankciju sekas. 

Lasīt vairāk

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS

29.09.2015

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS „Business Peace Award” ir augstākais apbalvojums, kas tiek piešķirts uzņēmējiem par īpaši izciliem sasniegumiem šajā jomā. Pieteikties var līdz 15.11.2015… Vairāk…

Lasīt vairāk

LTRK delegācija devusies uz ASV, lai meklētu investorus, eksporta un sadarbības partnerus

28.09.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji devušies uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), lai Ņujorkā tiktos ar uzņēmējiem un runātu par sadarbības veicināšanu, investīciju piesaistīšanu un eksporta iespējām. Savukārt 29.septembrī Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Amerikā rīko augsta līmeņa brokastis jeb biznesa dialogu ar LTRK. 

 

Lasīt vairāk

Iespēja iegādāties nelaimes gadījumu apdrošināšanu bērniem

22.09.2015

Colemont FKB Latvia Insurance brokers sadarbībā ar LTRK piedāvā iespēju iegādāties bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanu (apdrošināšana attiecas uz bērniem no 1-18 gadu vecuma).

Lasīt vairāk

LTRK saņēmis uzaicinājumu, lai ar biedriem pārstāvētu Latviju “Expo 2017” Kazahstānā

22.09.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri izrādījuši iniciatīvu ar Latvijas paviljonu piedalīties starptautiskā izstādē “Expo 2017” Kazahstānā. Saņemts arī uzaicinājums no organizatoriem apmeklēt tikšanos šā gada novembrī Kazahstānas galvaspilsētā Astanā, lai vienotos par dažādiem  jautājumiem, tostarp līguma slēgšanu. 

Lasīt vairāk

LTRK rosina premjeri un Eiropas Komisiju izskatīt uzņēmēju sagatavotos priekšlikumus valsts...

21.09.2015

Šo piektdien, 18.septembrī, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu, aicināt ministru prezidenti Laimdotu Straujumu uzdot Finanšu ministrijai veikt izmaiņas nākamā gada valsts budžetā, atsakoties no neizdiskutētiem un uzņēmējiem nepieņemamiem ierosinājumiem, iekļaujot vairākus citus alternatīvus risinājumus, ieņēmumu palielināšanai. Biedrība konsultējusies ar Eiropas Komisijas (EK) pārstāvjiem, jo Finanšu ministrija nav ņēmusi vērā EK rekomendācijas 2016.gada valsts budžetam.  Ja Finanšu ministrija nevēlēsies rīkoties un neņems vērā LTRK izstrādātās idejas, biedrība aicinās rosināt finanšu ministra Jāņa Reira demisiju. 

Lasīt vairāk

Veiksmīgi aizvadītas “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2015”

21.09.2015

Nedēļas nogalē veiksmīgi aizvadītas “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2015” Daugavpilī, ko organizēja Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļu”. Biedrība jau saņēmusi uzaicinājumu rīkot līdzīgu pasākumu nākamgad Rēzeknē.

 

Lasīt vairāk

BIZNESA RĪTS: aicinām uz semināru par koučingu!

17.09.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ziemeļkurzemes (Ventspils) nodaļa kopā ar SEB banku aicina ventspilniekus uz “Biznesa rīta” semināru “Koučings kā vadības, domāšanas un rīcības stils”, kas notiks šā gada 24.septembrī, plkst. 10:00, Kurzemes Democentrā.  

Lasīt vairāk

LTRK: pašreiz maksātnespējas jomā tiek veikti haotiski pseidouzlabojumi

17.09.2015

Vērojot pēdējo nedēļu norises ap maksātnespējas jomu regulējošo normatīvo aktu grozījumiem Saeimā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Juridiskā komiteja secina, ka tie vērsti nevis uz nozares sakārtošanu un Valsts kontroles ieteikto maksātnespējas jomas politikas izveidi, bet gan kārtējo reizi vērtējami kā pavirši, haotiski un ar iesaistītajām pusēm nesaskaņoti pseidouzlabojumi bez nopietna seguma un konteksta ar uzņēmējdarbības vides situāciju. 

 

Lasīt vairāk